L'Equipe voorspelt fraaie transfer voor Mike Trésor

door
L'Equipe voorspelt fraaie transfer voor Mike Trésor

Vorig seizoen groeide het Nederlandse Willem II nog uit tot één van dé revelaties bij onze noorderburen. Ondertussen verkeert de ploeg van Adrie Koster in een serieuze vormcrisis, en dat zorgt voor de nodige verbazing in Nederland. Ook de prestaties van Mike Trésor Ndayishimiye laten voorlopig de wensen over.


Trésor was vorig seizoen nog één van dé sterkhouders bij Willem II, maar kan voorlopig niet bevestigen. In Studio Voetbal had Ibrahim Afellay dan ook de nodige kritiek. "Hij sjokt maar wat rond op het veld. Hij gaat zijn ploegmaats nooit helpen met het verdedigende werk. Dat is toch ongezien voor iemand met zijn kwaliteiten", aldus de ex-international van Oranje. Desondanks kan Trésor toch nog knappe statistieken weerleggen. Zo was hij in veertien wedstrijden goed voor twee doelpunten en zes assists.

UPDATE 29/12
Ondanks de felle kritiek van Afellay en co, zou de Belgische belofte-international een fraaie transfer kunnen maken. Volgens L'Equipe staat hij namelijk op het verlanglijstje van de Franse subtopper OGC Nice. De club uit de Côte d'Azur is bezig aan een matig seizoen en staat voorlopig slechts 12de in de Ligue 1. Extra versterking is dus welgekomen. Tijdens de winter is een nieuwe verdediger de prioriteit, maar ook Trésor mag mogelijk een aanbieding verwachten.

Afgelopen zomer toonden AA Gent en Standard ook al interesse in het jeugdproduct van RSC Anderlecht. De Belgische ploegen werden toen echter afgeschrikt door de vraagprijs. Zo verlangde Willem II naar verluidt een slordige 7 miljoen euro. Het is niet duidelijk of de club nog steeds vasthoudt aan deze som.

Anderlecht heeft Trésor destijds te snel laten gaan ...

Meest recent

Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

10
10
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

155
155
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

102
102
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

48
48
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

106
106
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

42
42
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

258
258
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

342
342
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

112
112
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

156
156
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

57
57
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

74
74
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

128
128
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

74
74
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

243
243
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

154
154
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

209
209
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

141
141
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

88
88
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

71
71
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

123
123
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

92
92
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

357
357

Meer sportnieuws