'Bekritiseerde Neymar plooit onder aanhoudende druk'

door
'Bekritiseerde Neymar plooit onder aanhoudende druk'

Neymar heeft niets te maken met het megafeest in Mangaratiba. Althans, dat beweert het kamp van de Braziliaanse vedette, die in opspraak is geraakt vanwege de situatie. In Brazilië is de verontwaardiging over het ‘minifestival’ in Mangaratiba in de staat Rio de Janeiro.


Het feest met 500 gasten zou volgens de krant ‘O Globo’ zijn georganiseerd door Neymar. Vertegenwoordigers van de Braziliaanse ster zegt dat hij er niets mee te maken heeft. Day Crespo, de belangrijkste woordvoerder van Neymar, zei vandaag dat de aanvaller van Paris Saint-Germain niet eens in Mangaratiba was.

"We zeggen dat hij geen connectie heeft met met het feest. Mensen moeten het geloven. Is ons woord niets waard?’’, reageerde ze toen haar werd gevraagd waarom Neymar zelf geen commentaar had gegeven", zo klinkt het.

UPDATE 15u07

Verschillende binnen- en buitenlandse media berichtten ondertussen dat het Braziliaanse gerecht een onderzoek geopend zou hebben naar het vermoedelijke megafeest van Neymar in Mangaratiba. De Britse krant The Daily Mail gaat zelfs nog een stapje verder en beweert dat de stervoetballer van PSG gezwicht zou zijn onder de juridische druk en het feest afgeblazen zou hebben. Er kwam al heel wat kritiek op het mogelijke eindejaarsfeest van de Braziliaan, wiens land zwaar getroffen is door COVID-19. 



 

POLL: Moet het Braziliaanse gerecht het hierbij laten?

Meest recent

'Clásico-bom bij Real Madrid: sterspeler forceert vertrek'

Het Spaanse MARCA dropte een bom bij Real Madrid. Volgens de krant heeft Rodrygo geweigerd om in de ...

6
6
Géén Napoli? 'Verrassende club wil knaltransfer De Bruyne kapen'

Kevin De Bruyne werd de afgelopen dagen nadrukkelijk in verband gebracht met Napoli. De ploeg van ...

125
125
Anderlecht vloekt nog stééds op Mazzu: dit is waarom

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen Union SG. De Brusselse rivaal was al vaak de ...

102
102
Antwerp trommelt álle legendes op voor begrafenis

Royal Antwerp FC is begonnen aan de afbraak van de iconische Tribune 2 van de Bosuil. Op de ...

45
45
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt in JPL, kassa Club Brugge’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

404
404
Straffe wending Romelu Lukaku? “Kompany-rol bij Anderlecht”

De toekomstige terugkeer van Romelu Lukaku naar RSC Anderlecht blijft de gemoederen bezighouden. De ...

368
368
Union SG hoort cruciaal nieuws over peperduur nieuw stadion

RSC Anderlecht kwam plots op de proppen met plannen om een nieuw stadion te bouwen, maar rivaal ...

211
211
‘Standard vreest: Ivan Leko krijgt plots topaanbieding’

Ivan Leko had dit seizoen een duidelijk plan voor ogen bij Standard Luik, maar uiteindelijk zullen ...

138
138
JPL of CPL? Radja Nainggolan bereikt overeenkomst

Radja Nainggolan liet zich een paar dagen geleden nog uit over zijn toekomst bij Lokeren-Temse. De ...

216
216
Hoofdpijn Anderlecht: 'Toptransfer Stroeykens in de maak'

Mario Stroeykens was dit seizoen één van de sterkhouders van RSC Anderlecht, maar de ...

350
350
Verrassing van formaat: Standard pakt uit met Marc Wilmots

Standard Luik heeft stevig uitgepakt. De Rouches maakten op de officiële kanalen de komst van ...

336
336
'Club Brugge zorgt voor transferwending met Vetlesen'

Club Brugge blijf leider Union SG onder zware druk zetten en won zondagavond ook de belangrijke ...

638
638
Genk bevestigt: twee 'fantastische' transfers in aantocht

KRC Genk is definitief uit de titelrace geslagen, maar de Limburgers mochten maandag een mooie ...

568
568
Anderlecht-titularis zorgt voor irritatie: "Patsergedrag"

RSC Anderlecht is van plan om komende zomer met de grove borstel door de spelerskern te gaan. ...

378
378
'Wending compleet: trainersdossier KVM nadert ontknoping'

KV Mechelen greep afgelopen weekend definitief naast de eindzege in de Europe Play-Offs. En dus kan ...

192
192
'Alonso drukt meteen stempel: groot slachtoffer bij Real'

Het is enkel nog wachten op een officiële bevestiging, maar de aanstelling van Xabi Alonso als ...

276
276
X gaat los op Storck-saga: "Pocognoli naar Club Brugge"

De 'transfer' van Bernd Storck, vanuit KV Kortrijk naar Cercle Brugge, sloeg gisterenavond in als ...

173
173
'Club houdt hart vast: transfergesprekken Jashari lopen'

Club Brugge pakte een jaartje geleden uit met de komst van Ardon Jashari en zijn transfer werd een ...

475
475
Schokgolf bij Cercle Brugge: "Dacht dat het een grap was"

In aanloop naar de barragewedstrijden om het behoud, heeft Cercle Brugge voor een grote verrassing ...

122
122
'Tovernaarswerk Renard: miljoenenjackpot met ballen'

Anderlecht gooit het over een andere boeg en zet volop in op jeugd. Onder leiding van sportief ...

327
327

Meer sportnieuws