'Club Brugge weigert transferdeal met Antwerp'

door
'Club Brugge weigert transferdeal met Antwerp'

Club Brugge hervat zijn strijd om de tweede opeenvolgende landstitel zondagavond op het veld van STVV. Ondertussen blijft het blauw-zwarte bestuur druk in de weer op de transfermarkt. Vooral aan uitgaande zijde mag in de komende weken nog één en ander verwacht worden bij de West-Vlamingen.


De Bruggelingen namen inmiddels al afscheid van Michael Krmencik, die verhuurd werd aan het Griekse PAOK. Er zijn echter nog spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Siebe Schrijvers bijvoorbeeld. Volgens La Dernière Heure weigerde Club echter om de aanvaller naar concurrent Antwerp FC te laten gaan. Of de interesse van de Great Old nog steeds zo actueel is, valt overigens te betwijfelen nu Ivan Leko (met wie Schrijvers goed samenwerkte in Brugge) vertrokken is als trainer. Een deal met Beerschot is overigens wel mogelijk volgens LDH.

Daarnaast zou ook Simon Deli kunnen vertrekken. Coach Philippe Clement sloot dat op zijn persbabbel van vrijdag alvast niet uit, bovendien werd met Stefano Denswil al een mogelijke vervanger aangetrokken. Tot slot is er ook nog het dossier van Emmanuel Dennis. Die ligt momenteel in de lappenmand met een blessure aan de voet en heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd bij Club gespeeld. Volgens de Waalse krant kwam er echter nog geen concreet bod binnen. Bovendien zal Club met een pak minder vrede moeten nemen dan de gevraagde 20 miljoen euro van afgelopen zomer.

LEES OOK: Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Zou Schrijvers een basisspeler zijn bij het huidige Antwerp?

Meest recent

'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

182
182
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

115
115
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

68
68
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

238
238
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

539
539
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

204
204
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

553
553
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

367
367
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

249
249
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

27
27
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

72
72
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

357
357
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

89
89
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

34
34
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

1752
1752
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

355
355
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

262
262
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

354
354
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

153
153
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

237
237
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

96
96
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

156
156
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

516
516
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

300
300
Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

90
90

Meer sportnieuws