'Club Brugge werkt aan tweede straffe terugkeer'

door
'Club Brugge werkt aan tweede straffe terugkeer'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de transfermarkt. Met Bas Dost haalde Blauw-Zwart al een nieuwe spits in huis, terwijl Stefano Denswil op punt zou staan om zijn comeback te maken. En nu wordt Blauw-Zwart gelinkt aan de terugkeer van nog een voormalige smaakmaker.


De Spaanse journalist Juancar Navacerrada, die Getafe van dichtbij volgt voor onder meer de sportkrant Marca, beweert namelijk dat Club een voorstel heeft neergelegd voor Abdoulay Diaby. Ook KRC Genk zou volgens deze bron interesse tonen in de Malinese aanvaller. Diaby, die Blauw-Zwart destijds aan twee landstitels hielp, ging afgelopen zomer op huurbasis bij Getafe aan de slag. Maar in Spanje komt hij amper aan de bak. Moederclub Sporting CP zou zijn huurovereenkomst dan ook vroegtijdig willen stopzetten en hem vervolgens aan een andere ploeg willen verpatsen.

De entourage van de aanvaller liet onlangs verstaan dat hij openstaat voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Toch mogen de nodige bedenkingen geplaatst worden bij de vermeende interesse van Club en Genk. De Bruggelingen hebben momenteel niet echt nood aan nog een extra aanvaller. Enkel als Emmanuel Dennis en/of Siebe Schrijvers vertrekken, lijkt er plaats voor een type als Diaby. Manager Vincent Mannaert zei deze week wel nog dat Blauw-Zwart niet blind zal zijn voor 'opportuniteiten op de transfermarkt'.

Genk is evenmin op zoek naar extra aanvallende versterking, de plekjes voorin zijn er nu al behoorlijk duur. Bovendien blijven de Limburgers dit seizoen gespaard van extra Europese wedstrijden, waardoor de kern niet zo groot hoeft te zijn. Antwerp FC en Standard werd in een recent verleden ook gelinkt aan Diaby en zouden een speler van zijn kaliber wel kunnen gebruiken.

LEES OOK: Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

Indien Club de kans heeft, moet het Diaby proberen terug te halen ...

Meest recent

Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

1
1
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

13
13
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

74
74
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

193
193
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

95
95
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

73
73
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

291
291
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

346
346
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

91
91
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

53
53
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

212
212
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

412
412
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

231
231
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

392
392
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

196
196
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

143
143
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

230
230
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

396
396
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

147
147
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

616
616
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

232
232
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

191
191
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

185
185
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

389
389
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

439
439

Meer sportnieuws