'Transfer Dirar wordt weldra afgerond'

door
'Transfer Dirar wordt weldra afgerond'

Club Brugge kondigde donderdag al de komst van Bas Dost aan, maar het lijkt er niet op dat het daarbij zal blijven voor Blauw-Zwart. Er lijkt ook nog gezocht te worden naar een doublure voor Clinton Mata op de rechtsachter, ook al kreeg de 18-jarige Ignace Van der Brempt de jongste weken regelmatig speelminuten van Philippe Clement.

De Amerikaan Bryan Reynolds lijkt de voornaamste kandidaat te zijn, maar nu duikt ook de naam van Nabil Dirar weer op. De intussen 34-jarige Marokkaan is dit seizoen bij Fenerbahçe dit seizoen helemaal op een zijspoor beland en technisch directeur Emre Belözoglu verklaart in de Turkse media dat na een gesprek met het management van Dirar beslist werd dat hij in januari zal vertrekken.

De Turken schuiven meteen weer Club naar voor als zijn bestemming, maar dat zal allicht wel met een stevige korrel zout genomen moeten worden. De Turkse pers linkte Dirar de voorbije jaren immers elke transferperiode aan een terugkeer naar Jan Breydel, maar tot dusver bleef hij telkens gewoon in Istanboel. Bovendien is het niet de gewoonte van Club om rijpe dertigers te halen.

UPDATE 07/01

Nabil Dirar werd voor deze wintermercato opnieuw in verband gebracht met een terugkeer naar Club Brugge, maar zover lijkt het toch niet te zullen komen. De Turkse journalist Ekrem Konur stelt via Twitter namelijk dat er enkele teams uit Qatar en Saoedie-Arabië op de proppen zijn gekomen voor Dirar.

Zij zouden ook kunnen voldoen aan de loonsverwachtingen van de Marokkaan, die klaarblijkelijk dus wel vrij hoog lijken te liggen. Zo wordt meteen ook duidelijk dat Club Brugge vermoedelijk enkel financieel al niet in staat was om Dirar terug naar Jan Breydel te halen. Daarbij kan dan ook nog de vraag worden gesteld of Verhaeghe & co daadwerkelijk interesse toonden. Konur meldt verder dat de komende dagen duidelijk wordt waar de vleugelspeler naar toe trekt.

LEES OOK: 'Waanzin bij Club Brugge: bankzitter levert de jackpot op’

Zou hij een versterking zijn voor Club?

Meest recent

Sportief mysterie: Welk geheim onthult Marc Coucke vandaag?

Voor Marc Coucke en Anderlecht waren het andermaal woelige weken. In een soort emotionele ...

92
92
Kater in Kazachstan komt Rode Duivels duur te staan

Rudi Garcia en co. likken hun wonden na de kater in Kazachstan. Niet alleen zijn de Rode Duivels ...

46
46
Garcia huivert: in dit scenario missen Rode Duivels het WK

De eerste matchbal is verspeeld. Veel tijd hebben de Rode Duivels echter niet om stil te staan bij ...

100
100
'Waanzin bij Club Brugge: bankzitter levert de jackpot op’

Een bankzitter die de jackpot oplevert? In Jan Breydel kan het: Jorne Spileers wekt opnieuw stevige ...

406
406
Afwezige Duivel winnaar bij België: "Hij is een kaderstuk"

De Belgen toonden bitter weinig op het veld van Kazachstan. Zonder kleppers als Thibaut Courtois, ...

96
96
Vandenbempt ziet twee enorme problemen bij de Duivels

Kazachstan - België 1-1. Dat was de uitslag van deze pot voetbal en een blamage voor de Rode ...

127
127
Na de blamage: keuzes plots makkelijker voor Garcia

België bakte er weinig van tegen Kazachstan. Het werd 1-1 en een aantal Rode Duivels kregen hun ...

197
197
'Knaltransfer Raskin : Rode Duivel hakt knoop door'

Nicolas Raskin kende een sterk 2025, waar hij zich knap in de basisploeg van de Rode Duivels ...

119
119
Bruggeling zwaar vernederd door Garcia: bom barst bijna

Brandon Mechele zat 90 minuten op de bank in Astana terwijl de Belgische defensie opnieuw door het ...

2757
2757
STVV 'verklapt' transfergeheim: "Slagen er alle jaren in"

STVV is een club waar ze al jaren een uitstekend transferbeleid hebben, al sloegen ze in januari de ...

68
68
Na Vanderhaeghe ook Borkelmans terug aan de slag in België?

Vital Borkelmans vertoeft sinds eind oktober weer in België. De coach was aan de slag in Irak. ...

134
134
'Club Brugge wil stunten met 25-voudig Portugees international'

Club Brugge zal in januari wellicht toch wat versterking moeten halen. De kern oogt toch niet al te ...

447
447
Real en Bayern lonken naar JPL-parel: "Volgen hem al 2 jaar"

In de Belgische competitie breken elk seizoen nieuwe spelers door. Het niveau blijft daardoor altijd ...

457
457
Odoi weldra dan toch aan de slag in België?

Denis Odoi is nog steeds nergens aan de slag als profspeler. De voormalige speler van RSC ...

96
96
'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de ...

1122
1122
Lammens krijgt enorm compliment van Sir Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

160
160
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

140
140
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

71
71
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

143
143
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

133
133
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

178
178
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

295
295
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

121
121
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

834
834
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

106
106

Meer sportnieuws