'Club Brugge werkt aan tweede straffe terugkeer'

door
'Club Brugge werkt aan tweede straffe terugkeer'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de transfermarkt. Met Bas Dost haalde Blauw-Zwart al een nieuwe spits in huis, terwijl Stefano Denswil op punt zou staan om zijn comeback te maken. En nu wordt Blauw-Zwart gelinkt aan de terugkeer van nog een voormalige smaakmaker.


De Spaanse journalist Juancar Navacerrada, die Getafe van dichtbij volgt voor onder meer de sportkrant Marca, beweert namelijk dat Club een voorstel heeft neergelegd voor Abdoulay Diaby. Ook KRC Genk zou volgens deze bron interesse tonen in de Malinese aanvaller. Diaby, die Blauw-Zwart destijds aan twee landstitels hielp, ging afgelopen zomer op huurbasis bij Getafe aan de slag. Maar in Spanje komt hij amper aan de bak. Moederclub Sporting CP zou zijn huurovereenkomst dan ook vroegtijdig willen stopzetten en hem vervolgens aan een andere ploeg willen verpatsen.

De entourage van de aanvaller liet onlangs verstaan dat hij openstaat voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Toch mogen de nodige bedenkingen geplaatst worden bij de vermeende interesse van Club en Genk. De Bruggelingen hebben momenteel niet echt nood aan nog een extra aanvaller. Enkel als Emmanuel Dennis en/of Siebe Schrijvers vertrekken, lijkt er plaats voor een type als Diaby. Manager Vincent Mannaert zei deze week wel nog dat Blauw-Zwart niet blind zal zijn voor 'opportuniteiten op de transfermarkt'.

Genk is evenmin op zoek naar extra aanvallende versterking, de plekjes voorin zijn er nu al behoorlijk duur. Bovendien blijven de Limburgers dit seizoen gespaard van extra Europese wedstrijden, waardoor de kern niet zo groot hoeft te zijn. Antwerp FC en Standard werd in een recent verleden ook gelinkt aan Diaby en zouden een speler van zijn kaliber wel kunnen gebruiken.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

Indien Club de kans heeft, moet het Diaby proberen terug te halen ...

Meest recent

Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

2
2
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

7
7
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

230
230
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

38
38
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

26
26
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

103
103
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

117
117
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

178
178
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

99
99
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

135
135
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

345
345
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

78
78
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

503
503
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

313
313
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

138
138
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

146
146
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

73
73
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

100
100
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

115
115
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

240
240
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

67
67
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

89
89
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

644
644
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

188
188

Meer sportnieuws