Club Brugge zet twee vaste krachten op transferlijst

945 stemmen
Club Brugge zet twee vaste krachten op transferlijst

Hoewel er afgelopen weekend nog gevoetbald moest worden, draait de wintermercato bij Club Brugge al op volle toeren. Zo wordt maandag normaal gezien de transfer van Bas Dost volledig afgerond als hij slaagt voor zijn medische proeven. En ook aan uitgaande zijde is er één en ander aan het bewegen.


De komst van Dost betekent namelijk een vrijgeleide voor Michael Krmencik om andere oorden op te zoeken, naar verluidt aast vooral het Turkse Besiktas achter zijn komst. Volgens La Dernière Heure mogen echter ook Siebe Schrijvers en Ethan Horvath beschikken. Nochtans zijn zij al enkele jaren twee vaste krachten in de A-kern, maar hun vooruitzicht op speelminuten bleef in Brugge telkens beperkt. De landskampioen zou dan ook bereid zijn om mee te werken aan hun vertrek.

Horvath kon het destijds niet waarmaken als eerste doelman, maar toonde zich wel een uitstekende tweede keeper. Dit seizoen maakte hij bijvoorbeeld nog indruk op het veld van Zenit Sint-Petersburg. De Amerikaan beseft echter al te goed dat hij in de schaduw van Simon Mignolet zal blijven staan. Mede met oog op zijn kansen bij de nationale ploeg van de VS, lijkt het tijd om naar een club te trekken waar hij wel kans maakt op een vaste plek tussen de palen.

Ook Schrijvers kon zich nooit volledig doorzetten op Jan Breydel. Onder Ivan Leko kwam hij wel nog geregeld in actie, maar sinds Philippe Clement aan het roer staat zakte hij steeds verder weg in de pikorde. Afgelopen weekend viel de Limburger zelfs nog naast de uiteindelijke wedstrijdselectie. Bij Het Nieuwsblad weet men dat er onder meer interesse vanuit eigen land heerst, al zullen de desbetreffende clubs wel aan de voorwaarden moeten voldoen.

LEES OOK: Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Schrijvers heeft nooit voldoende kansen gehad bij Club ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

4
4
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

10
10
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

29
29
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

71
71
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

47
47
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

75
75
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

337
337
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

177
177
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

58
58
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

360
360
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

117
117
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

731
731
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

109
109
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

102
102
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

83
83
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

199
199
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

368
368
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

340
340
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

566
566
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

924
924
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

982
982
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

222
222

Meer sportnieuws