TRANSFERUURTJE: 'Oplossing Zulj nabij, beweging bij Antwerp'

599
TRANSFERUURTJE: 'Oplossing Zulj nabij, beweging bij Antwerp'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft speuren naar mooie opportuniteiten. Zo meldt het Noorse FotballTeve namelijk dat Club zijn oog zou hebben laten vallen op Osame Sahraoui. Dat is een 19-jarige linksbuiten die momenteel actief is bij Valerenga in de hoogste klasse in Noorwegen. Maar ook aan uitgaande zijde lijkt er nog wat te bewegen. Siebe Schrijvers is één van de mogelijke vertrekkers. Volgens La Dernière Heure weigerde Club wel om de aanvaller naar concurrent Antwerp FC te laten gaan. Een deal met Beerschot is overigens wel mogelijk. Daarnaast kunnen ook Simon Deli en Emmanuel Dennis bij een goed bod vertrekken.

Volgens Sky Sports Austria hebben Anderlecht en Peter Zulj bijna een akkoord met een buitenlandse club omtrent een uitleenbeurt. Het zou alvast niet gaan om een Oostenrijkse ploeg. De komende dagen komt er wellicht meer nieuws over het dossier van de linksvoetige centrale middenvelder. Daarnaast staat Paars-Wit dichtbij de komst van Majeed Ashimeru. Sportief directeur Peter Verbeke zou de laatste hand leggen aan zijn transfer.

Antwerp FC lijkt Ivo Rodrigues weldra van de hand te gaan doen. Lech Poznan is niet de enige club die interesse heeft, want Gazet van Antwerpen weet dat de Portugese eersteklasser FC Famalicão hem wil huren tot het einde van het seizoen. Beide partijen hebben de onderhandelingen opgestart en de kans lijkt groot te zijn dat de flankaanvaller de Bosuil weldra zal verlaten.

Dries Wouters ontbreekt in de selectie van KRC Genk. De verdediger/middenvelder gaat immers op zoek naar een andere club. Het jeugdproduct heeft nood aan minuten en heeft besloten om Genk te verlaten, zo meldt Het Belang van Limburg. Voorlopig is het nog niet bekend welke club Wouters eventueel wil losweken, al zou STVV een optie zijn. Ondertussen zouden aanwinsten Angelo Preciado en Mark McKenzie dit weekend in België landen.

Volgens RMC-journalist Sasha Tavolieri trekt Kévin Denkey van Nîmes naar Cercle Brugge. De speler zou al een akkoord hebben en zelfs zijn medische testen hebben afgelegd. Tussen de twee ploegen moet er wel nog wat geregeld worden, maar het lijkt er dus op dat Cercle een nieuwe aanwinst gaat vastleggen. Denkey is een twintigjarige aanvaller die als centrumspits en als rechterflankaanvaller uit de voeten kan.

STVV haalde met Christian Brüls en Ilombé Mboyo twee nieuwkomers in huis, maar er vertrekt ook een speler. De Mexicaanse topclub Club Léon maakte bekend dat het Santiagio Colombatto heeft aangetrokken. Hij was geen vaste waarde meer bij de Kanaries en wordt nu dus verhuurd. De Mexicanen bedongen ook een aankoopoptie op de middenvelder.

BUITENLAND
Een jaar geleden legde Internazionale nog zo'n 27 miljoen euro op tafel om Christian Eriksen vlak voor het aflopen van zijn contract bij Tottenham weg te plukken. Maar de Deense spelmaker is alweer op weg naar de uitgang in het Giuseppe Meazza-stadion. Zo staat hij voor een spraakmakende terugkeer naar Tottenham. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft Spurs zelfs al een plannetje met Eriksen. De Deen moet de opvolger worden van Dele Alli, die op zijn beurt dankzij Mauricio Pochettino bij Paris Saint-Germain in beeld is.

Het aflopende contract van Sergio Ramos bij Real Madrid, zorgt voor alertheid bij verschillende topclubs uit Europa. PSG en Manchester City werden eerder al genoemd, volgens diverse media waaronder El Chiringuito volgt ook Liverpool FC zijn situatie van dichtbij. De Engelse kampioen zou zijn defensie willen versterken met oog op komend seizoen, ook David Alaba (einde contract bij Bayern München) is naar verluidt in beeld.

Zowel Neymar als Kylian Mbappé heeft een contract tot medio 2022 in het Parc des Princes. PSG wil beide overeenkomsten verlengen, maar volgens de Spaanse sportkrant Marca krijgt de Braziliaan voorrang boven de Fransman. Wel heeft technisch directeur Leonardo benadrukt dat het uiteindelijke doel is om beide sterspelers te behouden.

FC Barcelona blijft op zoek naar koopjes op de transfermarkt. Zoals Sidnei Tavares bijvoorbeeld, een 19-jarige centrale middenvelder van de U23 van Leicester City. Zijn contract loopt eind dit seizoen af bij de Foxes en Barça hoopt om Tavares in januari voor een prikje aan te trekken. De Portugees geniet ook de interesse van Juventus, FC Porto en Bayern München.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

Welke speler zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want een paar uur na het ontslag van ...

12
12
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

26
26
'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

101
101
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

66
66
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

90
90
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

151
151
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

126
126
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

204
204
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

267
267
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

153
153
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

213
213
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

96
96
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

76
76
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

225
225
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

126
126
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

223
223
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

857
857
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

105
105
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

167
167
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

207
207
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

243
243
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

80
80
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

143
143
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

145
145

Meer sportnieuws