Alarmbellen rond Hazard: "Al twee jaar niet meer op niveau"

231 stemmen
Alarmbellen rond Hazard:

Hoewel er in het clubvoetbal nog enkele spannende en drukke maanden aankomen, nadert ook het Europees kampioenschap met rasse schreden. De Rode Duivels gaan daar van start als één van de favorieten voor de eindzege. Maar in aanloop naar dat tornooi kampt bondscoach Roberto Martinez toch met de nodige zorgen.


Zo zag hij afgelopen weekend metronoom Axel Witsel met een zware blessure uitvallen, de kans dat hij tijdig fit zal geraken is bijzonder klein. En gezien de overvolle speelkalenders wordt het hout vasthouden voor de fysieke paraatheid van alle andere sterkhouders. Daarnaast worden ook vraagtekens geplaatst bij de vormcurves van enkele bepalende spelers. Met name dan bij Eden Hazard. De aanvaller is inmiddels verlost van al zijn kwaaltjes en blessures, maar zoekt duidelijk nog naar zijn beste niveau. Afgelopen weekend was hij opnieuw ondermaats bij Real Madrid.

Hazard heeft weliswaar nog enkele maanden en meer dan voldoende wedstrijden tijd om zijn vorm weer op te krikken. Toch trekt analist Wim De Coninck nu al lichtjes aan de alarmbel. "Niet de goede Hazard aan het werk zien op het EK zou erger zijn de afwezigheid van Witsel. We moeten hopen dat hij alsnog zijn niveau haalt tegen het EK. Dat hebben we al 2 seizoenen niet meer gezien van hem. Je kan je ook afvragen of hij wel nog gemotiveerd genoeg is om met België een prijs te pakken", klonk het bij Sporza.

LEES OOK: Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Zonder een Hazard in vorm, mogen de Duivels de EK-eindzege vergeten ...

Meest recent

Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

28
28
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

152
152
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

53
53
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

41
41
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

31
31
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

389
389
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

63
63
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

213
213
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

45
45
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

234
234
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

170
170
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

111
111
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

690
690
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

175
175
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

170
170
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1078
1078
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

690
690
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

460
460
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

852
852
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

853
853
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

140
140
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

501
501
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

821
821

Meer sportnieuws