L'Equipe voorspelt fraaie transfer voor Mike Trésor

door
L'Equipe voorspelt fraaie transfer voor Mike Trésor

Vorig seizoen groeide het Nederlandse Willem II nog uit tot één van dé revelaties bij onze noorderburen. Ondertussen verkeert de ploeg van Adrie Koster in een serieuze vormcrisis, en dat zorgt voor de nodige verbazing in Nederland. Ook de prestaties van Mike Trésor Ndayishimiye laten voorlopig de wensen over.


Trésor was vorig seizoen nog één van dé sterkhouders bij Willem II, maar kan voorlopig niet bevestigen. In Studio Voetbal had Ibrahim Afellay dan ook de nodige kritiek. "Hij sjokt maar wat rond op het veld. Hij gaat zijn ploegmaats nooit helpen met het verdedigende werk. Dat is toch ongezien voor iemand met zijn kwaliteiten", aldus de ex-international van Oranje. Desondanks kan Trésor toch nog knappe statistieken weerleggen. Zo was hij in veertien wedstrijden goed voor twee doelpunten en zes assists.

UPDATE 29/12
Ondanks de felle kritiek van Afellay en co, zou de Belgische belofte-international een fraaie transfer kunnen maken. Volgens L'Equipe staat hij namelijk op het verlanglijstje van de Franse subtopper OGC Nice. De club uit de Côte d'Azur is bezig aan een matig seizoen en staat voorlopig slechts 12de in de Ligue 1. Extra versterking is dus welgekomen. Tijdens de winter is een nieuwe verdediger de prioriteit, maar ook Trésor mag mogelijk een aanbieding verwachten.

Afgelopen zomer toonden AA Gent en Standard ook al interesse in het jeugdproduct van RSC Anderlecht. De Belgische ploegen werden toen echter afgeschrikt door de vraagprijs. Zo verlangde Willem II naar verluidt een slordige 7 miljoen euro. Het is niet duidelijk of de club nog steeds vasthoudt aan deze som.

Anderlecht heeft Trésor destijds te snel laten gaan ...

Meest recent

Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

9
9
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

101
101
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

31
31
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

100
100
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

198
198
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

96
96
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

245
245
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

140
140
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

494
494
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

104
104
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

96
96
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

355
355
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

139
139
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

254
254
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

175
175
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

45
45
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

103
103
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

110
110
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

318
318
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

199
199
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

302
302
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

78
78
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

271
271

Meer sportnieuws