'Club Brugge weigert transferdeal met Antwerp'

door
'Club Brugge weigert transferdeal met Antwerp'

Club Brugge hervat zijn strijd om de tweede opeenvolgende landstitel zondagavond op het veld van STVV. Ondertussen blijft het blauw-zwarte bestuur druk in de weer op de transfermarkt. Vooral aan uitgaande zijde mag in de komende weken nog één en ander verwacht worden bij de West-Vlamingen.


De Bruggelingen namen inmiddels al afscheid van Michael Krmencik, die verhuurd werd aan het Griekse PAOK. Er zijn echter nog spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Siebe Schrijvers bijvoorbeeld. Volgens La Dernière Heure weigerde Club echter om de aanvaller naar concurrent Antwerp FC te laten gaan. Of de interesse van de Great Old nog steeds zo actueel is, valt overigens te betwijfelen nu Ivan Leko (met wie Schrijvers goed samenwerkte in Brugge) vertrokken is als trainer. Een deal met Beerschot is overigens wel mogelijk volgens LDH.

Daarnaast zou ook Simon Deli kunnen vertrekken. Coach Philippe Clement sloot dat op zijn persbabbel van vrijdag alvast niet uit, bovendien werd met Stefano Denswil al een mogelijke vervanger aangetrokken. Tot slot is er ook nog het dossier van Emmanuel Dennis. Die ligt momenteel in de lappenmand met een blessure aan de voet en heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd bij Club gespeeld. Volgens de Waalse krant kwam er echter nog geen concreet bod binnen. Bovendien zal Club met een pak minder vrede moeten nemen dan de gevraagde 20 miljoen euro van afgelopen zomer.

LEES OOK: Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Zou Schrijvers een basisspeler zijn bij het huidige Antwerp?

Meest recent

Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

35
35
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

27
27
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

193
193
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

126
126
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

161
161
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

390
390
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

71
71
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

57
57
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

153
153
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

387
387
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

166
166
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

86
86
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

339
339
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

447
447
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

48
48
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

190
190
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

669
669
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

184
184
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

138
138
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

200
200
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

34
34
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

381
381
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

85
85
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

251
251
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

383
383

Meer sportnieuws