'Club Brugge werkt aan tweede straffe terugkeer'

door
'Club Brugge werkt aan tweede straffe terugkeer'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de transfermarkt. Met Bas Dost haalde Blauw-Zwart al een nieuwe spits in huis, terwijl Stefano Denswil op punt zou staan om zijn comeback te maken. En nu wordt Blauw-Zwart gelinkt aan de terugkeer van nog een voormalige smaakmaker.


De Spaanse journalist Juancar Navacerrada, die Getafe van dichtbij volgt voor onder meer de sportkrant Marca, beweert namelijk dat Club een voorstel heeft neergelegd voor Abdoulay Diaby. Ook KRC Genk zou volgens deze bron interesse tonen in de Malinese aanvaller. Diaby, die Blauw-Zwart destijds aan twee landstitels hielp, ging afgelopen zomer op huurbasis bij Getafe aan de slag. Maar in Spanje komt hij amper aan de bak. Moederclub Sporting CP zou zijn huurovereenkomst dan ook vroegtijdig willen stopzetten en hem vervolgens aan een andere ploeg willen verpatsen.

De entourage van de aanvaller liet onlangs verstaan dat hij openstaat voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Toch mogen de nodige bedenkingen geplaatst worden bij de vermeende interesse van Club en Genk. De Bruggelingen hebben momenteel niet echt nood aan nog een extra aanvaller. Enkel als Emmanuel Dennis en/of Siebe Schrijvers vertrekken, lijkt er plaats voor een type als Diaby. Manager Vincent Mannaert zei deze week wel nog dat Blauw-Zwart niet blind zal zijn voor 'opportuniteiten op de transfermarkt'.

Genk is evenmin op zoek naar extra aanvallende versterking, de plekjes voorin zijn er nu al behoorlijk duur. Bovendien blijven de Limburgers dit seizoen gespaard van extra Europese wedstrijden, waardoor de kern niet zo groot hoeft te zijn. Antwerp FC en Standard werd in een recent verleden ook gelinkt aan Diaby en zouden een speler van zijn kaliber wel kunnen gebruiken.

LEES OOK: Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

Indien Club de kans heeft, moet het Diaby proberen terug te halen ...

Meest recent

'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

3
3
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

6
6
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

68
68
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

163
163
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

55
55
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

94
94
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

49
49
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

164
164
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

181
181
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

115
115
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

181
181
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

193
193
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

262
262
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

121
121
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

110
110
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

66
66
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

350
350
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

246
246
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

298
298
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

452
452
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

171
171
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

369
369
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1493
1493
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

126
126

Meer sportnieuws