'Club blijft hard gaan: ook eerste uitgaande transfer een feit'

door
'Club blijft hard gaan: ook eerste uitgaande transfer een feit'

Club Brugge kondigde met Bas Dost al op kerstavond zijn eerste aanwinst van de winter aan. Met de komst van de Nederlander heeft de landskampioen eindelijk zijn diepe spits gevonden en dat betekent meteen ook dat het verhaal van Michael Krmencik helemaal over en uit is. De Tsjech haalde de jongste weken al amper nog de wedstrijdselectie.

Philippe Clement had bovendien ook al aangegeven dat Krmencik het voorbije jaar de verwachtingen niet ingelost had en dat Club een oplossing voor hem zou zoeken. De kans lijkt groot dat die oplossing uit Turkije zal komen, want daar zou Besiktas de spits voor anderhalf jaar willen huren. Alleen dreigt Krmencik die overgang nu zelf te saboteren.

Volgens Fotomaç heeft Besiktas de onderhandelingen immers voorlopig stilgelegd omwille van de hoge looneisen van Krmencik. Die zou in anderhalf jaar 3 miljoen euro willen verdienen en dat vindt de Turkse topclub te gortig. Met Club zou er geen probleem zijn, want Blauw-Zwart zou zelfs bereid zijn om de overbodige spits gratis naar Istanboel te sturen.

UPDATE 01/01

Besiktas mag dan wel zijn afgehaakt voor Michael Krmencik, maar Club lijkt niet te moeten vrezen dat het zijn overbodige aanvaller niet kwijt zal geraken. Volgens Griekse media staat de Tsjesch namelijk dichtbij een overstap naar PAOK Saloniki. 

Krmencik zou voor zes maanden worden gehuurd van Blauw-Zwart, en zou er ook een aankoopoptie worden opgenomen. Zondag zou de transfer zelfs al geofficialiseerd worden. Na de inkomende transfers van Dost en Denswil, lijkt met deze uitgaande transfer dus reeds een derde akkoord in zicht voor Club Brugge.

LEES OOK: Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Goeie zaak voor Club?

Meest recent

Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

0
0
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

18
18
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

75
75
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

283
283
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

64
64
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

314
314
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

95
95
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

161
161
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

129
129
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

16
16
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

116
116
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

316
316
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

129
129
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

574
574
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

184
184
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

200
200
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

231
231
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

132
132
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

346
346
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

208
208
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

268
268
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

377
377
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

260
260
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

451
451
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

191
191

Meer sportnieuws