Nieuw miljoenenbod dwingt Club tot het uiterste

door
Nieuw miljoenenbod dwingt Club tot het uiterste

Club Brugge kondigde eerder deze week de komst van Bas Dost aan, maar zou al snel willen uitpakken met zijn tweede winteraanwinst. Zo zou Blauw-Zwart volgens verschillende bronnen dicht bij de overgang van Bryan Reynolds staan. De Amerikaanse back zou voor de nodige miljoenen overkomen van FC Dallas.


Club zou dicht bij een overeenkomst met speler en club staan, maar de transfer is zeker nog niet helemaal rond. Volgens de bekende Juventus-watcher Romeo Agresti, van onder meer Goal.com, wil Juve het plan van Blauw-Zwart ondermijnen. De Italiaanse kampioen zou Reynolds een traject hebben voorgesteld waarbij hij dit seizoen verhuurd wordt (Cagliari?) en komende zomer aansluit bij de hoofdmacht in de Turijn. De jonge Amerikaan zou erg gecharmeerd zijn door dit project. Hij is naar verluidt ook bereid om in te gaan op dat voorstel.

Toch is de Belgische landskampioen nog niet verloren. Juventus slaagde er vooralsnog niet in om een akkoord te vinden met FC Dallas. Naar verluidt is het bod van de Bruggelingen ook hoger en geeft de MLS-club er de voorkeur aan om zaken te doen met Blauw-Zwart. Afwachten dus of de Oude Dame haar aanbieding zal verhogen.

UPDATE 16u23
Begin dit weekend leek Club nog bijna zeker van de komst van Reynolds, maar de deal is steeds verder uit de handen van de landskampioen aan het glippen. Transferspecialist Nicolo Schira stelt namelijk dat Juventus zijn bod inmiddels heeft opgetrokken tot zo'n 9.2 miljoen dollar, een slordige 7.5 miljoen euro. De Italiaan stelt wel dat Club Brugge nog steeds in de running blijft in dit dossier, maar Vincent Mannaert en co zullen dus tot het uiterste moeten gaan.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

2
2
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

6
6
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

39
39
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

315
315
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

70
70
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

35
35
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

318
318
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

111
111
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

121
121
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

288
288
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

83
83
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

104
104
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

157
157
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

36
36
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

191
191
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

223
223
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

85
85
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1160
1160
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

143
143
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

341
341
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

409
409
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

272
272
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

338
338
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

135
135
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

94
94

Meer sportnieuws