Alarmbellen rond Hazard: "Al twee jaar niet meer op niveau"

door
Alarmbellen rond Hazard:

Hoewel er in het clubvoetbal nog enkele spannende en drukke maanden aankomen, nadert ook het Europees kampioenschap met rasse schreden. De Rode Duivels gaan daar van start als één van de favorieten voor de eindzege. Maar in aanloop naar dat tornooi kampt bondscoach Roberto Martinez toch met de nodige zorgen.


Zo zag hij afgelopen weekend metronoom Axel Witsel met een zware blessure uitvallen, de kans dat hij tijdig fit zal geraken is bijzonder klein. En gezien de overvolle speelkalenders wordt het hout vasthouden voor de fysieke paraatheid van alle andere sterkhouders. Daarnaast worden ook vraagtekens geplaatst bij de vormcurves van enkele bepalende spelers. Met name dan bij Eden Hazard. De aanvaller is inmiddels verlost van al zijn kwaaltjes en blessures, maar zoekt duidelijk nog naar zijn beste niveau. Afgelopen weekend was hij opnieuw ondermaats bij Real Madrid.

Hazard heeft weliswaar nog enkele maanden en meer dan voldoende wedstrijden tijd om zijn vorm weer op te krikken. Toch trekt analist Wim De Coninck nu al lichtjes aan de alarmbel. "Niet de goede Hazard aan het werk zien op het EK zou erger zijn de afwezigheid van Witsel. We moeten hopen dat hij alsnog zijn niveau haalt tegen het EK. Dat hebben we al 2 seizoenen niet meer gezien van hem. Je kan je ook afvragen of hij wel nog gemotiveerd genoeg is om met België een prijs te pakken", klonk het bij Sporza.

LEES OOK: De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Zonder een Hazard in vorm, mogen de Duivels de EK-eindzege vergeten ...

Meest recent

De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

16
16
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

36
36
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

314
314
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

113
113
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

160
160
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

30
30
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

45
45
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

79
79
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

41
41
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

186
186
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

87
87
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

127
127
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

67
67
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

225
225
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

219
219
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

182
182
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

201
201
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

251
251
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

293
293
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

135
135
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

131
131
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

85
85
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

378
378

Meer sportnieuws