TRANSFERUURTJE: 'Oplossing Zulj nabij, beweging bij Antwerp'

599 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Oplossing Zulj nabij, beweging bij Antwerp'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft speuren naar mooie opportuniteiten. Zo meldt het Noorse FotballTeve namelijk dat Club zijn oog zou hebben laten vallen op Osame Sahraoui. Dat is een 19-jarige linksbuiten die momenteel actief is bij Valerenga in de hoogste klasse in Noorwegen. Maar ook aan uitgaande zijde lijkt er nog wat te bewegen. Siebe Schrijvers is één van de mogelijke vertrekkers. Volgens La Dernière Heure weigerde Club wel om de aanvaller naar concurrent Antwerp FC te laten gaan. Een deal met Beerschot is overigens wel mogelijk. Daarnaast kunnen ook Simon Deli en Emmanuel Dennis bij een goed bod vertrekken.

Volgens Sky Sports Austria hebben Anderlecht en Peter Zulj bijna een akkoord met een buitenlandse club omtrent een uitleenbeurt. Het zou alvast niet gaan om een Oostenrijkse ploeg. De komende dagen komt er wellicht meer nieuws over het dossier van de linksvoetige centrale middenvelder. Daarnaast staat Paars-Wit dichtbij de komst van Majeed Ashimeru. Sportief directeur Peter Verbeke zou de laatste hand leggen aan zijn transfer.

Antwerp FC lijkt Ivo Rodrigues weldra van de hand te gaan doen. Lech Poznan is niet de enige club die interesse heeft, want Gazet van Antwerpen weet dat de Portugese eersteklasser FC Famalicão hem wil huren tot het einde van het seizoen. Beide partijen hebben de onderhandelingen opgestart en de kans lijkt groot te zijn dat de flankaanvaller de Bosuil weldra zal verlaten.

Dries Wouters ontbreekt in de selectie van KRC Genk. De verdediger/middenvelder gaat immers op zoek naar een andere club. Het jeugdproduct heeft nood aan minuten en heeft besloten om Genk te verlaten, zo meldt Het Belang van Limburg. Voorlopig is het nog niet bekend welke club Wouters eventueel wil losweken, al zou STVV een optie zijn. Ondertussen zouden aanwinsten Angelo Preciado en Mark McKenzie dit weekend in België landen.

Volgens RMC-journalist Sasha Tavolieri trekt Kévin Denkey van Nîmes naar Cercle Brugge. De speler zou al een akkoord hebben en zelfs zijn medische testen hebben afgelegd. Tussen de twee ploegen moet er wel nog wat geregeld worden, maar het lijkt er dus op dat Cercle een nieuwe aanwinst gaat vastleggen. Denkey is een twintigjarige aanvaller die als centrumspits en als rechterflankaanvaller uit de voeten kan.

STVV haalde met Christian Brüls en Ilombé Mboyo twee nieuwkomers in huis, maar er vertrekt ook een speler. De Mexicaanse topclub Club Léon maakte bekend dat het Santiagio Colombatto heeft aangetrokken. Hij was geen vaste waarde meer bij de Kanaries en wordt nu dus verhuurd. De Mexicanen bedongen ook een aankoopoptie op de middenvelder.

BUITENLAND
Een jaar geleden legde Internazionale nog zo'n 27 miljoen euro op tafel om Christian Eriksen vlak voor het aflopen van zijn contract bij Tottenham weg te plukken. Maar de Deense spelmaker is alweer op weg naar de uitgang in het Giuseppe Meazza-stadion. Zo staat hij voor een spraakmakende terugkeer naar Tottenham. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft Spurs zelfs al een plannetje met Eriksen. De Deen moet de opvolger worden van Dele Alli, die op zijn beurt dankzij Mauricio Pochettino bij Paris Saint-Germain in beeld is.

Het aflopende contract van Sergio Ramos bij Real Madrid, zorgt voor alertheid bij verschillende topclubs uit Europa. PSG en Manchester City werden eerder al genoemd, volgens diverse media waaronder El Chiringuito volgt ook Liverpool FC zijn situatie van dichtbij. De Engelse kampioen zou zijn defensie willen versterken met oog op komend seizoen, ook David Alaba (einde contract bij Bayern München) is naar verluidt in beeld.

Zowel Neymar als Kylian Mbappé heeft een contract tot medio 2022 in het Parc des Princes. PSG wil beide overeenkomsten verlengen, maar volgens de Spaanse sportkrant Marca krijgt de Braziliaan voorrang boven de Fransman. Wel heeft technisch directeur Leonardo benadrukt dat het uiteindelijke doel is om beide sterspelers te behouden.

FC Barcelona blijft op zoek naar koopjes op de transfermarkt. Zoals Sidnei Tavares bijvoorbeeld, een 19-jarige centrale middenvelder van de U23 van Leicester City. Zijn contract loopt eind dit seizoen af bij de Foxes en Barça hoopt om Tavares in januari voor een prikje aan te trekken. De Portugees geniet ook de interesse van Juventus, FC Porto en Bayern München.

LEES OOK: 'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

Welke speler zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

0
0
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

136
136
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

33
33
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

57
57
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

96
96
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

364
364
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

283
283
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

528
528
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

184
184
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

31
31
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

278
278
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

99
99
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

74
74
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

57
57
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

422
422
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

215
215
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

267
267
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

128
128
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

165
165
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

464
464
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

298
298
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

269
269
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

239
239
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

312
312
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

251
251

Meer sportnieuws