Nmecha duidelijk over langer verblijf bij Anderlecht

1201 stemmen
Nmecha duidelijk over langer verblijf bij Anderlecht

Afgelopen zondag werd andermaal duidelijk hoe afhankelijk RSC Anderlecht is geworden van de doelpunten van Lukas Nmecha. De huurling van Manchester City is dan ook niet voor niets clubtopschutter met 10 goals in 17 competitiewedstrijden. De vraag is echter hoe lang Paars-Wit nog van zijn diensten gebruik kan maken.


De Duitse belofte-international werd immers voor één seizoen gehuurd van Manchester City. Zónder aankoopoptie, dat zag de Engelse topclub niet zitten. En dus wordt het uitkijken naar waar zijn toekomst ligt. Tegenover Sport/Voetbalmagazine liet de 22-jarige alvast in zijn kaarten kijken. Zo wil Nmecha, die de voorbije seizoenen telkens verhuurd werd aan diverse clubs, eindelijk wat stabiliteit krijgen in zijn carrière. Hij ziet een uitleenbeurt aan een nieuwe club niet zitten en mikt op een ploeg waar hij meerdere seizoenen kan spelen. Het vele verhuizen en aanpassen aan een andere omgeving is hij inmiddels beu.

Daarnaast gaf hij de Brusselaars ook goede hoop. Zo stelt Nmecha letterlijk dat hij een verlengd verblijf bij Anderlecht niet uitsluit. Een opsteker van formaat, al zal er dan eerst flink onderhandeld moeten worden. Financieel lijkt RSCA immers niet in staat om de spits definitief over te nemen. Een nieuwe, en eventueel langere, huurovereenkomst lijkt de enige optie. Maar Nmecha gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij City. Men zal dus eerst een akkoord moeten vinden over een verlenging in het Etihad Stadium, alvorens een langer verblijf in het Lotto Park kan besproken worden.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Anderlecht moet er alles aan doen om Nmecha te houden ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

38
38
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

16
16
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

13
13
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

59
59
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

60
60
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

53
53
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

96
96
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

39
39
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

129
129
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

102
102
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

21
21
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

154
154
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

353
353
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

226
226
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

70
70
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

730
730
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

480
480
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

494
494
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

367
367
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

667
667
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

333
333
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

499
499
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

138
138
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2143
2143
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

183
183

Meer sportnieuws