Nmecha duidelijk over langer verblijf bij Anderlecht

door
Nmecha duidelijk over langer verblijf bij Anderlecht

Afgelopen zondag werd andermaal duidelijk hoe afhankelijk RSC Anderlecht is geworden van de doelpunten van Lukas Nmecha. De huurling van Manchester City is dan ook niet voor niets clubtopschutter met 10 goals in 17 competitiewedstrijden. De vraag is echter hoe lang Paars-Wit nog van zijn diensten gebruik kan maken.


De Duitse belofte-international werd immers voor één seizoen gehuurd van Manchester City. Zónder aankoopoptie, dat zag de Engelse topclub niet zitten. En dus wordt het uitkijken naar waar zijn toekomst ligt. Tegenover Sport/Voetbalmagazine liet de 22-jarige alvast in zijn kaarten kijken. Zo wil Nmecha, die de voorbije seizoenen telkens verhuurd werd aan diverse clubs, eindelijk wat stabiliteit krijgen in zijn carrière. Hij ziet een uitleenbeurt aan een nieuwe club niet zitten en mikt op een ploeg waar hij meerdere seizoenen kan spelen. Het vele verhuizen en aanpassen aan een andere omgeving is hij inmiddels beu.

Daarnaast gaf hij de Brusselaars ook goede hoop. Zo stelt Nmecha letterlijk dat hij een verlengd verblijf bij Anderlecht niet uitsluit. Een opsteker van formaat, al zal er dan eerst flink onderhandeld moeten worden. Financieel lijkt RSCA immers niet in staat om de spits definitief over te nemen. Een nieuwe, en eventueel langere, huurovereenkomst lijkt de enige optie. Maar Nmecha gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij City. Men zal dus eerst een akkoord moeten vinden over een verlenging in het Etihad Stadium, alvorens een langer verblijf in het Lotto Park kan besproken worden.

LEES OOK: Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Anderlecht moet er alles aan doen om Nmecha te houden ...

Meest recent

'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

14
14
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

15
15
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

60
60
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

51
51
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

297
297
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

58
58
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

126
126
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

69
69
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

140
140
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

163
163
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

133
133
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

330
330
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

350
350
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

94
94
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

286
286
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

298
298
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

72
72
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

233
233
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

282
282
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

78
78
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

240
240
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

130
130
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

121
121
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

97
97
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

637
637

Meer sportnieuws