Club krijgt belangrijk nieuws over transfer Ricca

door
Club krijgt belangrijk nieuws over transfer Ricca

Club Brugge stond bijzonder dicht bij kwalificatie voor de 1/8ste finales van de Champions League, maar de onderkant van een Romeinse deklat besliste daar anders over. En dus mocht SS Lazio doorstoten naar de volgende ronde van het Kampioenenbal. De Italianen geraakten daarbij wel onder de indruk van enkele Bruggelingen.


Meer zelfs: volgens Italiaanse bronnen heeft coach Simone Inzaghi zijn oog laten vallen op Federico Ricca. De Uruguayaan werd vorig seizoen aangetrokken als linkerflankverdediger, maar maakte de voorbije maanden ook indruk als linker centrale verdediger in een driemansdefensie. Op deze positie startte hij sterk in de match op het veld van Lazio en die lijn trok hij door toen hij na de rode kaart van Eduard Sobol alsnog op de flank werd gezet. Die tactische flexibiliteit zou Inzaghi wel charmeren.

UPDATE 01/01
Club zou zijn sterkhouder deze winter dus kunnen kwijtspelen, al hoeven de Bruggelingen nog niet te wanhopen. Transferspecialist Fabrizio Romano laat bij CBS immers verstaan dat de kans klein is dat Lazio tijdens de huidige mercato versterking zal aantrekken. Pas als bepaalde spelers vertrekken, zouden de Romeinen in actie schieten. Al hangt ook één en ander af van hoe Senad Lulic terugkeert uit blessure. Ricca zou wel degelijk op de verlanglijst staan bij de huidige nummer 8 van de Serie A, een transfer lijkt echter het meest waarschijnlijk tijdens de zomermaanden.

LEES OOK: Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Op welke positie vindt u Ricca het beste?

Meest recent

Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

17
17
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

178
178
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

706
706
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

85
85
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

239
239
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

104
104
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

195
195
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

249
249
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

28
28
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

214
214
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

291
291
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

108
108
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

178
178
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

142
142
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

318
318
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

183
183
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

208
208
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

224
224
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

95
95
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

266
266
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

348
348
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

183
183
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

250
250
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

201
201

Meer sportnieuws