AA Gent grijpt in na negeren corona-richtlijnen

door
AA Gent grijpt in na negeren corona-richtlijnen

Door de corona-crisis is de winterstop dit jaar bijzonder kort in de Jupiler Pro League. Bovendien raden de meeste clubs hun spelers met aandrang aan om tijdens hun vrije dagen niet naar het buitenland te reizen en zo de kansen op besmettingen te verkleinen. Maar bij AA Gent heeft niet iedereen die boodschap begrepen.


Afgelopen weekend al verstuurde de geblesseerde Alexandre De Bruyn een foto van hem op de luchthaven van Zaventem. Hein Vanhaezebrouck liet vervolgens weten dat dit een 'domme zet' was en dat hij De Bruyn daar zeker op ging aanspreken. Maar de woorden van de coach hebben blijkbaar onvoldoende indruk gemaakt. Zo besloten nog meer Buffalo's om uit te zwermen naar het buitenland. En zij deden niet eens de moeite om dat stiekem te doen.

Igor Plastun bijvoorbeeld, deelde doodleuk foto's van hem en zijn gezin in Parijs. Nurio Fortuna deed hetzelfde met een kiekje van hem bij zijn Portugese kapper, ook al werd de foto niet veel later verwijderd. Niklas Dorsch vertoeft dan weer in München, zo blijkt uit het Instagram-account van één van zijn vrienden. Of de club hen op de vingers zal tikken is niet bekend.

UPDATE 02/01 
Het gedrag van de Gent-spelers blijft niet zonder gevolgen. Zo weet Het Laatste Nieuws dat de club bovengenoemde voetballers op het matje zal roepen. Het bestuur wil wel eerst hun kant van het verhaal horen, alvorens over te gaan tot mogelijke sancties. Het reisverbod was bovendien geen verplichting, maar werd wel nadrukkelijk benadrukt vanuit de club. Om er vervolgens openlijk mee uit te pakken op sociale media, is uiteraard geen goed idee van de betrokken spelers.

LEES OOK: Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

De club zou hen een sanctie moeten opleggen ...

Meest recent

Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

41
41
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

67
67
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

100
100
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

41
41
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

55
55
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

37
37
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

321
321
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

83
83
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

204
204
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

461
461
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

361
361
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

87
87
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

231
231
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

153
153
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

268
268
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

320
320
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

306
306
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

335
335
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

199
199
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

139
139
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

212
212
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

738
738
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

321
321
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

132
132
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

115
115

Meer sportnieuws