'RSCA heeft derde winteraanwinst beet: nog meer versterking onderweg'

765 stemmen
'RSCA heeft derde winteraanwinst beet: nog meer versterking onderweg'

RSC Anderlecht kon het kalenderjaar 2020 op sterke wijze afsluiten, maar herviel zondag weer in slechte gewoonten. Een gebrek aan efficiëntie voorin en een zoveelste tegendoelpunt in de slotminuten, zorgden er voor dat de Brusselaars op het veld van OHL onderuit gingen. Er blijft dan ook verder gesleuteld worden aan de spelersselectie.


Zo lijkt Paars-Wit weldra zijn derde aanwinst van de wintermercato voor te stellen. Volgens La Dernière Heure is de komst van Majeed Ashimeru immers zo goed als rond. De middenvelder zou een halfjaar gehuurd worden van RB Salzburg. In de overeenkomst werd ook een aankoopoptie van zo'n 2.5 miljoen euro opgenomen. Het precieze bedrag hangt wel af van zijn individuele prestaties en van de eindklassement van de ploeg. Normaal gezien wordt zijn komst afgerond nog voor de wedstrijd van vrijdagavond tegen Eupen, al zal de Ghanees dan nog niet speelgerechtigd zijn.

Maar daarmee zit de mercato van RSCA er nog niet op aan inkomende zijde. Bij LDH meldt men dat Paars-Wit de laatste dagen voor quasi elke spelersagent hetzelfde antwoord klaar had: 'we zoeken enkel nog een snelle aanvaller'. Volgens de Waalse krant is 'scorend vermogen' een ander belangrijk criterium. Het moet iemand zijn die complementair is met Lukas Nmecha, maar hem eventueel ook kan vervangen. Gezien de financiële strubbelingen lijkt Anderlecht ook hier op een huurbeurt (liefst mét optie) te mikken.

LEES OOK: 9 mogelijke aanvallers voor Anderlecht

LEES OOK: Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Dimata verdient opnieuw meer minuten bij RSCA ...

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

2
2
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

28
28
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

10
10
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

78
78
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

81
81
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

15
15
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

20
20
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

94
94
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

174
174
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

49
49
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

159
159
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

34
34
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

170
170
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

257
257
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

98
98
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

392
392
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

544
544
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

142
142
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

221
221
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

296
296
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

289
289
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

567
567
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

160
160
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

171
171

Meer sportnieuws