'Club blijft hard gaan: ook eerste uitgaande transfer een feit'

1306 stemmen
'Club blijft hard gaan: ook eerste uitgaande transfer een feit'

Club Brugge kondigde met Bas Dost al op kerstavond zijn eerste aanwinst van de winter aan. Met de komst van de Nederlander heeft de landskampioen eindelijk zijn diepe spits gevonden en dat betekent meteen ook dat het verhaal van Michael Krmencik helemaal over en uit is. De Tsjech haalde de jongste weken al amper nog de wedstrijdselectie.

Philippe Clement had bovendien ook al aangegeven dat Krmencik het voorbije jaar de verwachtingen niet ingelost had en dat Club een oplossing voor hem zou zoeken. De kans lijkt groot dat die oplossing uit Turkije zal komen, want daar zou Besiktas de spits voor anderhalf jaar willen huren. Alleen dreigt Krmencik die overgang nu zelf te saboteren.

Volgens Fotomaç heeft Besiktas de onderhandelingen immers voorlopig stilgelegd omwille van de hoge looneisen van Krmencik. Die zou in anderhalf jaar 3 miljoen euro willen verdienen en dat vindt de Turkse topclub te gortig. Met Club zou er geen probleem zijn, want Blauw-Zwart zou zelfs bereid zijn om de overbodige spits gratis naar Istanboel te sturen.

UPDATE 01/01

Besiktas mag dan wel zijn afgehaakt voor Michael Krmencik, maar Club lijkt niet te moeten vrezen dat het zijn overbodige aanvaller niet kwijt zal geraken. Volgens Griekse media staat de Tsjesch namelijk dichtbij een overstap naar PAOK Saloniki. 

Krmencik zou voor zes maanden worden gehuurd van Blauw-Zwart, en zou er ook een aankoopoptie worden opgenomen. Zondag zou de transfer zelfs al geofficialiseerd worden. Na de inkomende transfers van Dost en Denswil, lijkt met deze uitgaande transfer dus reeds een derde akkoord in zicht voor Club Brugge.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Goeie zaak voor Club?

Meest recent

'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

124
124
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

198
198
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

18
18
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

181
181
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

493
493
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

47
47
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

202
202
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

270
270
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

172
172
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

180
180
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

198
198
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

581
581
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

117
117
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

269
269
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

334
334
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

341
341
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

594
594
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

410
410
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

154
154
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

201
201
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

441
441
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

570
570
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

391
391
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

188
188
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46

Meer sportnieuws