Vlap kent voorwaarden voor vertrek bij Anderlecht

901 stemmen
Vlap kent voorwaarden voor vertrek bij Anderlecht

In de zomer van 2019 trok RSC Anderlecht de geldbuidel open om Michel Vlap weg te plukken bij sc Heerenveen. De derde duurste aanwinst uit de clubgeschiedenis kende ook een degelijke start in het Lotto Park, maar deemsterde vervolgens helemaal weg. De Nederlander zou dan ook alweer willen vertrekken bij de recordkampioen.


Afgelopen weekend kreeg Vlap opnieuw een bittere pil te slikken. Zo moest hij met de B-kern opdraven in een oefenwedstrijd, vervolgens werd hij uit de selectie gelaten voor de competitiematch in Leuven. Nochtans was zijn positie vacant na het vertrek van Percy Tau. Maar de spelmaker werd dus genegeerd en zou zijn conclusies hebben getrokken. Naar verluidt hoopt hij deze mercato nog naar een andere club te trekken, al dan niet op huurbasis, waar hij wél aan de nodige speelminuten kan geraken.

Volgens Sander de Vries, die zijn ex-club Heerenveen van dichtbij volgt voor Leeuwarder Courant, zijn daar wel enkele voorwaarden aan verbonden. "Anderlecht wil nu ook wel meewerken aan een transfer. Maar alleen als iedereen er beter van wordt. Hij hoeft niet weg, want de club heeft een druk schema. Maar Anderlecht sluit een vertrek niet uit. Een verhuur in de winterstop is de meest wenselijke optie. Hij kan zich dan in de kijker spelen bij een andere club. Maar stel er is een club die een acceptabele geldsom op tafel legt dan gaat Anderlecht ook meewerken", klonk het bij de podcast KOKO Radio.

LEES OOK: De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

Vlap is te snel aan de kant geschoven ...

Meest recent

'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

7
7
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

16
16
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

68
68
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

386
386
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

606
606
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

240
240
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

164
164
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

233
233
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

174
174
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

47
47
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

136
136
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

72
72
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

155
155
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

94
94
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

65
65
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

104
104
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

79
79
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

163
163
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

328
328
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1070
1070
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

236
236
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

122
122
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

256
256
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

123
123

Meer sportnieuws