'Transfer Dirar wordt weldra afgerond'

1124 stemmen
'Transfer Dirar wordt weldra afgerond'

Club Brugge kondigde donderdag al de komst van Bas Dost aan, maar het lijkt er niet op dat het daarbij zal blijven voor Blauw-Zwart. Er lijkt ook nog gezocht te worden naar een doublure voor Clinton Mata op de rechtsachter, ook al kreeg de 18-jarige Ignace Van der Brempt de jongste weken regelmatig speelminuten van Philippe Clement.

De Amerikaan Bryan Reynolds lijkt de voornaamste kandidaat te zijn, maar nu duikt ook de naam van Nabil Dirar weer op. De intussen 34-jarige Marokkaan is dit seizoen bij Fenerbahçe dit seizoen helemaal op een zijspoor beland en technisch directeur Emre Belözoglu verklaart in de Turkse media dat na een gesprek met het management van Dirar beslist werd dat hij in januari zal vertrekken.

De Turken schuiven meteen weer Club naar voor als zijn bestemming, maar dat zal allicht wel met een stevige korrel zout genomen moeten worden. De Turkse pers linkte Dirar de voorbije jaren immers elke transferperiode aan een terugkeer naar Jan Breydel, maar tot dusver bleef hij telkens gewoon in Istanboel. Bovendien is het niet de gewoonte van Club om rijpe dertigers te halen.

UPDATE 07/01

Nabil Dirar werd voor deze wintermercato opnieuw in verband gebracht met een terugkeer naar Club Brugge, maar zover lijkt het toch niet te zullen komen. De Turkse journalist Ekrem Konur stelt via Twitter namelijk dat er enkele teams uit Qatar en Saoedie-Arabië op de proppen zijn gekomen voor Dirar.

Zij zouden ook kunnen voldoen aan de loonsverwachtingen van de Marokkaan, die klaarblijkelijk dus wel vrij hoog lijken te liggen. Zo wordt meteen ook duidelijk dat Club Brugge vermoedelijk enkel financieel al niet in staat was om Dirar terug naar Jan Breydel te halen. Daarbij kan dan ook nog de vraag worden gesteld of Verhaeghe & co daadwerkelijk interesse toonden. Konur meldt verder dat de komende dagen duidelijk wordt waar de vleugelspeler naar toe trekt.

LEES OOK: Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Zou hij een versterking zijn voor Club?

Meest recent

'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

113
113
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

156
156
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

50
50
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

385
385
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

72
72
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

285
285
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

40
40
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

77
77
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

125
125
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

258
258
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

75
75
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

808
808
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

219
219
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

293
293
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

441
441
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

90
90
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

546
546
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

111
111
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

308
308
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

158
158
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

307
307
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

89
89

Meer sportnieuws