'Eerste kandidaat duikt op voor transfer Beiranvand'

633
'Eerste kandidaat duikt op voor transfer Beiranvand'

Antwerp FC is met een flinke slipper aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. De Great Old miste zondag weliswaar enkele belangrijke spelers en ook coach Frank Vercauteren zat nog in quarantaine, toch kwam de 3-0-nederlaag in Mechelen hard aan. En dat debacle blijft mogelijk niet zonder gevolgen op de transfermarkt.


De aanloop naar de partij verliep bijzonder woelig bij Antwerp, bovendien viel doelman Jean Butez ook nog eens geblesseerd uit. Eind deze week zal moeten blijken of hij onder het mes moet gaan. In dat geval staat hij maanden aan de kant, maar ook in het beste scenario moet de Fransman weken vanaf de zijlijn toekijken. In zijn afwezigheid mocht Alireza Beiranvand nog eens opdraven. De Iraniër stelde echter wederom teleur en lag persoonlijk aan de basis van enkele tegendoelpunten.

Volgens Het Laatste Nieuws overweegt de club dan ook om deze mercato nog een extra doelman aan te trekken, zeker als Butez geopereerd moet worden. Concrete namen worden echter nog niet genoemd. Indien Beiranvand zich in de komende wedstrijden spectaculair herpakt, zou overigens nog afgezien kunnen worden van die plannen. Zijn entourage benadrukt alvast dat de Iraanse international wil vechten voor zijn plaats en zeker niet aan een vroegtijdig vertrek denkt.

UPDATE 13/01
Indien het tot een vertrek van Beiranvand komt, zou de eerste kandidaat alvast klaar staan volgens Gazet van Antwerpen. De krant meldt namelijk dat AEK Athene de Iraanse international voor een half seizoen wilt huren. Maar Antwerp zou daar niet in willen meegaan. Door de blessure van Butez zal de club geen risico nemen met haar doelmannen. Zelfs als er een nieuwe keeper wordt aangetrokken, is de kans volgens GvA klein dat de Great Old hem laat vertrekken.

Beiranvand verdient meer krediet ...

Meest recent

Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

33
33
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

101
101
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

73
73
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

92
92
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

77
77
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

144
144
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

141
141
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1280
1280
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

303
303
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

262
262
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

265
265
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

85
85
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

210
210
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

221
221
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

97
97
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

32
32
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

127
127
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

327
327
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

201
201
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

469
469
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

383
383
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

162
162

Meer sportnieuws