'Chelsea neemt Lampard-beslissing: vier opvolgers genoemd'

251 stemmen
'Chelsea neemt Lampard-beslissing: vier opvolgers genoemd'

Er werd dit seizoen bijzonder veel verwacht van Chelsea FC. Na een vierde plaats in de vorige jaargang werd met onder meer Hakim Ziyech, Kai Havertz en Timo Werner flink geïnvesteerd in nieuw spelersmateriaal. Maar vooralsnog ontbreekt het aan succes en dus ligt manager Frank Lampard onder vuur.


Chelsea begon het seizoen nog in goede vorm, maar met één zege in zes wedstrijden is er momenteel weinig meer over van dat gevoel. Na de 1-3 nederlaag tegen Manchester City neemt het ongenoegen in rap tempo toe en zeker met het oog op de enorme transfersommen die er afgelopen zomer werden gespendeerd. Vooralsnog functioneren de aankopen niet of nog onvoldoende.

ESPN schrijft dat het Chelsea-bestuur ongerust is. De Londenaren eisen een topvier-klassering van Lampard, maar met een huidige negende plaats voldoet de trainer geenszins aan die doelstelling. Toch zou Chelsea op dit moment nog het vertrouwen in de coach uitspreken. Dat is deels te danken aan de status die hij als speler opbouwde op Stamford Bridge.

Het medium noemt nog een andere reden, namelijk dat er geen topkandidaat is om Lampard op te volgen. Eerder op de avond noemde The Independent nog wel een shortlist bestaande uit Thomas Tuchel, Massimiliano Allegri (clubloos), Brendan Rodgers (Leicester City) en Ralph Hasenhüttl (Southampton). Maar geen enkele van deze pistes is dus concreet. De kans dat er komende zomer een nieuwe trainer wordt aangesteld, is momenteel wel behoorlijk groot.

LEES OOK: 'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Chelsea moet nu vasthouden aan Lampard ...

Meest recent

Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

312
312
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

98
98
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

162
162
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

49
49
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

537
537
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

350
350
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

107
107
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

360
360
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

371
371
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

58
58
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

82
82
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

147
147
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

49
49
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

432
432
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

424
424
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

229
229
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

146
146
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

66
66
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

576
576
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

129
129
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

139
139
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

173
173
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

163
163
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

73
73

Meer sportnieuws