'Club ontvangt eerste miljoenenbod op Deli'

door
'Club ontvangt eerste miljoenenbod op Deli'

Club Brugge versterkte zich tijdens de huidige transferperiode al met Bas Dost, daarnaast hoopt de landskampioen om Stefano Denswil weldra terug te verwelkomen. De Nederlandse verdediger zou een half seizoen gehuurd worden van Bologna. Blauw-Zwart wil daarmee anticiperen op de mindere prestaties van Simon Deli, die zelf wel eens zou kunnen vertrekken.


De boomlange Ivoriaan werd in de zomer van 2019 overgenomen van Slavia Praag. Hij groeide op Jan Breydel snel uit tot een vaste steunpilaar in de defensie en beleefde er een uitstekend eerste seizoen. Maar in de huidige jaargang slaagt de 29-jarige er niet in om te bevestigen. Na enkele tegenvallende prestaties en dure foutjes belandde hij dan ook naast de ploeg. Gezien de nakende komst van Denswil, lijkt er ook niet meteen beterschap voor hem in zicht.

Maar mogelijk komt de oplossing vanuit het buitenland. De Turkse journalist Ahmet Selim Kul, clubwatcher voor A Sport, stelt namelijk dat Fenerbahce zijn dossier van dichtbij volgt. De topclub uit Istanbul mikt in eerste instantie op de Griek Sokratis, die op een dwaalspoor zit bij Arsenal. Maar nu zou Genoa de beste papieren hebben om hem binnen te halen. Indien zijn komst niet door kan gaan, zou Fenerbahce alternatieve pistes activeren en daar hoort Deli dus ook bij.

UPDATE 13/01
Inmiddels heeft Blauw-Zwart de terugkeer van Denswil ook helemaal afgerond, waardoor het vertrek van Deli weer een stap dichter komt. Bovendien liet coach Philippe Clement al verstaan dat Club bereid is om mee te werken indien er een interessante aanbieding op tafel komt. Het Turkse Takvim laat alvast verstaan dat Fenerbahce een eerste voorstel geweigerd zag worden. De club uit Istanbul zou zo'n 2.5 miljoen euro hebben geboden, maar dat bleek dus onvoldoende. Naar verluidt mikt Club op een bedrag rond de 4 miljoen euro.

LEES OOK: ‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club moet Deli gewoon houden ...

Meest recent

‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

90
90
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

56
56
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

36
36
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

10
10
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

79
79
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

68
68
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

51
51
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

85
85
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

153
153
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

379
379
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

361
361
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

589
589
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

336
336
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

81
81
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

108
108
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

218
218
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

628
628
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

74
74
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

300
300
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

117
117
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

113
113
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

531
531
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

191
191
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

421
421
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

201
201

Meer sportnieuws