Vlap kent voorwaarden voor vertrek bij Anderlecht

door
Vlap kent voorwaarden voor vertrek bij Anderlecht

In de zomer van 2019 trok RSC Anderlecht de geldbuidel open om Michel Vlap weg te plukken bij sc Heerenveen. De derde duurste aanwinst uit de clubgeschiedenis kende ook een degelijke start in het Lotto Park, maar deemsterde vervolgens helemaal weg. De Nederlander zou dan ook alweer willen vertrekken bij de recordkampioen.


Afgelopen weekend kreeg Vlap opnieuw een bittere pil te slikken. Zo moest hij met de B-kern opdraven in een oefenwedstrijd, vervolgens werd hij uit de selectie gelaten voor de competitiematch in Leuven. Nochtans was zijn positie vacant na het vertrek van Percy Tau. Maar de spelmaker werd dus genegeerd en zou zijn conclusies hebben getrokken. Naar verluidt hoopt hij deze mercato nog naar een andere club te trekken, al dan niet op huurbasis, waar hij wél aan de nodige speelminuten kan geraken.

Volgens Sander de Vries, die zijn ex-club Heerenveen van dichtbij volgt voor Leeuwarder Courant, zijn daar wel enkele voorwaarden aan verbonden. "Anderlecht wil nu ook wel meewerken aan een transfer. Maar alleen als iedereen er beter van wordt. Hij hoeft niet weg, want de club heeft een druk schema. Maar Anderlecht sluit een vertrek niet uit. Een verhuur in de winterstop is de meest wenselijke optie. Hij kan zich dan in de kijker spelen bij een andere club. Maar stel er is een club die een acceptabele geldsom op tafel legt dan gaat Anderlecht ook meewerken", klonk het bij de podcast KOKO Radio.

LEES OOK: Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Vlap is te snel aan de kant geschoven ...

Meest recent

Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

27
27
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

33
33
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

46
46
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

117
117
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

47
47
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

89
89
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

946
946
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

49
49
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

61
61
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

401
401
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

200
200
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

111
111
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

131
131
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

127
127
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

965
965
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

119
119
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

56
56
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

359
359
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

816
816
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

125
125
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

417
417
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

632
632
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

276
276

Meer sportnieuws