'Chelsea neemt Lampard-beslissing: vier opvolgers genoemd'

door
'Chelsea neemt Lampard-beslissing: vier opvolgers genoemd'

Er werd dit seizoen bijzonder veel verwacht van Chelsea FC. Na een vierde plaats in de vorige jaargang werd met onder meer Hakim Ziyech, Kai Havertz en Timo Werner flink geïnvesteerd in nieuw spelersmateriaal. Maar vooralsnog ontbreekt het aan succes en dus ligt manager Frank Lampard onder vuur.


Chelsea begon het seizoen nog in goede vorm, maar met één zege in zes wedstrijden is er momenteel weinig meer over van dat gevoel. Na de 1-3 nederlaag tegen Manchester City neemt het ongenoegen in rap tempo toe en zeker met het oog op de enorme transfersommen die er afgelopen zomer werden gespendeerd. Vooralsnog functioneren de aankopen niet of nog onvoldoende.

ESPN schrijft dat het Chelsea-bestuur ongerust is. De Londenaren eisen een topvier-klassering van Lampard, maar met een huidige negende plaats voldoet de trainer geenszins aan die doelstelling. Toch zou Chelsea op dit moment nog het vertrouwen in de coach uitspreken. Dat is deels te danken aan de status die hij als speler opbouwde op Stamford Bridge.

Het medium noemt nog een andere reden, namelijk dat er geen topkandidaat is om Lampard op te volgen. Eerder op de avond noemde The Independent nog wel een shortlist bestaande uit Thomas Tuchel, Massimiliano Allegri (clubloos), Brendan Rodgers (Leicester City) en Ralph Hasenhüttl (Southampton). Maar geen enkele van deze pistes is dus concreet. De kans dat er komende zomer een nieuwe trainer wordt aangesteld, is momenteel wel behoorlijk groot.

LEES OOK: Garcia jubelt: Duivels met grote verrassing naar WK?

Chelsea moet nu vasthouden aan Lampard ...

Meest recent

Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

19
19
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

83
83
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

28
28
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

211
211
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

100
100
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

113
113
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

165
165
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

847
847
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

388
388
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

368
368
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

180
180
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

165
165
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

309
309
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

260
260
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

94
94
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

337
337
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

270
270
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

462
462
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

226
226
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

485
485
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

296
296
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

242
242
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

518
518
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

433
433

Meer sportnieuws