'Antwerp en Cercle gaan voor unieke buitenkans'

door
'Antwerp en Cercle gaan voor unieke buitenkans'

Royal Antwerp FC en Cercle Brugge willen zich deze mercato nog gaan versterken en beide ploegen azen op dezelfde speler. Volgens Fussbaltransfers hebben de twee Belgische ploegen hun oog laten vallen op een speler van het Zwitserse Servette.


Daar is de 25-jarige defensieve middenvelder Gaël Ondoua een sterkhouder. De Kameroener presteert er zeer goed en geniet ondertussen interesse van Antwerp, Cercle Brugge, Kayserispor en enkele Duitse ploegen. Het belooft dus een zware strijd te worden om zijn handtekening te bemachtigen.

Ondoua heeft volgens Transfermarkt.nl een marktwaarde van 2 miljoen euro, maar zijn contract loopt af aan het einde van het seizoen. Daardoor kan hij deze maand wellicht voor een ‘prikje’ worden aangetrokken. De middenvelder speelde eerder al voor FC Anzhi, Zorya Lugansk en Vejle.

LEES OOK: Niemand zag dit aankomen: Van Looy biecht op als Antwerp-fan

Trending:

'Bittere pil voor Club Brugge: solden op sleutelfiguur'
'Bittere pil voor Club Brugge: solden op sleutelfiguur'

Zou hij een meerwaarde zijn voor de JPL?

Meest recent

KBVB komt met groot nieuws: contract tot 2028

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is al een tijdje een nieuwe weg ingeslagen. Onder leiding van ...

11
11
Straffe Stromae: Anderlecht verbaast met vier nieuwe shirts

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen de nieuwe shirts voor volgend seizoen voorgesteld. ...

61
61
'Lokeren past voor ex-Rode Duivel, wel zoon Gouden Schoen?'

Begin augustus wordt het seizoen in de Challenger Pro League afgetrapt en dus zijn heel wat clubs ...

26
26
'Jashari-bom barst: Milan en Club neus aan neus'

Bij Club Brugge lijkt het echte transfervuurwerk nog te moeten losbarsten. Ferran Jutgla trok wel ...

492
492
‘Bang afwachten: Bakayoko dreigt alles te verliezen’

In de voorbije mercato's draaide de geruchtenmolen telkens op volle toeren rond Johan Bakayoko, maar ...

39
39
‘Spaans duel ontbrandt: Anderlecht ruikt miljoenen’

Bij Anderlecht blijft het een zeer drukke transferzomer. Vooral op inkomend vlak is sportief ...

524
524
'Genk sluit opvallende transferdeal’'

Bij KRC Genk kennen ze tot dusver een vrij rustige zomermercato. Met Daan Heymans streek er tot ...

179
179
Voetbalwereld rouwt weer: iconische ex-doelman JPL overleden

De voetbalwereld kreeg donderdag een enorme schok te verwerken met het plotse overlijden van ...

0
0
‘Belgische droom spat uiteen bij Napoli’

Napoli heeft straffe plannen voor het komende seizoen. Nadat ze vorig seizoen toch ietwat verrassend ...

80
80
‘Wim De Decker verrast vriend en vijand met keuze’

Dezer dagen zijn Belgische trainers best 'hot' in het buitenland. We zien alsmaar meer Belgische ...

79
79
'Camara zorgt voor gedonder bij Anderlecht-comeback'

Ilay Camara keert terug naar Anderlecht – een club die hem ooit zonder pardon liet gaan. Hoe ...

413
413
Genk lanceert nieuw talent: "Fink heeft een plan"

KRC Genk vergaarde de voorbije jaren een stevige reputatie omwille van zijn geroemde jeugdopleiding. ...

163
163
'Strijd om goudhaantje Cercle barst helemaal los'

Cercle Brugge hoopt het straks beter te doen na een vervelend seizoen, waarin het pas in de barrages ...

201
201
'Jashari baalt: Club brengt keiharde transferboodschap'

Club Brugge reist binnen enkele dagen af naar het Verenigd Koninkrijk voor zijn stage en een ...

1101
1101
Oude bekende naar Anderlecht? "Goede band met Coucke"

Bij Anderlecht zijn ze dit seizoen een andere weg ingeslagen. CEO Sports Tim Borguet en sportief ...

680
680
‘Club Brugge ontsnapt aan miljoenenflop met Meijer’

In navolging van Casper Nielsen (Standard) en Ferran Jutgla (Celta de Vigo), staat de derde grote ...

583
583
Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Royal Antwerp FC heeft donderdag met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Jelle Bataille. ...

484
484
'Toptransfer De Winter: Genoa legt stevige vraagprijs vast'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens de huidige mercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

80
80
Flames vervloeken Italianen: "Ze maakten de match kapot"

De Red Flames zijn met een domper aan het Europees kampioenschap in Zwitserland begonnen. Donderdag ...

102
102
Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Antwerp FC zag in het tussenseizoen al verschillende sterkhouders wegvallen. Toby Alderweireld ging ...

265
265
Versterking voor De Mil, Zulte Waregem strikt opvolger Messoudi

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij, maar de ploegen ...

102
102
'Club Brugge omver geblazen: bod van 35 miljoen'

Bij Club Brugge KV zitten nog verschillende grote uitgaande transfers in de pijplijn. Zo wordt volop ...

1334
1334
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het ...

204
204
Slot komt met hartbrekende reactie na Jota-drama

De voetbalwereld rouwt momenteel om het plotse heengaan van Diogo Jota. De 28-jarige aanvaller van ...

186
186
"Grootste van België" - aanwinst lyrisch over Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

629
629

Meer sportnieuws