'Anderlecht bedankt vriendelijk voor Club-doelwit'

504 stemmen
'Anderlecht bedankt vriendelijk voor Club-doelwit'

Anderlecht verraste vorige zomer door Percy Tau te huren, nadat de Zuid-Afrikaan het jaar ervoor nog bij concurrent Club Brugge had doorgebracht. Nu trok de spelmaker echter vroeger dan voorzien terug naar moederclub Brighton & Hove Albion, dat Vincent Kompany mogelijk wel nog een compensatie wil verschaffen.


Volgens de Poolse website Legia.net kan Michal Karbownik straks namelijk wel eens in het Lotto Park belanden. Opnieuw een oude bekende voor Blauw-Zwart, dat het 19-jarige toptalent vorige zomer nog op de radar had staan. Karbownik ruilde Legia Warschau uiteindelijk evenwel in voor Brighton, dat een slordige vijf miljoen betaalde om de polyvalente Pool over te nemen. Vervolgens werd overeengekomen dat die de jaargang nog zou volmaken in zijn thuisland, maar de Engelsen zouden hem nu bij een andere club willen stallen en denken daarbij nadrukkelijk aan Anderlecht.

UPDATE 13/01
De kans dat we Karbownik weldra in een paars-wit shirt zullen zien spelen, is bijzonder klein. Volgens het Pools Sportowe Fakty zou Anderlecht immers vriendelijk bedankt hebben voor zijn komst. De Brusselaars zouden de speler weliswaar kennen en appreciëren, maar zijn momenteel niet op zoek naar dergelijk profiel. Zowel op de back-posities als op het middenveld heeft Kompany voldoende opties. Zeker gezien Elias Cobbaut en Adrien Trebel weldra hun comeback maken. Enkel een snelle aanvaller met scorend vermogen zou momenteel nog op de verlanglijst staan bij RSCA.

LEES OOK: Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

De wintermercato is voorlopig een succes voor RSCA ...

Meest recent

Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

24
24
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

237
237
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

34
34
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

130
130
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

35
35
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

78
78
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

335
335
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

536
536
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

191
191
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

125
125
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

177
177
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

143
143
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

421
421
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

82
82
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

115
115
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

165
165
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

562
562
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

76
76
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

520
520
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

320
320
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

125
125
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

215
215
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

681
681
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

186
186
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

90
90

Meer sportnieuws