'Club ontvangt eerste miljoenenbod op Deli'

door
'Club ontvangt eerste miljoenenbod op Deli'

Club Brugge versterkte zich tijdens de huidige transferperiode al met Bas Dost, daarnaast hoopt de landskampioen om Stefano Denswil weldra terug te verwelkomen. De Nederlandse verdediger zou een half seizoen gehuurd worden van Bologna. Blauw-Zwart wil daarmee anticiperen op de mindere prestaties van Simon Deli, die zelf wel eens zou kunnen vertrekken.


De boomlange Ivoriaan werd in de zomer van 2019 overgenomen van Slavia Praag. Hij groeide op Jan Breydel snel uit tot een vaste steunpilaar in de defensie en beleefde er een uitstekend eerste seizoen. Maar in de huidige jaargang slaagt de 29-jarige er niet in om te bevestigen. Na enkele tegenvallende prestaties en dure foutjes belandde hij dan ook naast de ploeg. Gezien de nakende komst van Denswil, lijkt er ook niet meteen beterschap voor hem in zicht.

Maar mogelijk komt de oplossing vanuit het buitenland. De Turkse journalist Ahmet Selim Kul, clubwatcher voor A Sport, stelt namelijk dat Fenerbahce zijn dossier van dichtbij volgt. De topclub uit Istanbul mikt in eerste instantie op de Griek Sokratis, die op een dwaalspoor zit bij Arsenal. Maar nu zou Genoa de beste papieren hebben om hem binnen te halen. Indien zijn komst niet door kan gaan, zou Fenerbahce alternatieve pistes activeren en daar hoort Deli dus ook bij.

UPDATE 13/01
Inmiddels heeft Blauw-Zwart de terugkeer van Denswil ook helemaal afgerond, waardoor het vertrek van Deli weer een stap dichter komt. Bovendien liet coach Philippe Clement al verstaan dat Club bereid is om mee te werken indien er een interessante aanbieding op tafel komt. Het Turkse Takvim laat alvast verstaan dat Fenerbahce een eerste voorstel geweigerd zag worden. De club uit Istanbul zou zo'n 2.5 miljoen euro hebben geboden, maar dat bleek dus onvoldoende. Naar verluidt mikt Club op een bedrag rond de 4 miljoen euro.

LEES OOK: Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club moet Deli gewoon houden ...

Meest recent

Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

21
21
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

63
63
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

67
67
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

66
66
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

22
22
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

272
272
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

84
84
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

379
379
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

60
60
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

65
65
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

182
182
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

39
39
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

46
46
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

189
189
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

73
73
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

242
242
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

35
35
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

650
650
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

269
269
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

229
229
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

112
112
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

120
120
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

75
75
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

140
140

Meer sportnieuws