Club krijgt belangrijk nieuws over transfer Ricca

stemmen
Club krijgt belangrijk nieuws over transfer Ricca

Club Brugge stond bijzonder dicht bij kwalificatie voor de 1/8ste finales van de Champions League, maar de onderkant van een Romeinse deklat besliste daar anders over. En dus mocht SS Lazio doorstoten naar de volgende ronde van het Kampioenenbal. De Italianen geraakten daarbij wel onder de indruk van enkele Bruggelingen.


Meer zelfs: volgens Italiaanse bronnen heeft coach Simone Inzaghi zijn oog laten vallen op Federico Ricca. De Uruguayaan werd vorig seizoen aangetrokken als linkerflankverdediger, maar maakte de voorbije maanden ook indruk als linker centrale verdediger in een driemansdefensie. Op deze positie startte hij sterk in de match op het veld van Lazio en die lijn trok hij door toen hij na de rode kaart van Eduard Sobol alsnog op de flank werd gezet. Die tactische flexibiliteit zou Inzaghi wel charmeren.

UPDATE 01/01
Club zou zijn sterkhouder deze winter dus kunnen kwijtspelen, al hoeven de Bruggelingen nog niet te wanhopen. Transferspecialist Fabrizio Romano laat bij CBS immers verstaan dat de kans klein is dat Lazio tijdens de huidige mercato versterking zal aantrekken. Pas als bepaalde spelers vertrekken, zouden de Romeinen in actie schieten. Al hangt ook één en ander af van hoe Senad Lulic terugkeert uit blessure. Ricca zou wel degelijk op de verlanglijst staan bij de huidige nummer 8 van de Serie A, een transfer lijkt echter het meest waarschijnlijk tijdens de zomermaanden.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Op welke positie vindt u Ricca het beste?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

81
81
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

103
103
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

478
478
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

116
116
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

383
383
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

36
36
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

435
435
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

237
237
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

232
232
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

130
130
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1227
1227
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

53
53
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

314
314
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

192
192
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

245
245
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

197
197
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

499
499
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

896
896
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

703
703
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

269
269
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

148
148
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

239
239

Meer sportnieuws