'Standard lijkt voorkeur te hebben voor nieuwe spits'

231
'Standard lijkt voorkeur te hebben voor nieuwe spits'

Standard heeft amper geld om zich in januari te versterken, maar de Rouches hopen de komende weken toch een nieuwe spits te vinden. Obbi Oulare en Felipe Avenatti werden al met een onvoldoende naar de B-kern gestuurd en moeten vertrekken om zo meer budget vrij te maken en ook voor Duje Cop zou er interesse zijn. Daardoor dreigen enkel nog Jackson Muleka en flankaanvallers Balikwisha en Lestienne over te blijven als opties voor de spits.

Een extra spits is dus meer dan welkom en Het Belang van Limburg weet dat Standard graag een ex-speler terug zou halen. Ze zouden namelijk denken aan Hugo Cuypers. De 23-jarige genoot zijn jeugdopleiding in de Académie en speelde één match in de A-ploeg van Standard, maar brak pas echt toen hij naar Griekenland vertrok. Hij speelt dit seizoen voor Olympiakos, maar komt daar amper aan de bak. Tot dusver kwam hij slechts vier keer in actie, goed voor één goal.

Cuypers is echter niet de enige naam op het lijstje van Standard, want ook Christoffer Nyman zou in beeld zijn. De 28-jarige Zweed komt uit voor Norrköping, waar hij vrijwel zijn hele carrière al speelt. Hij beleefde enkel nog een passage van 2,5 jaar bij de Duitse tweedeklasser Braunschweig. In het vorige seizoen scoorde de tienvoudige international aan de lopende band in de Zweedse competitie, met achttien goals in 28 matchen.

UPDATE 12u36
Ook La Dernière Heure bevestigt de Luikse interesse voor Cuypers en Nyman. Standard zal slechts één van beide spelers kunnen halen en kan zich sowieso enkel een huurdeal veroorloven. De Rouches zouden al contact opgenomen hebben met Cuypers en Olympiakos, maar de Griekse topclub heeft geen haast om onze landgenoot te laten vertrekken omdat ze met Hassan (corona) en Soudani (nakende transfer) twee spitsen zullen moeten missen. LDH schat de kans dan ook iets hoger in dat Nyman uiteindelijk op Sclessin zal neerstrijken.

LEES OOK: Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Heeft Standard ook in andere linies versterking nodig?

Meest recent

Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

0
0
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

5
5
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

73
73
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

59
59
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

101
101
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

172
172
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

100
100
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

36
36
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

116
116
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

307
307
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

89
89
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

44
44
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

270
270
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

418
418
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

105
105
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

117
117
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

84
84
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

285
285
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

370
370
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

524
524
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

401
401
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

123
123
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

208
208

Meer sportnieuws