Real Madrid laat dure punten liggen bij rentree Hazard

231 stemmen
Real Madrid laat dure punten liggen bij rentree Hazard

Real Madrid heeft het kalenderjaar 2020 afgesloten met een tegenvallende prestatie. Op het veld van laagvlieger Elche geraakte de Spaanse titelverdediger niet verder dan een 1-1-gelijkspel. Eden Hazard kon eindelijk zijn rentree maken, al had zijn invalbeurt weinig invloed op het resultaat. In absolute slotfase moest Thibaut Courtois overigens de meubelen redden met een ultieme save op een vrije trap.


Na de zege van leider Atlético Madrid eerder op de avond, moest de titelverdediger winnen om in het spoor van de stadsgenoot te blijven. De wedstrijd ging ook veelbelovend van start voor de Koninklijke. Asensio zag hoe een knap schot niet in doel belandde, maar Modric was er als de kippen bij om de rebound binnen te koppen. De 0-1 was meteen ook de ruststand.

Vlak na de pauze liep het echter fout voor Real. Na een penaltyfout van Carvajal trapte Fidel de elfmeter voorbij Courtois. Onze landgenoot zou in de absolute slotfase wel nog twee punten redden voor zijn ploeg. Zo zweefde hij de bal uit de winkelhaak na een goed gemikte vrije trap. Door het 1-1-gelijkspel moet de titelverdediger opnieuw twee punten prijs geven op Atlético, dat bovendien nog twee wedstrijden minder heeft gespeeld.

Hazard zorgde wel voor een positieve noot door na zijn rentree te maken na een enkelblessure. Coach Zidane liet de Rode Duivel een kwartiertje voor tijd invallen. Veel kon hij niet laten zien, al had Hazard vlak voor tijd nog kunnen scoren: hij kon een voorzet van Vinicius net niet voldoende raken. Zaterdag krijgt onze landgenoot mogelijk terug wat meer minuten, dan wacht een thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo.

LEES OOK: 'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Denkt u dat Real zichzelf zal opvolgen als kampioen?

Meest recent

België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

57
57
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

249
249
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

60
60
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

56
56
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

191
191
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

69
69
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

25
25
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

59
59
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

144
144
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

292
292
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

29
29
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

192
192
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

39
39
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

362
362
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

497
497
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

396
396
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

727
727
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

264
264
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

372
372
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

178
178
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

613
613
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

670
670
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

466
466
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

706
706

Meer sportnieuws