AA Gent grijpt in na negeren corona-richtlijnen

door
AA Gent grijpt in na negeren corona-richtlijnen

Door de corona-crisis is de winterstop dit jaar bijzonder kort in de Jupiler Pro League. Bovendien raden de meeste clubs hun spelers met aandrang aan om tijdens hun vrije dagen niet naar het buitenland te reizen en zo de kansen op besmettingen te verkleinen. Maar bij AA Gent heeft niet iedereen die boodschap begrepen.


Afgelopen weekend al verstuurde de geblesseerde Alexandre De Bruyn een foto van hem op de luchthaven van Zaventem. Hein Vanhaezebrouck liet vervolgens weten dat dit een 'domme zet' was en dat hij De Bruyn daar zeker op ging aanspreken. Maar de woorden van de coach hebben blijkbaar onvoldoende indruk gemaakt. Zo besloten nog meer Buffalo's om uit te zwermen naar het buitenland. En zij deden niet eens de moeite om dat stiekem te doen.

Igor Plastun bijvoorbeeld, deelde doodleuk foto's van hem en zijn gezin in Parijs. Nurio Fortuna deed hetzelfde met een kiekje van hem bij zijn Portugese kapper, ook al werd de foto niet veel later verwijderd. Niklas Dorsch vertoeft dan weer in München, zo blijkt uit het Instagram-account van één van zijn vrienden. Of de club hen op de vingers zal tikken is niet bekend.

UPDATE 02/01 
Het gedrag van de Gent-spelers blijft niet zonder gevolgen. Zo weet Het Laatste Nieuws dat de club bovengenoemde voetballers op het matje zal roepen. Het bestuur wil wel eerst hun kant van het verhaal horen, alvorens over te gaan tot mogelijke sancties. Het reisverbod was bovendien geen verplichting, maar werd wel nadrukkelijk benadrukt vanuit de club. Om er vervolgens openlijk mee uit te pakken op sociale media, is uiteraard geen goed idee van de betrokken spelers.

LEES OOK: Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

🚀

De club zou hen een sanctie moeten opleggen ...

Meest recent

Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

0
0
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

22
22
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

43
43
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

34
34
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

149
149
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

172
172
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

13
13
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

500
500
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

49
49
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

132
132
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

97
97
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

264
264
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

396
396
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

178
178
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

119
119
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

157
157
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

111
111
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

293
293
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

60
60
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

810
810
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

496
496
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

259
259
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

424
424

Meer sportnieuws