'Transfer Dirar wordt weldra afgerond'

1124 stemmen
'Transfer Dirar wordt weldra afgerond'

Club Brugge kondigde donderdag al de komst van Bas Dost aan, maar het lijkt er niet op dat het daarbij zal blijven voor Blauw-Zwart. Er lijkt ook nog gezocht te worden naar een doublure voor Clinton Mata op de rechtsachter, ook al kreeg de 18-jarige Ignace Van der Brempt de jongste weken regelmatig speelminuten van Philippe Clement.

De Amerikaan Bryan Reynolds lijkt de voornaamste kandidaat te zijn, maar nu duikt ook de naam van Nabil Dirar weer op. De intussen 34-jarige Marokkaan is dit seizoen bij Fenerbahçe dit seizoen helemaal op een zijspoor beland en technisch directeur Emre Belözoglu verklaart in de Turkse media dat na een gesprek met het management van Dirar beslist werd dat hij in januari zal vertrekken.

De Turken schuiven meteen weer Club naar voor als zijn bestemming, maar dat zal allicht wel met een stevige korrel zout genomen moeten worden. De Turkse pers linkte Dirar de voorbije jaren immers elke transferperiode aan een terugkeer naar Jan Breydel, maar tot dusver bleef hij telkens gewoon in Istanboel. Bovendien is het niet de gewoonte van Club om rijpe dertigers te halen.

UPDATE 07/01

Nabil Dirar werd voor deze wintermercato opnieuw in verband gebracht met een terugkeer naar Club Brugge, maar zover lijkt het toch niet te zullen komen. De Turkse journalist Ekrem Konur stelt via Twitter namelijk dat er enkele teams uit Qatar en Saoedie-Arabië op de proppen zijn gekomen voor Dirar.

Zij zouden ook kunnen voldoen aan de loonsverwachtingen van de Marokkaan, die klaarblijkelijk dus wel vrij hoog lijken te liggen. Zo wordt meteen ook duidelijk dat Club Brugge vermoedelijk enkel financieel al niet in staat was om Dirar terug naar Jan Breydel te halen. Daarbij kan dan ook nog de vraag worden gesteld of Verhaeghe & co daadwerkelijk interesse toonden. Konur meldt verder dat de komende dagen duidelijk wordt waar de vleugelspeler naar toe trekt.

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

Zou hij een versterking zijn voor Club?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

13
13
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

24
24
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

10
10
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

29
29
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

80
80
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

244
244
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

104
104
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

282
282
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

349
349
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

29
29
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1011
1011
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

104
104
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

400
400
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

149
149
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

164
164
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

80
80
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

117
117
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

68
68
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

250
250
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

126
126
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

45
45

Meer sportnieuws