'Standard heeft spits beet en doet goede zaak'

door
'Standard heeft spits beet en doet goede zaak'

Standard is goed begonnen aan het nieuwe hoofdstuk onder hoofdcoach Mbaye Leye. De Rouches haalden het maandagavond overtuigend van Waasland-Beveren en wonnen uiteindelijk met 3-1. Ondertussen blijft er ook verder gesleuteld worden aan de spelersselectie.


De bedoeling van de huidige mercato is vooral om een aantal spelers van de hand te doen die niet voldoen. Zo werden Obbi Oulare en Felipe Avenatti al in de B-kern gezet in afwachting van een transfer. Hierdoor zijn de mogelijkheden voorin wel beperkt voor Leye. Maar daar komt weldra verandering in. Zo meldt onder meer La Dernière Heure dat Standard op punt staat om Joao Klauss binnen te halen op huurbasis.

De Braziliaan met Duitse en Italiaanse roots, is momenteel eigendom van TSG Hoffenheim. Daar komt hij echter amper in de plannen voor. Er wordt dan ook al een tijdje naar een nieuwe club gezocht. Vorige week leek Klauss bijvoorbeeld op weg naar KV Mechelen, maar uiteindelijk bedankte hij voor een overgang naar het AFAS-stadion. En nu kiest de spits dus voor Standard. Maandag woonde hij de wedstrijd alvast bij, de verwachting is dat de deal weldra officieel beklonken wordt.

UPDATE 19u15
Standard heeft Joao Klauss beet. La Dernière Heure weet dat de Rouches een akkoord hebben bereikt met Hoffenheim omtrent een huurdeal voor achttien maanden. Er zit ook een aankoopoptie in de deal. In Duitsland kwam hij niet aan spelen toe, maar Standard hoopt dat hij zijn niveau van vorig seizoen bij LASK Lanz kan evenaren. Daar speelde hij toen op huurbasis en hij was er toen goed voor 20 goals en 4 assists in 45 wedstrijden.


LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Een goede transfer van Standard?

Meest recent

Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

13
13
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

54
54
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

163
163
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

16
16
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

67
67
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

77
77
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

22
22
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

65
65
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

163
163
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

169
169
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

134
134
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

210
210
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

54
54
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

106
106
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

49
49
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

216
216
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

160
160
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

200
200
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

78
78
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

94
94
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

633
633
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

474
474
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

638
638
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

445
445
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

333
333

Meer sportnieuws