'Chelsea neemt Lampard-beslissing: vier opvolgers genoemd'

251 stemmen
'Chelsea neemt Lampard-beslissing: vier opvolgers genoemd'

Er werd dit seizoen bijzonder veel verwacht van Chelsea FC. Na een vierde plaats in de vorige jaargang werd met onder meer Hakim Ziyech, Kai Havertz en Timo Werner flink geïnvesteerd in nieuw spelersmateriaal. Maar vooralsnog ontbreekt het aan succes en dus ligt manager Frank Lampard onder vuur.


Chelsea begon het seizoen nog in goede vorm, maar met één zege in zes wedstrijden is er momenteel weinig meer over van dat gevoel. Na de 1-3 nederlaag tegen Manchester City neemt het ongenoegen in rap tempo toe en zeker met het oog op de enorme transfersommen die er afgelopen zomer werden gespendeerd. Vooralsnog functioneren de aankopen niet of nog onvoldoende.

ESPN schrijft dat het Chelsea-bestuur ongerust is. De Londenaren eisen een topvier-klassering van Lampard, maar met een huidige negende plaats voldoet de trainer geenszins aan die doelstelling. Toch zou Chelsea op dit moment nog het vertrouwen in de coach uitspreken. Dat is deels te danken aan de status die hij als speler opbouwde op Stamford Bridge.

Het medium noemt nog een andere reden, namelijk dat er geen topkandidaat is om Lampard op te volgen. Eerder op de avond noemde The Independent nog wel een shortlist bestaande uit Thomas Tuchel, Massimiliano Allegri (clubloos), Brendan Rodgers (Leicester City) en Ralph Hasenhüttl (Southampton). Maar geen enkele van deze pistes is dus concreet. De kans dat er komende zomer een nieuwe trainer wordt aangesteld, is momenteel wel behoorlijk groot.

LEES OOK: 'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Chelsea moet nu vasthouden aan Lampard ...

Meest recent

Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

1
1
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

132
132
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

27
27
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

42
42
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

34
34
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

34
34
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

155
155
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

19
19
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

67
67
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

48
48
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

146
146
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

136
136
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

34
34
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

55
55
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

345
345
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

178
178
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

245
245
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

155
155
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

151
151
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

97
97
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

454
454
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

348
348
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

137
137

Meer sportnieuws