Van Eetvelt geeft meer duiding: nieuwe CEO al bekend

door
Van Eetvelt geeft meer duiding: nieuwe CEO al bekend

Grote verrassing bij Anderlecht, want de club maakte zopas bekend dat Karel Van Eetvelt de club weldra alweer zal verlaten. Dat terwijl hij nog maar zo’n negen maand actief is als CEO van Paars-Wit. Er worden dan ook veel vraagtekens geplaatst bij deze plotse actie.

Van Eetvelt probeert daar zelf alvast meer duiding over te geven op de website van de club: “Ik verlaat straks deze job, maar neem geen afscheid van de club. Samen met een fantastisch team van medewerkers heb ik me in het voorbije jaar ingezet om de club van mijn hart terug in beter vaarwater te krijgen. We mogen blij zijn met waar we vandaag staan, maar de weg is nog lang”, neemt hij eerst afscheid.

Vervolgens geeft de huidige CEO meer duiding over hoe het overgangsproces zal verlopen: “Voor Anderlecht mogen werken was een jongensdroom. Het blijft voor altijd de club van mijn hart en ik zal ze blijven steunen waar mogelijk. Ik ga de huidige leiding de komende maanden helpen om de overgang vlot te laten verlopen. Ik ga de tijd nemen om over mijn toekomst na te denken.” Het wordt wel degelijk een overgangsproces, want de nieuwe CEO is reeds bekend. 

Dat wordt Jos Donvil, die momenteel al aan de slag is als operationeel directeur. Hij neemt op 1 april de touwtjes volledig in handen: "Ik ben enthousiast dat ik mee kan helpen aan het verder uitbouwen van de club op de ingeslagen weg. Samen met Wouter en Peter neem ik de challenge op om onze club te helpen de plaats terug in te nemen waar ze thuis hoort, namelijk aan de top. Ik wil Karel bedanken voor alles wat hij in het voorbije jaar voor de club heeft gedaan." Voorst gaf Paars-Wit nog mee dat Wouter Vandenhaute nu officieel werd benoemd tot voorzitter.

LEES OOK: Coosemans blijft nuchter: "Dat mag niet meer gebeuren"

Dus Van Eetvelt was eigenlijk overbodig?

Meest recent

Fink ondanks puntenverlies: "Ik ben trots op mijn spelers"

Ook dit weekend is KRC Genk er nog niet in geslaagd om de top zes binnen te dringen. Het moest ...

37
37
Straf: JPL-speler opgeroepen voor wereldkampioen Argentinië

De Jupiler Pro League was al langer een visvijver voor clubs uit topcompetities, maar spelers uit ...

67
67
Lewandowski sleurt alweer bibberend Barça er nog door

FC Barcelona heeft duidelijk zijn lessen niet getrokken uit het 3-3-gelijkspel van deze week op Club ...

18
18
Inter grijpt macht, PSG wist wereldgoal op valreep uit

Het was zondagavond nog spannend om de koppositie in de Serie A en de Ligue 1. In Italië greep ...

20
20
'Enorme domper: volgende sterkhouder haakt af bij Duivels'

De Rode Duivels moeten volgende week de kwalificatie voor het WK definitief zien binnen te halen. ...

146
146
Guardiola wild na glansprestatie Doku: "Luister..."

Manchester City heeft zondag een aardig statement gemaakt in de Premier League. Het duwde ...

137
137
Grote verrassing bij Gent: "Dit is een droom die uitkomt"

AA Gent is er zondag niet in geslaagd om de pandoering van vorige week in Leuven door te spoelen met ...

88
88
Hasi waarschuwt en trekt vergelijking met Club

De teneur rond Anderlecht is pijlsnel gekeerd. Een dikke week loerde er nog een crisis om de hoek, ...

237
237
Union laat gouden kans liggen na late penaltygoal KVM

Union heeft de kans laten liggen om een gouden zaak te doen na het verlies van Club Brugge op ...

100
100
Vanaken en Jackers verklaren hét probleem bij Club Brugge

Club Brugge blijft toch teleurstellen in de Jupiler Pro League. Het voetbal is maanden niet goed ...

354
354
AA Gent en KRC Genk houden elkaar in evenwicht

In de Jupiler Pro League hoopten AA Gent en KRC Genk een goede zaak te doen in het klassement. Beide ...

59
59
Coosemans blijft nuchter: "Dat mag niet meer gebeuren"

Wat een ontlading na de match. RSC Anderlecht wist voor het eerst in 4,5 jaar nog eens te winnen van ...

172
172
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Nog nooit meegemaakt"

STVV is bezig aan een indrukwekkend seizoen. Deze ploeg mag dromen van de top zes, dat bleek nog ...

134
134
Doku schittert en laat sterretjes Liverpool zien

In de Premier League stond om 17u30 de altijd beladen topper tussen Manchester City en Liverpool op ...

83
83
Hazard komt met verbazende verklaring over Anderlecht

Thorgan Hazard een probleem? We haalden het al eerder van niet, en dat bewees de ex-Gouden Schoen al ...

421
421
Hayen verbaast op persbabbel: opvallende schuldige bij Club

Het is Club Brugge andermaal niet gelukt om na een knappe prestatie in Europa aan te knopen met ...

541
541
Clean-sheet Courtois onvoldoende, PSV haalt uit in Eredivisie-clash

In de Spaanse Primera Division heeft leider Real Madrid zondag duur puntenverlies geleden. Ondanks ...

48
48
CPL: Beerschot doet puike zaak, Club Nxt plots hekkensluiter

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies van ...

118
118
Minouche Van der Gijp choqueert René: “Begrijpt er niks van”

Minouche van der Gijp (51), de vrouw van oud-voetballer en tv-persoonlijkheid René van der ...

19
19
Belabberd Standard zwaar afgestraft: STVV blijft knap vierde

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Een week na de cruciale ...

142
142
Kranten zien uitblinker na Anderlecht-Club: "De Bruyne-achtig"

Het Lotto Park heeft zondagmiddag een heus feestje kunnen bouwen. Onder het toeziend oog van enkele ...

565
565
Onana vuurt kanonskogel af, nieuwe optater voor Napoli

Amadou Onana lijkt helemaal klaar voor het komende tweeluik van de Rode Duivels. Met onder meer een ...

39
39
Club-fans spuwen miljoenenaankoop uit: "Waardeloos!"

Slechts enkele dagen na de Europese stunt tegen FC Barcelona, werd Club Brugge KV in eigen land ...

374
374
Herman Brusselmans ontketent storm met giftige uithaal

Schrijver Herman Brusselmans heeft het weer klaargespeeld: met een combinatie van spot, provocatie ...

112
112
Vernietigend signaal Garcia: Rode Duivel in grote problemen

Maandag komen de Rode Duivels opnieuw samen in Tubeke om de WK-kwalificatieduels tegen Kazachstan en ...

261
261

Meer sportnieuws