'Chelsea neemt Lampard-beslissing: vier opvolgers genoemd'

door
'Chelsea neemt Lampard-beslissing: vier opvolgers genoemd'

Er werd dit seizoen bijzonder veel verwacht van Chelsea FC. Na een vierde plaats in de vorige jaargang werd met onder meer Hakim Ziyech, Kai Havertz en Timo Werner flink geïnvesteerd in nieuw spelersmateriaal. Maar vooralsnog ontbreekt het aan succes en dus ligt manager Frank Lampard onder vuur.


Chelsea begon het seizoen nog in goede vorm, maar met één zege in zes wedstrijden is er momenteel weinig meer over van dat gevoel. Na de 1-3 nederlaag tegen Manchester City neemt het ongenoegen in rap tempo toe en zeker met het oog op de enorme transfersommen die er afgelopen zomer werden gespendeerd. Vooralsnog functioneren de aankopen niet of nog onvoldoende.

ESPN schrijft dat het Chelsea-bestuur ongerust is. De Londenaren eisen een topvier-klassering van Lampard, maar met een huidige negende plaats voldoet de trainer geenszins aan die doelstelling. Toch zou Chelsea op dit moment nog het vertrouwen in de coach uitspreken. Dat is deels te danken aan de status die hij als speler opbouwde op Stamford Bridge.

Het medium noemt nog een andere reden, namelijk dat er geen topkandidaat is om Lampard op te volgen. Eerder op de avond noemde The Independent nog wel een shortlist bestaande uit Thomas Tuchel, Massimiliano Allegri (clubloos), Brendan Rodgers (Leicester City) en Ralph Hasenhüttl (Southampton). Maar geen enkele van deze pistes is dus concreet. De kans dat er komende zomer een nieuwe trainer wordt aangesteld, is momenteel wel behoorlijk groot.

LEES OOK: ‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Chelsea moet nu vasthouden aan Lampard ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

82
82
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

13
13
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

11
11
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

23
23
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

64
64
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

112
112
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

85
85
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

51
51
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

139
139
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

333
333
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

58
58
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

286
286
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

73
73
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

64
64
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

435
435
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

99
99
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

191
191
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

150
150
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

751
751
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

465
465
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

543
543
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

268
268
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

232
232
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

256
256
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

246
246
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

68
68

Meer sportnieuws