Nmecha duidelijk over langer verblijf bij Anderlecht

door
Nmecha duidelijk over langer verblijf bij Anderlecht

Afgelopen zondag werd andermaal duidelijk hoe afhankelijk RSC Anderlecht is geworden van de doelpunten van Lukas Nmecha. De huurling van Manchester City is dan ook niet voor niets clubtopschutter met 10 goals in 17 competitiewedstrijden. De vraag is echter hoe lang Paars-Wit nog van zijn diensten gebruik kan maken.


De Duitse belofte-international werd immers voor één seizoen gehuurd van Manchester City. Zónder aankoopoptie, dat zag de Engelse topclub niet zitten. En dus wordt het uitkijken naar waar zijn toekomst ligt. Tegenover Sport/Voetbalmagazine liet de 22-jarige alvast in zijn kaarten kijken. Zo wil Nmecha, die de voorbije seizoenen telkens verhuurd werd aan diverse clubs, eindelijk wat stabiliteit krijgen in zijn carrière. Hij ziet een uitleenbeurt aan een nieuwe club niet zitten en mikt op een ploeg waar hij meerdere seizoenen kan spelen. Het vele verhuizen en aanpassen aan een andere omgeving is hij inmiddels beu.

Daarnaast gaf hij de Brusselaars ook goede hoop. Zo stelt Nmecha letterlijk dat hij een verlengd verblijf bij Anderlecht niet uitsluit. Een opsteker van formaat, al zal er dan eerst flink onderhandeld moeten worden. Financieel lijkt RSCA immers niet in staat om de spits definitief over te nemen. Een nieuwe, en eventueel langere, huurovereenkomst lijkt de enige optie. Maar Nmecha gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij City. Men zal dus eerst een akkoord moeten vinden over een verlenging in het Etihad Stadium, alvorens een langer verblijf in het Lotto Park kan besproken worden.

LEES OOK: Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

Anderlecht moet er alles aan doen om Nmecha te houden ...

Meest recent

Cruciale zeges Chelsea en Villa, CDK wéér van belang

Charles De Ketelaere is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen in de Serie A. Zondag was de Rode ...

9
9
"Héél slecht" - Janssen houdt zich niet in na 0 op 6

De goede sfeer na de opflakkering vlak voor nieuwjaar, is inmiddels weer gaan liggen bij Antwerp FC. ...

83
83
Club dokt fors voor Lemaréchal: exacte transfersom bekend

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zaterdag werd de komst van ...

324
324
Hommeles bij Antwerp: harde kern pakt Paul Gheysens aan

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen. Na de nederlaag van vorig weekend ...

212
212
'Xabi Alonso staat voor sensationele nieuwe trainersjob'

Amper een half seizoen na zijn komst, werd Xabi Alonso alweer bedankt voor bewezen diensten als ...

104
104
Winnend Charleroi legt pijnpunten Antwerp genadeloos bloot

Wat een week moest worden van revanche, draaide voor Antwerp uit op een nieuwe ontgoocheling. Na de ...

92
92
Hayen maakt statement met basiself, Vanzeir op de bank

KRC Genk boekte donderdag in Utrecht zijn eerste zege onder coach Nicky Hayen. Die goede lijn wil ...

51
51
Drama op Bosuil: noodlot slaat toe bij Van Helden

Rein Van Helden heeft een week van uitersten achter de rug. De verdediger rondde zijn transfer van ...

129
129
Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

389
389
Union gered voor VAR: Mazzu haalt messcherp uit

Union SG heeft niet bepaald het beste weekend achter de rug. Terwijl de eerste achtervolgers telkens ...

139
139
Grote schlemiel bij verliezend Bayern: Kompany reageert

Bayern München heeft zaterdagnamiddag een kruis moeten maken over een ongeslagen seizoen in de ...

88
88
Club vol voor flankaanvaller: JPL-sensatie naar Brugge?

Met middenvelder Félix Lemaréchal wist Club Brugge KV zaterdag zijn eerste ...

592
592
'Hasi grijpt in: twee grote slachtoffers in basiself'

Na twee opeenvolgende nederlagen in de competitie, wil RSC Anderlecht zo snel mogelijk aankopen met ...

546
546
Drie wissels bij Antwerp: aanwinst meteen in basis

Antwerp FC werd vorig weekend stevig met de voeten op de grond gezet door FCV Dender. En zondag ...

51
51
De Mil laat zich gelden: sterkhouders klappen uit de biecht

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

578
578
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

266
266
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

179
179
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

176
176
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

482
482
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

396
396
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

82
82
"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

200
200
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

293
293
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

164
164
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

562
562

Meer sportnieuws