L'Equipe voorspelt fraaie transfer voor Mike Trésor

door
L'Equipe voorspelt fraaie transfer voor Mike Trésor

Vorig seizoen groeide het Nederlandse Willem II nog uit tot één van dé revelaties bij onze noorderburen. Ondertussen verkeert de ploeg van Adrie Koster in een serieuze vormcrisis, en dat zorgt voor de nodige verbazing in Nederland. Ook de prestaties van Mike Trésor Ndayishimiye laten voorlopig de wensen over.


Trésor was vorig seizoen nog één van dé sterkhouders bij Willem II, maar kan voorlopig niet bevestigen. In Studio Voetbal had Ibrahim Afellay dan ook de nodige kritiek. "Hij sjokt maar wat rond op het veld. Hij gaat zijn ploegmaats nooit helpen met het verdedigende werk. Dat is toch ongezien voor iemand met zijn kwaliteiten", aldus de ex-international van Oranje. Desondanks kan Trésor toch nog knappe statistieken weerleggen. Zo was hij in veertien wedstrijden goed voor twee doelpunten en zes assists.

UPDATE 29/12
Ondanks de felle kritiek van Afellay en co, zou de Belgische belofte-international een fraaie transfer kunnen maken. Volgens L'Equipe staat hij namelijk op het verlanglijstje van de Franse subtopper OGC Nice. De club uit de Côte d'Azur is bezig aan een matig seizoen en staat voorlopig slechts 12de in de Ligue 1. Extra versterking is dus welgekomen. Tijdens de winter is een nieuwe verdediger de prioriteit, maar ook Trésor mag mogelijk een aanbieding verwachten.

Afgelopen zomer toonden AA Gent en Standard ook al interesse in het jeugdproduct van RSC Anderlecht. De Belgische ploegen werden toen echter afgeschrikt door de vraagprijs. Zo verlangde Willem II naar verluidt een slordige 7 miljoen euro. Het is niet duidelijk of de club nog steeds vasthoudt aan deze som.

Anderlecht heeft Trésor destijds te snel laten gaan ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

13
13
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

29
29
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

181
181
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

42
42
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

69
69
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

96
96
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

223
223
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

242
242
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

48
48
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

286
286
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

258
258
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

173
173
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

300
300
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

270
270
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

33
33
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

229
229
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

46
46
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

109
109
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

238
238
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

198
198
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

158
158
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

206
206
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

402
402
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

22
22
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

546
546

Meer sportnieuws