Lamkel Zé op oorlogspad: details over nieuwe escapades bekend

door
Lamkel Zé op oorlogspad: details over nieuwe escapades bekend

Didier Lamkel Zé slaagde er de voorbije maanden in om grotendeels uit de schijnwerpers te blijven, maar daar kwam maandag verandering in. Het enfant terrible daagde Antwerp FC uit door zich onder meer in een shirt van rivaal Anderlecht op de club te presenteren. De Kameroener hoopt met zijn wangedrag alsnog een transfer af te dwingen.


De krant Het Laatste Nieuws kwam alvast met meer details over het wangedrag van 'LZ7'. 's Ochtends wou hij de Bosuil binnen gaan, maar werd hij tegengehouden door de security. En al snel ontspoorde de situatie. Na het nodige duw- en trekwerk werd zelfs de teammanager erbij gehaald om de situatie te kalmeren. Het stadion binnen gaan lukte hem uiteindelijk niet. Vervolgens daagde hij op Instagram wel nog wat meer uit door te stellen dat hij 'morgen met een shirt van Beerschot zou arriveren'. Met die laatste uitspraak leek hij ook de supporters te schofferen, hij begeeft zich wat dat betreft ook steeds verder op glad ijs.

 In de namiddag trainde de Kameroener in ieder geval weer mee met de beloften. Maar op Snapchat toonde hij daarna hoe hij zijn initialen op de muren van de kleedkamer had geschreven. Een nieuwe provocatie dus en daar heeft Lamkel Zé volgens HLN één reden voor: het afdwingen van een transfer naar Panathinaikos. De speler zelf zou al een akkoord hebben met de club van zijn ex-coach Laszlo Bölöni, maar Antwerp wil boter bij de vis.

Opvallend: om een transfer rond te krijgen, ging hij onlangs in zee met een nieuw makelaarsbureau. Maar daar hoorde men al een tijdje niets meer van Lamkel Zé. Indien hij toch ergens tekent, zal het management echter ingrijpen en hem aan de voorwaarden van zijn verbintenis houden. De aanvaller kan dus in nog meer problemen geraken indien hij zijn transfer in zijn eentje doorzet. Afwachten nu hoe de soap verder escaleert én wat de nieuwe Antwerp-coach Frank Vercauteren van plan is met het woelwater.

LEES OOK: Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp moet Lamkel Zé een sanctie geven ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

108
108
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

74
74
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

25
25
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

332
332
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

277
277
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

116
116
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

96
96
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

66
66
'Club Brugge in nesten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

166
166
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

320
320
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

181
181
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

90
90
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

32
32
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

230
230
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

255
255
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

406
406
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

386
386
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

266
266
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

43
43
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

154
154
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

130
130
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

48
48
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

187
187
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

90
90
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

375
375
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

97
97

Meer sportnieuws