'Club blijft hard gaan: ook eerste uitgaande transfer een feit'

1306 stemmen
'Club blijft hard gaan: ook eerste uitgaande transfer een feit'

Club Brugge kondigde met Bas Dost al op kerstavond zijn eerste aanwinst van de winter aan. Met de komst van de Nederlander heeft de landskampioen eindelijk zijn diepe spits gevonden en dat betekent meteen ook dat het verhaal van Michael Krmencik helemaal over en uit is. De Tsjech haalde de jongste weken al amper nog de wedstrijdselectie.

Philippe Clement had bovendien ook al aangegeven dat Krmencik het voorbije jaar de verwachtingen niet ingelost had en dat Club een oplossing voor hem zou zoeken. De kans lijkt groot dat die oplossing uit Turkije zal komen, want daar zou Besiktas de spits voor anderhalf jaar willen huren. Alleen dreigt Krmencik die overgang nu zelf te saboteren.

Volgens Fotomaç heeft Besiktas de onderhandelingen immers voorlopig stilgelegd omwille van de hoge looneisen van Krmencik. Die zou in anderhalf jaar 3 miljoen euro willen verdienen en dat vindt de Turkse topclub te gortig. Met Club zou er geen probleem zijn, want Blauw-Zwart zou zelfs bereid zijn om de overbodige spits gratis naar Istanboel te sturen.

UPDATE 01/01

Besiktas mag dan wel zijn afgehaakt voor Michael Krmencik, maar Club lijkt niet te moeten vrezen dat het zijn overbodige aanvaller niet kwijt zal geraken. Volgens Griekse media staat de Tsjesch namelijk dichtbij een overstap naar PAOK Saloniki. 

Krmencik zou voor zes maanden worden gehuurd van Blauw-Zwart, en zou er ook een aankoopoptie worden opgenomen. Zondag zou de transfer zelfs al geofficialiseerd worden. Na de inkomende transfers van Dost en Denswil, lijkt met deze uitgaande transfer dus reeds een derde akkoord in zicht voor Club Brugge.

LEES OOK: Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Goeie zaak voor Club?

Meest recent

Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

48
48
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

234
234
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

47
47
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

99
99
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

80
80
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

43
43
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

374
374
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

107
107
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

156
156
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

225
225
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

133
133
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

204
204
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

71
71
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

366
366
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

133
133
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

728
728
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

80
80
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

300
300
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

329
329
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

641
641
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

495
495
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

956
956
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

85
85
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

129
129
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

200
200

Meer sportnieuws