'Club Brugge volop in de running voor miljoenenaanwinst'

716 stemmen
'Club Brugge volop in de running voor miljoenenaanwinst'

Club Brugge versterkte zich al met Bas Dost, maar is nog lang niet klaar op de transfermarkt. Zo mikt de landskampioen ook op de komst van Bryan Reynolds. Het 19-jarige Amerikaanse toptalent ligt momenteel onder contract bij FC Dallas, maar is goed en wel op weg naar de Europese velden.


Volgens onze bronnen was KRC Genk ook (even) in de markt voor de aanvallende rechtsachter. Ze polsten een hele tijd geleden al eens naar Reynolds, maar deden nooit een bod. Anderlecht haakte ook af wegens te duur. Club Brugge is wel nog een optie voor het talent en deed volgens onze bronnen daadwerkelijk een zeer mooi bod. Blauw-Zwart maakt zelfs een grote kans, aangezien Reynolds er meer kans op spelen heeft dan bij pakweg Juventus. De Oude Dame is ook wel erg concreet, AC Milan haakte ondertussen af.

UPDATE 31/12
Begin deze week meldden verschillende bronnen dat Reynolds quasi rond was met Juventus, maar dat blijkt allerminst het geval. Via zijn Instagram-stories liet de Amerikaan zelf weten dat hij nog geen beslissing heeft genomen en dat berichten die het tegendeel beweren onwaar zijn. Zijn bewoordingen werden kracht bijgezet door Dan Hunt, voorzitter van FC Dallas. Die liet via Twitter dat er nog geen enkele deal beklonken is voor de talentvolle Amerikaan.

Club Brugge lijkt dus nog volop in de race te zijn, zeker na het meest recente nieuws uit Italië. Juventus wil de vleugelback eveneens overnemen, maar heeft geen plaats meer voor een niet EU-speler. De Oude Dame wou hem daarom eerst een half seizoen aan Cagliari verhuren. De Sardijnen zouden volgens zich TuttoJuve echter hebben teruggetrokken. En dus moet Juve op zoek naar een andere club om mee samen te werken, alvorens het kan doordrukken voor Reynolds. Blauw-Zwart mag dus weer hopen om de komst van Reynolds.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Club moet doordrukken voor Reynolds ...

Meest recent

'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

37
37
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

109
109
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

353
353
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

28
28
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

186
186
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

170
170
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

246
246
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

148
148
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

117
117
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

186
186
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

139
139
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

54
54
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

529
529
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

91
91
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

46
46
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

256
256
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

101
101
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

205
205
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

451
451
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

378
378
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

102
102
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

69
69
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

203
203
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

190
190
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

71
71

Meer sportnieuws