Spelers Gent lappen corona-richtlijnen aan hun laars

door
Spelers Gent lappen corona-richtlijnen aan hun laars

Door de corona-crisis is de winterstop dit jaar bijzonder kort in de Jupiler Pro League. Bovendien raden de meeste clubs hun spelers met aandrang aan om tijdens hun vrije dagen niet naar het buitenland te reizen en zo de kansen op besmettingen te verkleinen. Maar bij AA Gent heeft niet iedereen die boodschap begrepen.


Afgelopen weekend al verstuurde de geblesseerde Alexandre De Bruyn een foto van hem op de luchthaven van Zaventem. Hein Vanhaezebrouck liet vervolgens weten dat dit een 'domme zet' was en dat hij De Bruyn daar zeker op ging aanspreken. Maar de woorden van de coach hebben blijkbaar onvoldoende indruk gemaakt. Zo besloten nog meer Buffalo's om uit te zwermen naar het buitenland. En zij deden niet eens de moeite om dat stiekem te doen.

Igor Plastun bijvoorbeeld, deelde doodleuk foto's van hem en zijn gezin in Parijs. Nurio Fortuna deed hetzelfde met een kiekje van hem bij zijn Portugese kapper, ook al werd de foto niet veel later verwijderd. Niklas Dorsch vertoeft dan weer in München, zo blijkt uit het Instagram-account van één van zijn vrienden. Of de club hen op de vingers zal tikken is niet bekend. In ieder geval is het niet bepaald collegiaal ten opzichte van ploegmaats die zich wel aan de regels houden en zo de kans mislopen om na een lange periode weer bij hun familie en vrienden te zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

Gent moet de betrokken spelers een sanctie opleggen ...

Meest recent

'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

26
26
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

154
154
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

50
50
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

104
104
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

94
94
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

275
275
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

207
207
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

121
121
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

309
309
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

140
140
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1007
1007
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

180
180
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

122
122
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

28
28
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

582
582
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

719
719
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

409
409
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

440
440
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

149
149
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

243
243
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

386
386
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

340
340
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

291
291
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

157
157

Meer sportnieuws