'RSCA heeft derde winteraanwinst beet: nog meer versterking onderweg'

door
'RSCA heeft derde winteraanwinst beet: nog meer versterking onderweg'

RSC Anderlecht kon het kalenderjaar 2020 op sterke wijze afsluiten, maar herviel zondag weer in slechte gewoonten. Een gebrek aan efficiëntie voorin en een zoveelste tegendoelpunt in de slotminuten, zorgden er voor dat de Brusselaars op het veld van OHL onderuit gingen. Er blijft dan ook verder gesleuteld worden aan de spelersselectie.


Zo lijkt Paars-Wit weldra zijn derde aanwinst van de wintermercato voor te stellen. Volgens La Dernière Heure is de komst van Majeed Ashimeru immers zo goed als rond. De middenvelder zou een halfjaar gehuurd worden van RB Salzburg. In de overeenkomst werd ook een aankoopoptie van zo'n 2.5 miljoen euro opgenomen. Het precieze bedrag hangt wel af van zijn individuele prestaties en van de eindklassement van de ploeg. Normaal gezien wordt zijn komst afgerond nog voor de wedstrijd van vrijdagavond tegen Eupen, al zal de Ghanees dan nog niet speelgerechtigd zijn.

Maar daarmee zit de mercato van RSCA er nog niet op aan inkomende zijde. Bij LDH meldt men dat Paars-Wit de laatste dagen voor quasi elke spelersagent hetzelfde antwoord klaar had: 'we zoeken enkel nog een snelle aanvaller'. Volgens de Waalse krant is 'scorend vermogen' een ander belangrijk criterium. Het moet iemand zijn die complementair is met Lukas Nmecha, maar hem eventueel ook kan vervangen. Gezien de financiële strubbelingen lijkt Anderlecht ook hier op een huurbeurt (liefst mét optie) te mikken.

LEES OOK: 9 mogelijke aanvallers voor Anderlecht

LEES OOK: Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

Dimata verdient opnieuw meer minuten bij RSCA ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

9
9
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

21
21
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

82
82
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

121
121
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

16
16
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

134
134
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

37
37
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

171
171
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

171
171
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

228
228
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

75
75
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

294
294
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

172
172
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

330
330
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

272
272
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

237
237
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

355
355
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

294
294
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

85
85
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

389
389
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

322
322
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

221
221
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

278
278
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

164
164

Meer sportnieuws