'Anderlecht grijpt naast begeerde miljoenen'

450 stemmen
'Anderlecht grijpt naast begeerde miljoenen'

Bij RSC Anderlecht moeten een pak spelers de club nog verlaten. Het zal niet makkelijk worden om voor hen een oplossing te vinden. Misschien kan de Major League Soccer voor één speler een uitweg bieden.

In Amerika aanzien ze Isaac Kiese Thelin als de ideale aanvaller voor de Major League Soccer. Daar hebben ze de afgelopen jaren al tal van Zweedse spelers aangetrokken, en de kans bestaat dat Thelin ook in beeld gaat komen. Voorlopig zijn er nog geen geruchten over mogelijke ploegen.

Thelin moet Anderlecht verlaten, nadat hij een goed seizoen kende op huurbasis bij Malmö. Paars-Wit hoopt op twee miljoen euro voor de aanvaller en mogelijk kan het zijn relaties in de Verenigde Staten aanspreken. RSCA heeft er immers goede contacten na de transfers van Andy Najar, Kemar Lawrence en Michael Murillo.

UPDATE 04/01 

Opvallend genoeg zal Isaac Kiese Thelin niet richting de MLS trekken. De Zweedse aanvaller van Anderlecht heeft volgens NTV Spor een akkoord bereikt met Kasimpasa. Als we het Turkse medium mogen geloven hebben alle partijen vanavond de deal beklonken. Het blijft vooralsnog wachten op de details van de deal, al staat het vast dat Anderlecht ongetwijfeld nog een knappe geldsom aan de bankrekening mag toevoegen. 

UPDATE 05/01

Een transfer van Isaac Kiese Thelin naar Kasimpasa lijkt dus aanstaande, maar tot spijt van Anderlecht zou het hier geen definitieve transfer – inclusief een mooie transfersom – betreffen. Zo meldt Het Laatste Nieuws namelijk dat hij het seizoen op huurbasis zal afwerken in Turkije. Door zijn extreem hoge looneisen zou geen enkele club zich naar verluidt bereid hebben getoond om hem permanent weg te plukken uit het Lotto Park. 

LEES OOK: Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Hadden ze hem dan beter bijgehouden?

Meest recent

'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

7
7
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

11
11
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

46
46
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

26
26
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

145
145
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

49
49
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

36
36
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

88
88
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

646
646
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

66
66
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

414
414
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

35
35
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

367
367
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

305
305
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

208
208
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

779
779
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

548
548
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

410
410
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

281
281
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

264
264
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

105
105
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

69
69
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

256
256

Meer sportnieuws