Lamkel Zé op oorlogspad: details over nieuwe escapades bekend

945 stemmen
Lamkel Zé op oorlogspad: details over nieuwe escapades bekend

Didier Lamkel Zé slaagde er de voorbije maanden in om grotendeels uit de schijnwerpers te blijven, maar daar kwam maandag verandering in. Het enfant terrible daagde Antwerp FC uit door zich onder meer in een shirt van rivaal Anderlecht op de club te presenteren. De Kameroener hoopt met zijn wangedrag alsnog een transfer af te dwingen.


De krant Het Laatste Nieuws kwam alvast met meer details over het wangedrag van 'LZ7'. 's Ochtends wou hij de Bosuil binnen gaan, maar werd hij tegengehouden door de security. En al snel ontspoorde de situatie. Na het nodige duw- en trekwerk werd zelfs de teammanager erbij gehaald om de situatie te kalmeren. Het stadion binnen gaan lukte hem uiteindelijk niet. Vervolgens daagde hij op Instagram wel nog wat meer uit door te stellen dat hij 'morgen met een shirt van Beerschot zou arriveren'. Met die laatste uitspraak leek hij ook de supporters te schofferen, hij begeeft zich wat dat betreft ook steeds verder op glad ijs.

 In de namiddag trainde de Kameroener in ieder geval weer mee met de beloften. Maar op Snapchat toonde hij daarna hoe hij zijn initialen op de muren van de kleedkamer had geschreven. Een nieuwe provocatie dus en daar heeft Lamkel Zé volgens HLN één reden voor: het afdwingen van een transfer naar Panathinaikos. De speler zelf zou al een akkoord hebben met de club van zijn ex-coach Laszlo Bölöni, maar Antwerp wil boter bij de vis.

Opvallend: om een transfer rond te krijgen, ging hij onlangs in zee met een nieuw makelaarsbureau. Maar daar hoorde men al een tijdje niets meer van Lamkel Zé. Indien hij toch ergens tekent, zal het management echter ingrijpen en hem aan de voorwaarden van zijn verbintenis houden. De aanvaller kan dus in nog meer problemen geraken indien hij zijn transfer in zijn eentje doorzet. Afwachten nu hoe de soap verder escaleert én wat de nieuwe Antwerp-coach Frank Vercauteren van plan is met het woelwater.

LEES OOK: Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

🚀

Antwerp moet Lamkel Zé een sanctie geven ...

Meest recent

WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

15
15
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

221
221
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

237
237
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

89
89
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

525
525
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

189
189
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

140
140
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

184
184
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

132
132
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

49
49
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

47
47
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

68
68
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

150
150
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

125
125
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

526
526
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

98
98
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

185
185
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

360
360
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

67
67
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1067
1067
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

512
512
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

36
36
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

188
188
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

1022
1022

Meer sportnieuws