L'Equipe voorspelt fraaie transfer voor Mike Trésor

door
L'Equipe voorspelt fraaie transfer voor Mike Trésor

Vorig seizoen groeide het Nederlandse Willem II nog uit tot één van dé revelaties bij onze noorderburen. Ondertussen verkeert de ploeg van Adrie Koster in een serieuze vormcrisis, en dat zorgt voor de nodige verbazing in Nederland. Ook de prestaties van Mike Trésor Ndayishimiye laten voorlopig de wensen over.


Trésor was vorig seizoen nog één van dé sterkhouders bij Willem II, maar kan voorlopig niet bevestigen. In Studio Voetbal had Ibrahim Afellay dan ook de nodige kritiek. "Hij sjokt maar wat rond op het veld. Hij gaat zijn ploegmaats nooit helpen met het verdedigende werk. Dat is toch ongezien voor iemand met zijn kwaliteiten", aldus de ex-international van Oranje. Desondanks kan Trésor toch nog knappe statistieken weerleggen. Zo was hij in veertien wedstrijden goed voor twee doelpunten en zes assists.

UPDATE 29/12
Ondanks de felle kritiek van Afellay en co, zou de Belgische belofte-international een fraaie transfer kunnen maken. Volgens L'Equipe staat hij namelijk op het verlanglijstje van de Franse subtopper OGC Nice. De club uit de Côte d'Azur is bezig aan een matig seizoen en staat voorlopig slechts 12de in de Ligue 1. Extra versterking is dus welgekomen. Tijdens de winter is een nieuwe verdediger de prioriteit, maar ook Trésor mag mogelijk een aanbieding verwachten.

Afgelopen zomer toonden AA Gent en Standard ook al interesse in het jeugdproduct van RSC Anderlecht. De Belgische ploegen werden toen echter afgeschrikt door de vraagprijs. Zo verlangde Willem II naar verluidt een slordige 7 miljoen euro. Het is niet duidelijk of de club nog steeds vasthoudt aan deze som.

LEES OOK: 'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Anderlecht heeft Trésor destijds te snel laten gaan ...

Meest recent

'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

68
68
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

108
108
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

203
203
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

106
106
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

83
83
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

433
433
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

225
225
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

114
114
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

495
495
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

400
400
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

600
600
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

237
237
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

461
461
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

334
334
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

91
91
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

535
535
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

355
355
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

106
106
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

225
225
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

574
574
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

305
305
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

77
77
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

117
117
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

47
47
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

490
490

Meer sportnieuws