TRANSFERUURTJE: 'Oplossing Zulj nabij, beweging bij Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Oplossing Zulj nabij, beweging bij Antwerp'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft speuren naar mooie opportuniteiten. Zo meldt het Noorse FotballTeve namelijk dat Club zijn oog zou hebben laten vallen op Osame Sahraoui. Dat is een 19-jarige linksbuiten die momenteel actief is bij Valerenga in de hoogste klasse in Noorwegen. Maar ook aan uitgaande zijde lijkt er nog wat te bewegen. Siebe Schrijvers is één van de mogelijke vertrekkers. Volgens La Dernière Heure weigerde Club wel om de aanvaller naar concurrent Antwerp FC te laten gaan. Een deal met Beerschot is overigens wel mogelijk. Daarnaast kunnen ook Simon Deli en Emmanuel Dennis bij een goed bod vertrekken.

Volgens Sky Sports Austria hebben Anderlecht en Peter Zulj bijna een akkoord met een buitenlandse club omtrent een uitleenbeurt. Het zou alvast niet gaan om een Oostenrijkse ploeg. De komende dagen komt er wellicht meer nieuws over het dossier van de linksvoetige centrale middenvelder. Daarnaast staat Paars-Wit dichtbij de komst van Majeed Ashimeru. Sportief directeur Peter Verbeke zou de laatste hand leggen aan zijn transfer.

Antwerp FC lijkt Ivo Rodrigues weldra van de hand te gaan doen. Lech Poznan is niet de enige club die interesse heeft, want Gazet van Antwerpen weet dat de Portugese eersteklasser FC Famalicão hem wil huren tot het einde van het seizoen. Beide partijen hebben de onderhandelingen opgestart en de kans lijkt groot te zijn dat de flankaanvaller de Bosuil weldra zal verlaten.

Dries Wouters ontbreekt in de selectie van KRC Genk. De verdediger/middenvelder gaat immers op zoek naar een andere club. Het jeugdproduct heeft nood aan minuten en heeft besloten om Genk te verlaten, zo meldt Het Belang van Limburg. Voorlopig is het nog niet bekend welke club Wouters eventueel wil losweken, al zou STVV een optie zijn. Ondertussen zouden aanwinsten Angelo Preciado en Mark McKenzie dit weekend in België landen.

Volgens RMC-journalist Sasha Tavolieri trekt Kévin Denkey van Nîmes naar Cercle Brugge. De speler zou al een akkoord hebben en zelfs zijn medische testen hebben afgelegd. Tussen de twee ploegen moet er wel nog wat geregeld worden, maar het lijkt er dus op dat Cercle een nieuwe aanwinst gaat vastleggen. Denkey is een twintigjarige aanvaller die als centrumspits en als rechterflankaanvaller uit de voeten kan.

STVV haalde met Christian Brüls en Ilombé Mboyo twee nieuwkomers in huis, maar er vertrekt ook een speler. De Mexicaanse topclub Club Léon maakte bekend dat het Santiagio Colombatto heeft aangetrokken. Hij was geen vaste waarde meer bij de Kanaries en wordt nu dus verhuurd. De Mexicanen bedongen ook een aankoopoptie op de middenvelder.

BUITENLAND
Een jaar geleden legde Internazionale nog zo'n 27 miljoen euro op tafel om Christian Eriksen vlak voor het aflopen van zijn contract bij Tottenham weg te plukken. Maar de Deense spelmaker is alweer op weg naar de uitgang in het Giuseppe Meazza-stadion. Zo staat hij voor een spraakmakende terugkeer naar Tottenham. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft Spurs zelfs al een plannetje met Eriksen. De Deen moet de opvolger worden van Dele Alli, die op zijn beurt dankzij Mauricio Pochettino bij Paris Saint-Germain in beeld is.

Het aflopende contract van Sergio Ramos bij Real Madrid, zorgt voor alertheid bij verschillende topclubs uit Europa. PSG en Manchester City werden eerder al genoemd, volgens diverse media waaronder El Chiringuito volgt ook Liverpool FC zijn situatie van dichtbij. De Engelse kampioen zou zijn defensie willen versterken met oog op komend seizoen, ook David Alaba (einde contract bij Bayern München) is naar verluidt in beeld.

Zowel Neymar als Kylian Mbappé heeft een contract tot medio 2022 in het Parc des Princes. PSG wil beide overeenkomsten verlengen, maar volgens de Spaanse sportkrant Marca krijgt de Braziliaan voorrang boven de Fransman. Wel heeft technisch directeur Leonardo benadrukt dat het uiteindelijke doel is om beide sterspelers te behouden.

FC Barcelona blijft op zoek naar koopjes op de transfermarkt. Zoals Sidnei Tavares bijvoorbeeld, een 19-jarige centrale middenvelder van de U23 van Leicester City. Zijn contract loopt eind dit seizoen af bij de Foxes en Barça hoopt om Tavares in januari voor een prikje aan te trekken. De Portugees geniet ook de interesse van Juventus, FC Porto en Bayern München.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Nieuwe TD voor RSCA, Real kiest nieuwe coach

Welke speler zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Van Holsbeeck geeft De Cat gouden tip voor transfer

Zal Nathan De Cat RSC Anderlecht in de zomer al verlaten? Die kans is zeker aanwezig. Herman Van ...

30
30
Van Gucht in liefdesdrama: Charlotte gaat vol in de aanval

Is er een pittige liefdesstrijd op gang gekomen in het leven van Ruben Van Gucht? De VRT-presentator ...

14
14
TRANSFERUURTJE: Nieuwe TD voor RSCA, Real kiest nieuwe coach

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

53
53
Verhaeghe strooit met lof voor twee Club Brugge-pionnen

Club Brugge neemt het maandag in een historische finale op tegen Real Madrid. Club NXT won in de ...

89
89
Raman verbaast met opvallende woorden voor Anderlecht

Benito Raman heeft een verleden bij onder meer KAA Gent en RSC Anderlecht. Die laatstgenoemde is ...

57
57
Hubert slaat keihard terug op kritiek Union SG

Union SG neemt het in het Dudenpark op tegen Club Brugge. Een regelrechte titeltopper tussen nummer ...

51
51
Hayen slaat op tafel: keeperskwestie weer op komst?

KRC Genk speelde afgelopen speeldag 0-0 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven en de Limburgers zagen ...

112
112
Coosemans roept straffe taal na nieuw contract Anderlecht

RSC Anderlecht kwam gisteren met heuglijk nieuws. Paars-Wit heeft het contract van doelman en ...

120
120
Club Brugge slaat slag: “Belgische én buitenlandse talenten”

Club Brugge heeft geschiedenis geschreven in de Youth League. De jonkies van Club NXT dartelde door ...

232
232
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

66
66
Vrancken geeft duiding over pittig transfergerucht

Er duiken steeds meer geruchten op over de toekomst van Wouter Vrancken. Dat is de logica zelve bij ...

85
85
Taraval haalt vergeten transfer terug: "Interessante speler'

Bij RSC Anderlecht hebben ze een heel onevenwichtige spelerskern. Dat zorgt er ook voor dat ...

261
261
'Club gaat voor jackpot: transferwending rond Tzolis'

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

216
216
Historisch! De waanzinnige stats achter superseizoen Beveren

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

144
144
‘Anderlecht pakt uit: Nederland siddert voor toptransfer’

Anderlecht bekijkt opnieuw een profiel dat in Nederland stevig opvalt. Paars-wit ziet in die ...

225
225
Leko moet schuiven: grote verrijzenis bij Club Brugge?

Club Brugge staat zondagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

331
331
'Real grijpt drastisch in: sensationele naam topt trainerslijst'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, dreigt Real Madrid af te stevenen op een ...

191
191
Eindelijk doorbraak: 'Anderlecht heeft zijn nieuwe TD beet'

RSC Anderlecht strijdt momenteel volop voor een top 4-notering in de Champions' Play-Offs en is ...

499
499
Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

44
44
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

84
84
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

89
89
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

238
238
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

215
215
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

89
89
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

386
386

Meer sportnieuws