'Transfer Dirar wordt weldra afgerond'

1124 stemmen
'Transfer Dirar wordt weldra afgerond'

Club Brugge kondigde donderdag al de komst van Bas Dost aan, maar het lijkt er niet op dat het daarbij zal blijven voor Blauw-Zwart. Er lijkt ook nog gezocht te worden naar een doublure voor Clinton Mata op de rechtsachter, ook al kreeg de 18-jarige Ignace Van der Brempt de jongste weken regelmatig speelminuten van Philippe Clement.

De Amerikaan Bryan Reynolds lijkt de voornaamste kandidaat te zijn, maar nu duikt ook de naam van Nabil Dirar weer op. De intussen 34-jarige Marokkaan is dit seizoen bij Fenerbahçe dit seizoen helemaal op een zijspoor beland en technisch directeur Emre Belözoglu verklaart in de Turkse media dat na een gesprek met het management van Dirar beslist werd dat hij in januari zal vertrekken.

De Turken schuiven meteen weer Club naar voor als zijn bestemming, maar dat zal allicht wel met een stevige korrel zout genomen moeten worden. De Turkse pers linkte Dirar de voorbije jaren immers elke transferperiode aan een terugkeer naar Jan Breydel, maar tot dusver bleef hij telkens gewoon in Istanboel. Bovendien is het niet de gewoonte van Club om rijpe dertigers te halen.

UPDATE 07/01

Nabil Dirar werd voor deze wintermercato opnieuw in verband gebracht met een terugkeer naar Club Brugge, maar zover lijkt het toch niet te zullen komen. De Turkse journalist Ekrem Konur stelt via Twitter namelijk dat er enkele teams uit Qatar en Saoedie-Arabië op de proppen zijn gekomen voor Dirar.

Zij zouden ook kunnen voldoen aan de loonsverwachtingen van de Marokkaan, die klaarblijkelijk dus wel vrij hoog lijken te liggen. Zo wordt meteen ook duidelijk dat Club Brugge vermoedelijk enkel financieel al niet in staat was om Dirar terug naar Jan Breydel te halen. Daarbij kan dan ook nog de vraag worden gesteld of Verhaeghe & co daadwerkelijk interesse toonden. Konur meldt verder dat de komende dagen duidelijk wordt waar de vleugelspeler naar toe trekt.

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

Zou hij een versterking zijn voor Club?

Meest recent

‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

12
12
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

146
146
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

225
225
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

75
75
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

154
154
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

52
52
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

45
45
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

51
51
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

244
244
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

561
561
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

141
141
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

456
456
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

328
328
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

224
224
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

165
165
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

109
109
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

267
267
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

442
442
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

732
732
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

520
520
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

447
447
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

111
111
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

978
978
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

90
90

Meer sportnieuws