Club Brugge zet twee vaste krachten op transferlijst

945 stemmen
Club Brugge zet twee vaste krachten op transferlijst

Hoewel er afgelopen weekend nog gevoetbald moest worden, draait de wintermercato bij Club Brugge al op volle toeren. Zo wordt maandag normaal gezien de transfer van Bas Dost volledig afgerond als hij slaagt voor zijn medische proeven. En ook aan uitgaande zijde is er één en ander aan het bewegen.


De komst van Dost betekent namelijk een vrijgeleide voor Michael Krmencik om andere oorden op te zoeken, naar verluidt aast vooral het Turkse Besiktas achter zijn komst. Volgens La Dernière Heure mogen echter ook Siebe Schrijvers en Ethan Horvath beschikken. Nochtans zijn zij al enkele jaren twee vaste krachten in de A-kern, maar hun vooruitzicht op speelminuten bleef in Brugge telkens beperkt. De landskampioen zou dan ook bereid zijn om mee te werken aan hun vertrek.

Horvath kon het destijds niet waarmaken als eerste doelman, maar toonde zich wel een uitstekende tweede keeper. Dit seizoen maakte hij bijvoorbeeld nog indruk op het veld van Zenit Sint-Petersburg. De Amerikaan beseft echter al te goed dat hij in de schaduw van Simon Mignolet zal blijven staan. Mede met oog op zijn kansen bij de nationale ploeg van de VS, lijkt het tijd om naar een club te trekken waar hij wel kans maakt op een vaste plek tussen de palen.

Ook Schrijvers kon zich nooit volledig doorzetten op Jan Breydel. Onder Ivan Leko kwam hij wel nog geregeld in actie, maar sinds Philippe Clement aan het roer staat zakte hij steeds verder weg in de pikorde. Afgelopen weekend viel de Limburger zelfs nog naast de uiteindelijke wedstrijdselectie. Bij Het Nieuwsblad weet men dat er onder meer interesse vanuit eigen land heerst, al zullen de desbetreffende clubs wel aan de voorwaarden moeten voldoen.

LEES OOK: Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Schrijvers heeft nooit voldoende kansen gehad bij Club ...

Meest recent

Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

2
2
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

10
10
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

30
30
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

27
27
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

40
40
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

55
55
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

94
94
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

249
249
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

66
66
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

158
158
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

128
128
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

72
72
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

429
429
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

376
376
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

114
114
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

363
363
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

285
285
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

268
268
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

508
508
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

197
197
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

95
95
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

240
240
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

78
78
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

154
154

Meer sportnieuws