'Sterkhouder Club Brugge stap dichter bij winters vertrek'

1286 stemmen
'Sterkhouder Club Brugge stap dichter bij winters vertrek'

Club Brugge stond bijzonder dicht bij kwalificatie voor de 1/8ste finales van de Champions League, maar de onderkant van een Romeinse deklat besliste daar anders over. En dus mocht SS Lazio doorstoten naar de volgende ronde van het Kampioenenbal. De Italianen geraakten daarbij wel onder de indruk van enkele Bruggelingen.


Meer zelfs: volgens Italiaanse bronnen heeft coach Simone Inzaghi zijn oog laten vallen op Federico Ricca. De Uruguayaan werd vorig seizoen aangetrokken als linkerflankverdediger, maar maakte de voorbije maanden ook indruk als linker centrale verdediger in een driemansdefensie. Op deze positie startte hij sterk in de match op het veld van Lazio en die lijn trok hij door toen hij na de rode kaart van Eduard Sobol alsnog op de flank werd gezet. Die tactische flexibiliteit zou Inzaghi wel charmeren.

UPDATE 28/12
Het mogelijke vertrek van Ricca is weer een stap dichterbij gekomen. Volgens het medium La Lazio Siamo Noi werden inmiddels de eerste contacten gelegd met zijn management. De Uruguayaan zou op zich ook openstaan voor een overgang naar de Serie A en bij een goed bod zou Club Brugge bereid zijn om mee te werken. Maar voorlopig besloot Lazio om de concrete onderhandelingen nog niet op te starten.

Of de Romeinen effectief in actie zullen schieten, zou afhangen van de situatie van Senad Lulic. De ervaren Bosniër staat voor zijn rentree nadat een enkelblessure hem maanden aan de kant hield. Indien Lulic op training kan bevestigen dat hij weer op niveau is, zou hij opnieuw een plekje krijgen op de spelerslijst voor de Serie A. Kan de Bosniër niet overtuigen, komt er een extra plaatstje vrij en dit zou dan kunnen ingevuld worden met het aantrekken van Ricca.

LEES OOK: 'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

Club moet er alles aan doen om Ricca te houden ...

Meest recent

De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

78
78
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

314
314
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

155
155
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

148
148
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

220
220
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

137
137
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

38
38
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

113
113
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

67
67
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

132
132
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

84
84
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

36
36
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

61
61
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

94
94
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

72
72
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

159
159
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

309
309
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1023
1023
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

231
231
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

116
116
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

239
239
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

122
122
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

321
321
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

118
118
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

622
622

Meer sportnieuws