Lamkel Zé op oorlogspad: details over nieuwe escapades bekend

door
Lamkel Zé op oorlogspad: details over nieuwe escapades bekend

Didier Lamkel Zé slaagde er de voorbije maanden in om grotendeels uit de schijnwerpers te blijven, maar daar kwam maandag verandering in. Het enfant terrible daagde Antwerp FC uit door zich onder meer in een shirt van rivaal Anderlecht op de club te presenteren. De Kameroener hoopt met zijn wangedrag alsnog een transfer af te dwingen.


De krant Het Laatste Nieuws kwam alvast met meer details over het wangedrag van 'LZ7'. 's Ochtends wou hij de Bosuil binnen gaan, maar werd hij tegengehouden door de security. En al snel ontspoorde de situatie. Na het nodige duw- en trekwerk werd zelfs de teammanager erbij gehaald om de situatie te kalmeren. Het stadion binnen gaan lukte hem uiteindelijk niet. Vervolgens daagde hij op Instagram wel nog wat meer uit door te stellen dat hij 'morgen met een shirt van Beerschot zou arriveren'. Met die laatste uitspraak leek hij ook de supporters te schofferen, hij begeeft zich wat dat betreft ook steeds verder op glad ijs.

 In de namiddag trainde de Kameroener in ieder geval weer mee met de beloften. Maar op Snapchat toonde hij daarna hoe hij zijn initialen op de muren van de kleedkamer had geschreven. Een nieuwe provocatie dus en daar heeft Lamkel Zé volgens HLN één reden voor: het afdwingen van een transfer naar Panathinaikos. De speler zelf zou al een akkoord hebben met de club van zijn ex-coach Laszlo Bölöni, maar Antwerp wil boter bij de vis.

Opvallend: om een transfer rond te krijgen, ging hij onlangs in zee met een nieuw makelaarsbureau. Maar daar hoorde men al een tijdje niets meer van Lamkel Zé. Indien hij toch ergens tekent, zal het management echter ingrijpen en hem aan de voorwaarden van zijn verbintenis houden. De aanvaller kan dus in nog meer problemen geraken indien hij zijn transfer in zijn eentje doorzet. Afwachten nu hoe de soap verder escaleert én wat de nieuwe Antwerp-coach Frank Vercauteren van plan is met het woelwater.

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

Antwerp moet Lamkel Zé een sanctie geven ...

Meest recent

'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

6
6
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

67
67
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

27
27
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

17
17
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

45
45
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

198
198
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

173
173
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

19
19
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

110
110
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

143
143
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

299
299
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

223
223
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

21
21
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

351
351
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

77
77
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

190
190
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

67
67
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

96
96
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

58
58
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

209
209
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

72
72
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

401
401
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

69
69
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

46
46

Meer sportnieuws