Nieuw miljoenenbod dwingt Club tot het uiterste

door
Nieuw miljoenenbod dwingt Club tot het uiterste

Club Brugge kondigde eerder deze week de komst van Bas Dost aan, maar zou al snel willen uitpakken met zijn tweede winteraanwinst. Zo zou Blauw-Zwart volgens verschillende bronnen dicht bij de overgang van Bryan Reynolds staan. De Amerikaanse back zou voor de nodige miljoenen overkomen van FC Dallas.


Club zou dicht bij een overeenkomst met speler en club staan, maar de transfer is zeker nog niet helemaal rond. Volgens de bekende Juventus-watcher Romeo Agresti, van onder meer Goal.com, wil Juve het plan van Blauw-Zwart ondermijnen. De Italiaanse kampioen zou Reynolds een traject hebben voorgesteld waarbij hij dit seizoen verhuurd wordt (Cagliari?) en komende zomer aansluit bij de hoofdmacht in de Turijn. De jonge Amerikaan zou erg gecharmeerd zijn door dit project. Hij is naar verluidt ook bereid om in te gaan op dat voorstel.

Toch is de Belgische landskampioen nog niet verloren. Juventus slaagde er vooralsnog niet in om een akkoord te vinden met FC Dallas. Naar verluidt is het bod van de Bruggelingen ook hoger en geeft de MLS-club er de voorkeur aan om zaken te doen met Blauw-Zwart. Afwachten dus of de Oude Dame haar aanbieding zal verhogen.

UPDATE 16u23
Begin dit weekend leek Club nog bijna zeker van de komst van Reynolds, maar de deal is steeds verder uit de handen van de landskampioen aan het glippen. Transferspecialist Nicolo Schira stelt namelijk dat Juventus zijn bod inmiddels heeft opgetrokken tot zo'n 9.2 miljoen dollar, een slordige 7.5 miljoen euro. De Italiaan stelt wel dat Club Brugge nog steeds in de running blijft in dit dossier, maar Vincent Mannaert en co zullen dus tot het uiterste moeten gaan.

LEES OOK: 'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

51
51
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

57
57
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

64
64
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

84
84
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

24
24
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

72
72
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

352
352
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

50
50
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

55
55
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

109
109
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

63
63
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

199
199
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

126
126
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

97
97
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

619
619
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

319
319
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

34
34
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

115
115
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

103
103
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

95
95
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

67
67
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

566
566

Meer sportnieuws