MARCA: 'Real zorgt voor eerste transferbom van 2021'

door
MARCA: 'Real zorgt voor eerste transferbom van 2021'

In de nakende transferperiode hopen heel wat clubs nog wat geld te slaan uit spelers met een aflopend contract. Een daarvan is David Alaba van Bayern München. De Oostenrijkse verdediger genoot de afgelopen tijd ook heel wat interesse van Europese topclubs.

Bayern München had het contract van zijn ancien nochtans graag verlengd, maar Alaba legde een salaris van ruim 200.000 euro per week naast zich neer. Manchester United toonde eerst concrete interesse, maar gaat nu toch geen poging ondernemen om de 28-jarige verdediger in te lijven. Volgens The Athletic zijn de salariseisen van Alaba te hoog, waardoor de Oostenrijker naar alle waarschijnlijkheid Der Rekordmeister transfervrij zal verlaten in de zomer.

Real Madrid zou hem dan maar al te graag willen overnemen, aldus de Spaanse sportkrant Marca. Met oog op een mogelijk vertrek van Sergio Ramos zou Alaba een waardige vervanger zijn. Alaba kan tevens uit de voeten op de linksachter of als verdedigende middenvelder, waardoor hij ook een versterking in de breedte zou kunnen zijn. De polyvalente verdediger is naar eigen zeggen ook niet afkerig over een vertrek naar Madrid.

UPDATE 01/01

David Alaba wordt al even aan een toptransfer naar Real Madrid gelinkt, en volgens de laatste geruchten zit die er nu ook daadwerkelijk aan te komen. Zo meldt MARCA namelijk dat de Oostenrijker dichtbij een transfer naar de Spaanse hoofdstad staat, en het eigenlijk enkel nog wachten is op het officialiseren van deze toch wel spraakmakende overstap. Volgende week zou zelfs het al in kannen en kruiken kunnen zijn. Alaba zou wel pas op het einde van dit seizoen verhuizen, wanneer zijn contract bij Bayern München ten einde loopt. Het lijkt er dus sterk op dat Real een flinke transfervrije slag gaat slaan.

LEES OOK: Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Zal er nog een straffere transfer plaatsvinden komend jaar?

Meest recent

'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

5
5
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

12
12
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

29
29
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

342
342
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

37
37
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

255
255
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

41
41
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

398
398
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

61
61
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

85
85
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

187
187
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

28
28
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

108
108
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

99
99
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

56
56
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

124
124
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

179
179
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

244
244
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

89
89
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

543
543
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

166
166
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

177
177
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

418
418
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

158
158
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

181
181

Meer sportnieuws