'Club Brugge volop in de running voor miljoenenaanwinst'

door
'Club Brugge volop in de running voor miljoenenaanwinst'

Club Brugge versterkte zich al met Bas Dost, maar is nog lang niet klaar op de transfermarkt. Zo mikt de landskampioen ook op de komst van Bryan Reynolds. Het 19-jarige Amerikaanse toptalent ligt momenteel onder contract bij FC Dallas, maar is goed en wel op weg naar de Europese velden.


Volgens onze bronnen was KRC Genk ook (even) in de markt voor de aanvallende rechtsachter. Ze polsten een hele tijd geleden al eens naar Reynolds, maar deden nooit een bod. Anderlecht haakte ook af wegens te duur. Club Brugge is wel nog een optie voor het talent en deed volgens onze bronnen daadwerkelijk een zeer mooi bod. Blauw-Zwart maakt zelfs een grote kans, aangezien Reynolds er meer kans op spelen heeft dan bij pakweg Juventus. De Oude Dame is ook wel erg concreet, AC Milan haakte ondertussen af.

UPDATE 31/12
Begin deze week meldden verschillende bronnen dat Reynolds quasi rond was met Juventus, maar dat blijkt allerminst het geval. Via zijn Instagram-stories liet de Amerikaan zelf weten dat hij nog geen beslissing heeft genomen en dat berichten die het tegendeel beweren onwaar zijn. Zijn bewoordingen werden kracht bijgezet door Dan Hunt, voorzitter van FC Dallas. Die liet via Twitter dat er nog geen enkele deal beklonken is voor de talentvolle Amerikaan.

Club Brugge lijkt dus nog volop in de race te zijn, zeker na het meest recente nieuws uit Italië. Juventus wil de vleugelback eveneens overnemen, maar heeft geen plaats meer voor een niet EU-speler. De Oude Dame wou hem daarom eerst een half seizoen aan Cagliari verhuren. De Sardijnen zouden volgens zich TuttoJuve echter hebben teruggetrokken. En dus moet Juve op zoek naar een andere club om mee samen te werken, alvorens het kan doordrukken voor Reynolds. Blauw-Zwart mag dus weer hopen om de komst van Reynolds.

LEES OOK: Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Club moet doordrukken voor Reynolds ...

Meest recent

'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

32
32
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

33
33
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

125
125
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

252
252
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

96
96
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

226
226
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

207
207
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

121
121
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

119
119
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

77
77
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

80
80
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

411
411
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

143
143
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

45
45
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

282
282
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

363
363
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

275
275
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

326
326
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

265
265
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

500
500
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

784
784
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

535
535
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

695
695
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

368
368

Meer sportnieuws