Club krijgt belangrijk nieuws over transfer Ricca

door
Club krijgt belangrijk nieuws over transfer Ricca

Club Brugge stond bijzonder dicht bij kwalificatie voor de 1/8ste finales van de Champions League, maar de onderkant van een Romeinse deklat besliste daar anders over. En dus mocht SS Lazio doorstoten naar de volgende ronde van het Kampioenenbal. De Italianen geraakten daarbij wel onder de indruk van enkele Bruggelingen.


Meer zelfs: volgens Italiaanse bronnen heeft coach Simone Inzaghi zijn oog laten vallen op Federico Ricca. De Uruguayaan werd vorig seizoen aangetrokken als linkerflankverdediger, maar maakte de voorbije maanden ook indruk als linker centrale verdediger in een driemansdefensie. Op deze positie startte hij sterk in de match op het veld van Lazio en die lijn trok hij door toen hij na de rode kaart van Eduard Sobol alsnog op de flank werd gezet. Die tactische flexibiliteit zou Inzaghi wel charmeren.

UPDATE 01/01
Club zou zijn sterkhouder deze winter dus kunnen kwijtspelen, al hoeven de Bruggelingen nog niet te wanhopen. Transferspecialist Fabrizio Romano laat bij CBS immers verstaan dat de kans klein is dat Lazio tijdens de huidige mercato versterking zal aantrekken. Pas als bepaalde spelers vertrekken, zouden de Romeinen in actie schieten. Al hangt ook één en ander af van hoe Senad Lulic terugkeert uit blessure. Ricca zou wel degelijk op de verlanglijst staan bij de huidige nummer 8 van de Serie A, een transfer lijkt echter het meest waarschijnlijk tijdens de zomermaanden.

LEES OOK: ‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Op welke positie vindt u Ricca het beste?

Meest recent

Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

25
25
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

60
60
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

32
32
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

162
162
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

19
19
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

10
10
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

83
83
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

178
178
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

169
169
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

65
65
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

578
578
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

121
121
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

377
377
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

86
86
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

418
418
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

421
421
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

132
132
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

472
472
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

315
315
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

509
509
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

591
591
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

447
447
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

197
197
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

270
270
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

396
396

Meer sportnieuws