'Club Brugge werkt aan tweede straffe terugkeer'

door
'Club Brugge werkt aan tweede straffe terugkeer'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de transfermarkt. Met Bas Dost haalde Blauw-Zwart al een nieuwe spits in huis, terwijl Stefano Denswil op punt zou staan om zijn comeback te maken. En nu wordt Blauw-Zwart gelinkt aan de terugkeer van nog een voormalige smaakmaker.


De Spaanse journalist Juancar Navacerrada, die Getafe van dichtbij volgt voor onder meer de sportkrant Marca, beweert namelijk dat Club een voorstel heeft neergelegd voor Abdoulay Diaby. Ook KRC Genk zou volgens deze bron interesse tonen in de Malinese aanvaller. Diaby, die Blauw-Zwart destijds aan twee landstitels hielp, ging afgelopen zomer op huurbasis bij Getafe aan de slag. Maar in Spanje komt hij amper aan de bak. Moederclub Sporting CP zou zijn huurovereenkomst dan ook vroegtijdig willen stopzetten en hem vervolgens aan een andere ploeg willen verpatsen.

De entourage van de aanvaller liet onlangs verstaan dat hij openstaat voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Toch mogen de nodige bedenkingen geplaatst worden bij de vermeende interesse van Club en Genk. De Bruggelingen hebben momenteel niet echt nood aan nog een extra aanvaller. Enkel als Emmanuel Dennis en/of Siebe Schrijvers vertrekken, lijkt er plaats voor een type als Diaby. Manager Vincent Mannaert zei deze week wel nog dat Blauw-Zwart niet blind zal zijn voor 'opportuniteiten op de transfermarkt'.

Genk is evenmin op zoek naar extra aanvallende versterking, de plekjes voorin zijn er nu al behoorlijk duur. Bovendien blijven de Limburgers dit seizoen gespaard van extra Europese wedstrijden, waardoor de kern niet zo groot hoeft te zijn. Antwerp FC en Standard werd in een recent verleden ook gelinkt aan Diaby en zouden een speler van zijn kaliber wel kunnen gebruiken.

LEES OOK: 'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Indien Club de kans heeft, moet het Diaby proberen terug te halen ...

Meest recent

'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

8
8
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

89
89
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

64
64
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

163
163
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

299
299
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

275
275
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

261
261
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

344
344
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

457
457
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

299
299
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

634
634
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

228
228
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

34
34
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

623
623
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

309
309
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1379
1379
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

463
463
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

447
447
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

428
428
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

309
309
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

541
541
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

211
211
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

383
383
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

244
244
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

422
422

Meer sportnieuws