Nmecha duidelijk over langer verblijf bij Anderlecht

1201 stemmen
Nmecha duidelijk over langer verblijf bij Anderlecht

Afgelopen zondag werd andermaal duidelijk hoe afhankelijk RSC Anderlecht is geworden van de doelpunten van Lukas Nmecha. De huurling van Manchester City is dan ook niet voor niets clubtopschutter met 10 goals in 17 competitiewedstrijden. De vraag is echter hoe lang Paars-Wit nog van zijn diensten gebruik kan maken.


De Duitse belofte-international werd immers voor één seizoen gehuurd van Manchester City. Zónder aankoopoptie, dat zag de Engelse topclub niet zitten. En dus wordt het uitkijken naar waar zijn toekomst ligt. Tegenover Sport/Voetbalmagazine liet de 22-jarige alvast in zijn kaarten kijken. Zo wil Nmecha, die de voorbije seizoenen telkens verhuurd werd aan diverse clubs, eindelijk wat stabiliteit krijgen in zijn carrière. Hij ziet een uitleenbeurt aan een nieuwe club niet zitten en mikt op een ploeg waar hij meerdere seizoenen kan spelen. Het vele verhuizen en aanpassen aan een andere omgeving is hij inmiddels beu.

Daarnaast gaf hij de Brusselaars ook goede hoop. Zo stelt Nmecha letterlijk dat hij een verlengd verblijf bij Anderlecht niet uitsluit. Een opsteker van formaat, al zal er dan eerst flink onderhandeld moeten worden. Financieel lijkt RSCA immers niet in staat om de spits definitief over te nemen. Een nieuwe, en eventueel langere, huurovereenkomst lijkt de enige optie. Maar Nmecha gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij City. Men zal dus eerst een akkoord moeten vinden over een verlenging in het Etihad Stadium, alvorens een langer verblijf in het Lotto Park kan besproken worden.

LEES OOK: Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Anderlecht moet er alles aan doen om Nmecha te houden ...

Meest recent

Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

39
39
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

50
50
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

47
47
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

124
124
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

345
345
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

97
97
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

165
165
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

332
332
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

76
76
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

528
528
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

46
46
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

221
221
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

47
47
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

233
233
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

399
399
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

891
891
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

506
506
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

164
164
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

485
485
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

269
269
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

754
754
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

194
194
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

701
701
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

139
139

Meer sportnieuws