'Transfer Dirar wordt weldra afgerond'

door
'Transfer Dirar wordt weldra afgerond'

Club Brugge kondigde donderdag al de komst van Bas Dost aan, maar het lijkt er niet op dat het daarbij zal blijven voor Blauw-Zwart. Er lijkt ook nog gezocht te worden naar een doublure voor Clinton Mata op de rechtsachter, ook al kreeg de 18-jarige Ignace Van der Brempt de jongste weken regelmatig speelminuten van Philippe Clement.

De Amerikaan Bryan Reynolds lijkt de voornaamste kandidaat te zijn, maar nu duikt ook de naam van Nabil Dirar weer op. De intussen 34-jarige Marokkaan is dit seizoen bij Fenerbahçe dit seizoen helemaal op een zijspoor beland en technisch directeur Emre Belözoglu verklaart in de Turkse media dat na een gesprek met het management van Dirar beslist werd dat hij in januari zal vertrekken.

De Turken schuiven meteen weer Club naar voor als zijn bestemming, maar dat zal allicht wel met een stevige korrel zout genomen moeten worden. De Turkse pers linkte Dirar de voorbije jaren immers elke transferperiode aan een terugkeer naar Jan Breydel, maar tot dusver bleef hij telkens gewoon in Istanboel. Bovendien is het niet de gewoonte van Club om rijpe dertigers te halen.

UPDATE 07/01

Nabil Dirar werd voor deze wintermercato opnieuw in verband gebracht met een terugkeer naar Club Brugge, maar zover lijkt het toch niet te zullen komen. De Turkse journalist Ekrem Konur stelt via Twitter namelijk dat er enkele teams uit Qatar en Saoedie-Arabië op de proppen zijn gekomen voor Dirar.

Zij zouden ook kunnen voldoen aan de loonsverwachtingen van de Marokkaan, die klaarblijkelijk dus wel vrij hoog lijken te liggen. Zo wordt meteen ook duidelijk dat Club Brugge vermoedelijk enkel financieel al niet in staat was om Dirar terug naar Jan Breydel te halen. Daarbij kan dan ook nog de vraag worden gesteld of Verhaeghe & co daadwerkelijk interesse toonden. Konur meldt verder dat de komende dagen duidelijk wordt waar de vleugelspeler naar toe trekt.

LEES OOK: 'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Zou hij een versterking zijn voor Club?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

30
30
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

29
29
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

14
14
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

101
101
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

69
69
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

91
91
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

87
87
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

114
114
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

195
195
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

46
46
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

224
224
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

490
490
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

174
174
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

377
377
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

86
86
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

130
130
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

129
129
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

340
340
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

62
62
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

243
243
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

184
184
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

373
373
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

204
204
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

203
203

Meer sportnieuws