'Sterkhouder Club Brugge stap dichter bij winters vertrek'

door
'Sterkhouder Club Brugge stap dichter bij winters vertrek'

Club Brugge stond bijzonder dicht bij kwalificatie voor de 1/8ste finales van de Champions League, maar de onderkant van een Romeinse deklat besliste daar anders over. En dus mocht SS Lazio doorstoten naar de volgende ronde van het Kampioenenbal. De Italianen geraakten daarbij wel onder de indruk van enkele Bruggelingen.


Meer zelfs: volgens Italiaanse bronnen heeft coach Simone Inzaghi zijn oog laten vallen op Federico Ricca. De Uruguayaan werd vorig seizoen aangetrokken als linkerflankverdediger, maar maakte de voorbije maanden ook indruk als linker centrale verdediger in een driemansdefensie. Op deze positie startte hij sterk in de match op het veld van Lazio en die lijn trok hij door toen hij na de rode kaart van Eduard Sobol alsnog op de flank werd gezet. Die tactische flexibiliteit zou Inzaghi wel charmeren.

UPDATE 28/12
Het mogelijke vertrek van Ricca is weer een stap dichterbij gekomen. Volgens het medium La Lazio Siamo Noi werden inmiddels de eerste contacten gelegd met zijn management. De Uruguayaan zou op zich ook openstaan voor een overgang naar de Serie A en bij een goed bod zou Club Brugge bereid zijn om mee te werken. Maar voorlopig besloot Lazio om de concrete onderhandelingen nog niet op te starten.

Of de Romeinen effectief in actie zullen schieten, zou afhangen van de situatie van Senad Lulic. De ervaren Bosniër staat voor zijn rentree nadat een enkelblessure hem maanden aan de kant hield. Indien Lulic op training kan bevestigen dat hij weer op niveau is, zou hij opnieuw een plekje krijgen op de spelerslijst voor de Serie A. Kan de Bosniër niet overtuigen, komt er een extra plaatstje vrij en dit zou dan kunnen ingevuld worden met het aantrekken van Ricca.

LEES OOK: Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Club moet er alles aan doen om Ricca te houden ...

Meest recent

STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

2
2
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

33
33
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

17
17
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

88
88
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

34
34
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

27
27
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

133
133
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

301
301
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

297
297
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

77
77
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

243
243
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

301
301
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

53
53
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

123
123
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

108
108
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

243
243
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

140
140
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

139
139
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

54
54
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

202
202
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

605
605
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

491
491
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

100
100
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

372
372
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1955
1955

Meer sportnieuws