MARCA: 'Real zorgt voor eerste transferbom van 2021'

664 stemmen
MARCA: 'Real zorgt voor eerste transferbom van 2021'

In de nakende transferperiode hopen heel wat clubs nog wat geld te slaan uit spelers met een aflopend contract. Een daarvan is David Alaba van Bayern München. De Oostenrijkse verdediger genoot de afgelopen tijd ook heel wat interesse van Europese topclubs.

Bayern München had het contract van zijn ancien nochtans graag verlengd, maar Alaba legde een salaris van ruim 200.000 euro per week naast zich neer. Manchester United toonde eerst concrete interesse, maar gaat nu toch geen poging ondernemen om de 28-jarige verdediger in te lijven. Volgens The Athletic zijn de salariseisen van Alaba te hoog, waardoor de Oostenrijker naar alle waarschijnlijkheid Der Rekordmeister transfervrij zal verlaten in de zomer.

Real Madrid zou hem dan maar al te graag willen overnemen, aldus de Spaanse sportkrant Marca. Met oog op een mogelijk vertrek van Sergio Ramos zou Alaba een waardige vervanger zijn. Alaba kan tevens uit de voeten op de linksachter of als verdedigende middenvelder, waardoor hij ook een versterking in de breedte zou kunnen zijn. De polyvalente verdediger is naar eigen zeggen ook niet afkerig over een vertrek naar Madrid.

UPDATE 01/01

David Alaba wordt al even aan een toptransfer naar Real Madrid gelinkt, en volgens de laatste geruchten zit die er nu ook daadwerkelijk aan te komen. Zo meldt MARCA namelijk dat de Oostenrijker dichtbij een transfer naar de Spaanse hoofdstad staat, en het eigenlijk enkel nog wachten is op het officialiseren van deze toch wel spraakmakende overstap. Volgende week zou zelfs het al in kannen en kruiken kunnen zijn. Alaba zou wel pas op het einde van dit seizoen verhuizen, wanneer zijn contract bij Bayern München ten einde loopt. Het lijkt er dus sterk op dat Real een flinke transfervrije slag gaat slaan.

LEES OOK: 'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Zal er nog een straffere transfer plaatsvinden komend jaar?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Oranje met grote zorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

30
30
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

115
115
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

56
56
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

129
129
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

353
353
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

88
88
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

462
462
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

293
293
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

618
618
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

142
142
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

379
379
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

169
169
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

71
71
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

115
115
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

106
106
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

287
287
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

311
311
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

434
434
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

468
468
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

485
485
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

172
172
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

211
211
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

87
87
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

467
467
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

514
514

Meer sportnieuws