'Eerste kandidaat duikt op voor transfer Beiranvand'

door
'Eerste kandidaat duikt op voor transfer Beiranvand'

Antwerp FC is met een flinke slipper aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. De Great Old miste zondag weliswaar enkele belangrijke spelers en ook coach Frank Vercauteren zat nog in quarantaine, toch kwam de 3-0-nederlaag in Mechelen hard aan. En dat debacle blijft mogelijk niet zonder gevolgen op de transfermarkt.


De aanloop naar de partij verliep bijzonder woelig bij Antwerp, bovendien viel doelman Jean Butez ook nog eens geblesseerd uit. Eind deze week zal moeten blijken of hij onder het mes moet gaan. In dat geval staat hij maanden aan de kant, maar ook in het beste scenario moet de Fransman weken vanaf de zijlijn toekijken. In zijn afwezigheid mocht Alireza Beiranvand nog eens opdraven. De Iraniër stelde echter wederom teleur en lag persoonlijk aan de basis van enkele tegendoelpunten.

Volgens Het Laatste Nieuws overweegt de club dan ook om deze mercato nog een extra doelman aan te trekken, zeker als Butez geopereerd moet worden. Concrete namen worden echter nog niet genoemd. Indien Beiranvand zich in de komende wedstrijden spectaculair herpakt, zou overigens nog afgezien kunnen worden van die plannen. Zijn entourage benadrukt alvast dat de Iraanse international wil vechten voor zijn plaats en zeker niet aan een vroegtijdig vertrek denkt.

UPDATE 13/01
Indien het tot een vertrek van Beiranvand komt, zou de eerste kandidaat alvast klaar staan volgens Gazet van Antwerpen. De krant meldt namelijk dat AEK Athene de Iraanse international voor een half seizoen wilt huren. Maar Antwerp zou daar niet in willen meegaan. Door de blessure van Butez zal de club geen risico nemen met haar doelmannen. Zelfs als er een nieuwe keeper wordt aangetrokken, is de kans volgens GvA klein dat de Great Old hem laat vertrekken.

LEES OOK: Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Beiranvand verdient meer krediet ...

Meest recent

Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

58
58
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

55
55
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

44
44
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

357
357
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

417
417
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

339
339
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

73
73
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

361
361
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

674
674
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

124
124
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

693
693
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

188
188
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

184
184
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

388
388
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

197
197
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

351
351
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

440
440
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

22
22
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

256
256
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

55
55
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

365
365
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

336
336
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

87
87
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

380
380
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

595
595

Meer sportnieuws