'Club Brugge volop in de running voor miljoenenaanwinst'

door stemmen
'Club Brugge volop in de running voor miljoenenaanwinst'

Club Brugge versterkte zich al met Bas Dost, maar is nog lang niet klaar op de transfermarkt. Zo mikt de landskampioen ook op de komst van Bryan Reynolds. Het 19-jarige Amerikaanse toptalent ligt momenteel onder contract bij FC Dallas, maar is goed en wel op weg naar de Europese velden.


Volgens onze bronnen was KRC Genk ook (even) in de markt voor de aanvallende rechtsachter. Ze polsten een hele tijd geleden al eens naar Reynolds, maar deden nooit een bod. Anderlecht haakte ook af wegens te duur. Club Brugge is wel nog een optie voor het talent en deed volgens onze bronnen daadwerkelijk een zeer mooi bod. Blauw-Zwart maakt zelfs een grote kans, aangezien Reynolds er meer kans op spelen heeft dan bij pakweg Juventus. De Oude Dame is ook wel erg concreet, AC Milan haakte ondertussen af.

UPDATE 31/12
Begin deze week meldden verschillende bronnen dat Reynolds quasi rond was met Juventus, maar dat blijkt allerminst het geval. Via zijn Instagram-stories liet de Amerikaan zelf weten dat hij nog geen beslissing heeft genomen en dat berichten die het tegendeel beweren onwaar zijn. Zijn bewoordingen werden kracht bijgezet door Dan Hunt, voorzitter van FC Dallas. Die liet via Twitter dat er nog geen enkele deal beklonken is voor de talentvolle Amerikaan.

Club Brugge lijkt dus nog volop in de race te zijn, zeker na het meest recente nieuws uit Italië. Juventus wil de vleugelback eveneens overnemen, maar heeft geen plaats meer voor een niet EU-speler. De Oude Dame wou hem daarom eerst een half seizoen aan Cagliari verhuren. De Sardijnen zouden volgens zich TuttoJuve echter hebben teruggetrokken. En dus moet Juve op zoek naar een andere club om mee samen te werken, alvorens het kan doordrukken voor Reynolds. Blauw-Zwart mag dus weer hopen om de komst van Reynolds.

LEES OOK: ‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Club moet doordrukken voor Reynolds ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

17
17
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

25
25
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

59
59
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

52
52
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

144
144
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

167
167
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

127
127
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

120
120
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

463
463
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

675
675
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

400
400
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

206
206
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

121
121
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

411
411
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

297
297
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

436
436
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws