'Standard heeft spits beet en doet goede zaak'

427 stemmen
'Standard heeft spits beet en doet goede zaak'

Standard is goed begonnen aan het nieuwe hoofdstuk onder hoofdcoach Mbaye Leye. De Rouches haalden het maandagavond overtuigend van Waasland-Beveren en wonnen uiteindelijk met 3-1. Ondertussen blijft er ook verder gesleuteld worden aan de spelersselectie.


De bedoeling van de huidige mercato is vooral om een aantal spelers van de hand te doen die niet voldoen. Zo werden Obbi Oulare en Felipe Avenatti al in de B-kern gezet in afwachting van een transfer. Hierdoor zijn de mogelijkheden voorin wel beperkt voor Leye. Maar daar komt weldra verandering in. Zo meldt onder meer La Dernière Heure dat Standard op punt staat om Joao Klauss binnen te halen op huurbasis.

De Braziliaan met Duitse en Italiaanse roots, is momenteel eigendom van TSG Hoffenheim. Daar komt hij echter amper in de plannen voor. Er wordt dan ook al een tijdje naar een nieuwe club gezocht. Vorige week leek Klauss bijvoorbeeld op weg naar KV Mechelen, maar uiteindelijk bedankte hij voor een overgang naar het AFAS-stadion. En nu kiest de spits dus voor Standard. Maandag woonde hij de wedstrijd alvast bij, de verwachting is dat de deal weldra officieel beklonken wordt.

UPDATE 19u15
Standard heeft Joao Klauss beet. La Dernière Heure weet dat de Rouches een akkoord hebben bereikt met Hoffenheim omtrent een huurdeal voor achttien maanden. Er zit ook een aankoopoptie in de deal. In Duitsland kwam hij niet aan spelen toe, maar Standard hoopt dat hij zijn niveau van vorig seizoen bij LASK Lanz kan evenaren. Daar speelde hij toen op huurbasis en hij was er toen goed voor 20 goals en 4 assists in 45 wedstrijden.


LEES OOK: 'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Een goede transfer van Standard?

Meest recent

Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

6
6
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

40
40
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

477
477
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

43
43
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

33
33
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

48
48
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

44
44
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

126
126
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

216
216
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

222
222
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

396
396
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

870
870
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

134
134
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

764
764
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

200
200
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

607
607
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

203
203
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

63
63
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

185
185
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

161
161
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

956
956
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

597
597
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

211
211
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

73
73
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

41
41

Meer sportnieuws