'RSCA heeft derde winteraanwinst beet: nog meer versterking onderweg'

door
'RSCA heeft derde winteraanwinst beet: nog meer versterking onderweg'

RSC Anderlecht kon het kalenderjaar 2020 op sterke wijze afsluiten, maar herviel zondag weer in slechte gewoonten. Een gebrek aan efficiëntie voorin en een zoveelste tegendoelpunt in de slotminuten, zorgden er voor dat de Brusselaars op het veld van OHL onderuit gingen. Er blijft dan ook verder gesleuteld worden aan de spelersselectie.


Zo lijkt Paars-Wit weldra zijn derde aanwinst van de wintermercato voor te stellen. Volgens La Dernière Heure is de komst van Majeed Ashimeru immers zo goed als rond. De middenvelder zou een halfjaar gehuurd worden van RB Salzburg. In de overeenkomst werd ook een aankoopoptie van zo'n 2.5 miljoen euro opgenomen. Het precieze bedrag hangt wel af van zijn individuele prestaties en van de eindklassement van de ploeg. Normaal gezien wordt zijn komst afgerond nog voor de wedstrijd van vrijdagavond tegen Eupen, al zal de Ghanees dan nog niet speelgerechtigd zijn.

Maar daarmee zit de mercato van RSCA er nog niet op aan inkomende zijde. Bij LDH meldt men dat Paars-Wit de laatste dagen voor quasi elke spelersagent hetzelfde antwoord klaar had: 'we zoeken enkel nog een snelle aanvaller'. Volgens de Waalse krant is 'scorend vermogen' een ander belangrijk criterium. Het moet iemand zijn die complementair is met Lukas Nmecha, maar hem eventueel ook kan vervangen. Gezien de financiële strubbelingen lijkt Anderlecht ook hier op een huurbeurt (liefst mét optie) te mikken.

LEES OOK: 9 mogelijke aanvallers voor Anderlecht

LEES OOK: Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

Dimata verdient opnieuw meer minuten bij RSCA ...

Meest recent

Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

2
2
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

47
47
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

65
65
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

357
357
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

32
32
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

30
30
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

30
30
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

233
233
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

131
131
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

342
342
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

204
204
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

185
185
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

64
64
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

269
269
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

304
304
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

335
335
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

85
85
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

457
457
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

415
415
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

486
486
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

227
227
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

112
112
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

210
210
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

86
86
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

441
441

Meer sportnieuws