Club zet vaart: drie uitgaande transfers in de maak

door
Club zet vaart: drie uitgaande transfers in de maak

Club Brugge is met de nodige vaart aan de winterse transferperiode begonnen. De landskampioen rondde dinsdag de komst van Bas Dost af, die voor anderhalf seizoen tekende op Jan Breydel. Daarnaast zou Stefano Denswil op punt staan om zijn comeback te maken bij Blauw-Zwart.


En volgens Italiaanse bronnen zou Club ook nog steeds in de running zijn voor de Amerikaanse back Bryan Reynolds. Heel wat versterking dus, maar ook aan uitgaande zijde begint er één en ander te bewegen. Zo zouden een drietal vertrekkers klaar staan. Fede Ricca bijvoorbeeld, werd de voorbije dagen nadrukkelijk aan SS Lazio gelinkt. De Romeinen zouden gecharmeerd zijn geraakt van hem in de Champions League. Volgens La Dernière Heure is het dan ook allerminst uitgesloten dat de Uruguayaan deze winter vertrekt, zeker gezien de nakende terugkeer van Denswil.

Daarnaast duidt de Waalse krant ook Siebe Schrijvers nogmaals aan als mogelijke vertrekker. De Limburger, die onder Philippe Clement amper aan de bak komt, mag deze mercato in principe beschikken. Volgens LDH blijft AA Gent zijn dossier met de nodige gretigheid opvolgen. En tot slot is ook Michael Krmencik na een jaartje alweer op weg naar de uitgang. De komst van Dost heeft de Tsjech helemaal overbodig gemaakt. Afgelopen weekend werd hij nog nadrukkelijk aan Besiktas gelinkt, maar sindsdien is het stil rond de bonkige spits.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

Club moet er alles aan doen om Ricca te houden ...

Meest recent

'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

3
3
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

36
36
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

13
13
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

35
35
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

98
98
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

34
34
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

49
49
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

167
167
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

112
112
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

393
393
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

66
66
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

92
92
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

43
43
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

115
115
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

247
247
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

107
107
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

436
436
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

107
107
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

259
259
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

173
173
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

380
380
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

119
119
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

110
110
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

970
970
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

505
505

Meer sportnieuws