'Club ontvangt eerste miljoenenbod op Deli'

door
'Club ontvangt eerste miljoenenbod op Deli'

Club Brugge versterkte zich tijdens de huidige transferperiode al met Bas Dost, daarnaast hoopt de landskampioen om Stefano Denswil weldra terug te verwelkomen. De Nederlandse verdediger zou een half seizoen gehuurd worden van Bologna. Blauw-Zwart wil daarmee anticiperen op de mindere prestaties van Simon Deli, die zelf wel eens zou kunnen vertrekken.


De boomlange Ivoriaan werd in de zomer van 2019 overgenomen van Slavia Praag. Hij groeide op Jan Breydel snel uit tot een vaste steunpilaar in de defensie en beleefde er een uitstekend eerste seizoen. Maar in de huidige jaargang slaagt de 29-jarige er niet in om te bevestigen. Na enkele tegenvallende prestaties en dure foutjes belandde hij dan ook naast de ploeg. Gezien de nakende komst van Denswil, lijkt er ook niet meteen beterschap voor hem in zicht.

Maar mogelijk komt de oplossing vanuit het buitenland. De Turkse journalist Ahmet Selim Kul, clubwatcher voor A Sport, stelt namelijk dat Fenerbahce zijn dossier van dichtbij volgt. De topclub uit Istanbul mikt in eerste instantie op de Griek Sokratis, die op een dwaalspoor zit bij Arsenal. Maar nu zou Genoa de beste papieren hebben om hem binnen te halen. Indien zijn komst niet door kan gaan, zou Fenerbahce alternatieve pistes activeren en daar hoort Deli dus ook bij.

UPDATE 13/01
Inmiddels heeft Blauw-Zwart de terugkeer van Denswil ook helemaal afgerond, waardoor het vertrek van Deli weer een stap dichter komt. Bovendien liet coach Philippe Clement al verstaan dat Club bereid is om mee te werken indien er een interessante aanbieding op tafel komt. Het Turkse Takvim laat alvast verstaan dat Fenerbahce een eerste voorstel geweigerd zag worden. De club uit Istanbul zou zo'n 2.5 miljoen euro hebben geboden, maar dat bleek dus onvoldoende. Naar verluidt mikt Club op een bedrag rond de 4 miljoen euro.

LEES OOK: Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Club moet Deli gewoon houden ...

Meest recent

Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

11
11
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

17
17
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

28
28
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

32
32
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

90
90
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

176
176
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

120
120
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

169
169
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

261
261
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

92
92
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

58
58
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

135
135
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

41
41
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

280
280
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

396
396
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

24
24
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

127
127
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

202
202
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

439
439
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

215
215
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

202
202
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

301
301
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1926
1926
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

320
320

Meer sportnieuws