'Standard lijkt voorkeur te hebben voor nieuwe spits'

231 stemmen
'Standard lijkt voorkeur te hebben voor nieuwe spits'

Standard heeft amper geld om zich in januari te versterken, maar de Rouches hopen de komende weken toch een nieuwe spits te vinden. Obbi Oulare en Felipe Avenatti werden al met een onvoldoende naar de B-kern gestuurd en moeten vertrekken om zo meer budget vrij te maken en ook voor Duje Cop zou er interesse zijn. Daardoor dreigen enkel nog Jackson Muleka en flankaanvallers Balikwisha en Lestienne over te blijven als opties voor de spits.

Een extra spits is dus meer dan welkom en Het Belang van Limburg weet dat Standard graag een ex-speler terug zou halen. Ze zouden namelijk denken aan Hugo Cuypers. De 23-jarige genoot zijn jeugdopleiding in de Académie en speelde één match in de A-ploeg van Standard, maar brak pas echt toen hij naar Griekenland vertrok. Hij speelt dit seizoen voor Olympiakos, maar komt daar amper aan de bak. Tot dusver kwam hij slechts vier keer in actie, goed voor één goal.

Cuypers is echter niet de enige naam op het lijstje van Standard, want ook Christoffer Nyman zou in beeld zijn. De 28-jarige Zweed komt uit voor Norrköping, waar hij vrijwel zijn hele carrière al speelt. Hij beleefde enkel nog een passage van 2,5 jaar bij de Duitse tweedeklasser Braunschweig. In het vorige seizoen scoorde de tienvoudige international aan de lopende band in de Zweedse competitie, met achttien goals in 28 matchen.

UPDATE 12u36
Ook La Dernière Heure bevestigt de Luikse interesse voor Cuypers en Nyman. Standard zal slechts één van beide spelers kunnen halen en kan zich sowieso enkel een huurdeal veroorloven. De Rouches zouden al contact opgenomen hebben met Cuypers en Olympiakos, maar de Griekse topclub heeft geen haast om onze landgenoot te laten vertrekken omdat ze met Hassan (corona) en Soudani (nakende transfer) twee spitsen zullen moeten missen. LDH schat de kans dan ook iets hoger in dat Nyman uiteindelijk op Sclessin zal neerstrijken.

LEES OOK: Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Heeft Standard ook in andere linies versterking nodig?

Meest recent

'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

139
139
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

174
174
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

57
57
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

397
397
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

76
76
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

288
288
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

40
40
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

78
78
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

127
127
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

260
260
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

75
75
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

810
810
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

219
219
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

295
295
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

444
444
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

90
90
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

551
551
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

111
111
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

309
309
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

160
160
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

311
311
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

90
90

Meer sportnieuws