MARCA: 'Real zorgt voor eerste transferbom van 2021'

664
MARCA: 'Real zorgt voor eerste transferbom van 2021'

In de nakende transferperiode hopen heel wat clubs nog wat geld te slaan uit spelers met een aflopend contract. Een daarvan is David Alaba van Bayern München. De Oostenrijkse verdediger genoot de afgelopen tijd ook heel wat interesse van Europese topclubs.

Bayern München had het contract van zijn ancien nochtans graag verlengd, maar Alaba legde een salaris van ruim 200.000 euro per week naast zich neer. Manchester United toonde eerst concrete interesse, maar gaat nu toch geen poging ondernemen om de 28-jarige verdediger in te lijven. Volgens The Athletic zijn de salariseisen van Alaba te hoog, waardoor de Oostenrijker naar alle waarschijnlijkheid Der Rekordmeister transfervrij zal verlaten in de zomer.

Real Madrid zou hem dan maar al te graag willen overnemen, aldus de Spaanse sportkrant Marca. Met oog op een mogelijk vertrek van Sergio Ramos zou Alaba een waardige vervanger zijn. Alaba kan tevens uit de voeten op de linksachter of als verdedigende middenvelder, waardoor hij ook een versterking in de breedte zou kunnen zijn. De polyvalente verdediger is naar eigen zeggen ook niet afkerig over een vertrek naar Madrid.

UPDATE 01/01

David Alaba wordt al even aan een toptransfer naar Real Madrid gelinkt, en volgens de laatste geruchten zit die er nu ook daadwerkelijk aan te komen. Zo meldt MARCA namelijk dat de Oostenrijker dichtbij een transfer naar de Spaanse hoofdstad staat, en het eigenlijk enkel nog wachten is op het officialiseren van deze toch wel spraakmakende overstap. Volgende week zou zelfs het al in kannen en kruiken kunnen zijn. Alaba zou wel pas op het einde van dit seizoen verhuizen, wanneer zijn contract bij Bayern München ten einde loopt. Het lijkt er dus sterk op dat Real een flinke transfervrije slag gaat slaan.

LEES OOK: 'Bayern München zet alles op alles voor knaldeal met Arsenal'

Zal er nog een straffere transfer plaatsvinden komend jaar?

Meest recent

Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

37
37
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

95
95
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

26
26
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

47
47
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

109
109
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

68
68
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

42
42
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

67
67
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

95
95
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

162
162
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

382
382
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

150
150
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

171
171
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

412
412
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

96
96
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

451
451
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

193
193
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

636
636
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

167
167

Meer sportnieuws