'Topclub wil Deli weghalen bij Club Brugge'

door
'Topclub wil Deli weghalen bij Club Brugge'

Club Brugge versterkte zich tijdens de huidige transferperiode al met Bas Dost, daarnaast hoopt de landskampioen om Stefano Denswil weldra terug te verwelkomen. De Nederlandse verdediger zou een half seizoen gehuurd worden van Bologna. Blauw-Zwart wil daarmee anticiperen op de mindere prestaties van Simon Deli, die zelf wel eens zou kunnen vertrekken.


De boomlange Ivoriaan werd in de zomer van 2019 overgenomen van Slavia Praag. Hij groeide op Jan Breydel snel uit tot een vaste steunpilaar in de defensie en beleefde er een uitstekend eerste seizoen. Maar in de huidige jaargang slaagt de 29-jarige er niet in om te bevestigen. Na enkele tegenvallende prestaties en dure foutjes belandde hij dan ook naast de ploeg. Gezien de nakende komst van Denswil, lijkt er ook niet meteen beterschap voor hem in zicht.

Maar mogelijk komt de oplossing vanuit het buitenland. De Turkse journalist Ahmet Selim Kul, clubwatcher voor A Sport, stelt namelijk dat Fenerbahce zijn dossier van dichtbij volgt. De topclub uit Istanbul mikt in eerste instantie op de Griek Sokratis, die op een dwaalspoor zit bij Arsenal. Indien zijn komst niet door kan gaan, zou Fenerbahce alternatieve pistes activeren en daar hoort Deli dus ook bij.

LEES OOK: 'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Bij een goed bod moet Club Deli laten gaan ...

Meest recent

Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

0
0
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

2
2
Crisis bij Zulte Waregem: Sven Vandenbroeck ontslagen

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

215
215
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

38
38
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

64
64
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

111
111
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

394
394
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

256
256
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

159
159
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

329
329
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

245
245
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

233
233
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

247
247
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

545
545
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

162
162
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

116
116
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

65
65
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

32
32
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

163
163
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

125
125
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

65
65
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

90
90
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

403
403
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

137
137

Meer sportnieuws