Nieuw miljoenenbod dwingt Club tot het uiterste

door
Nieuw miljoenenbod dwingt Club tot het uiterste

Club Brugge kondigde eerder deze week de komst van Bas Dost aan, maar zou al snel willen uitpakken met zijn tweede winteraanwinst. Zo zou Blauw-Zwart volgens verschillende bronnen dicht bij de overgang van Bryan Reynolds staan. De Amerikaanse back zou voor de nodige miljoenen overkomen van FC Dallas.


Club zou dicht bij een overeenkomst met speler en club staan, maar de transfer is zeker nog niet helemaal rond. Volgens de bekende Juventus-watcher Romeo Agresti, van onder meer Goal.com, wil Juve het plan van Blauw-Zwart ondermijnen. De Italiaanse kampioen zou Reynolds een traject hebben voorgesteld waarbij hij dit seizoen verhuurd wordt (Cagliari?) en komende zomer aansluit bij de hoofdmacht in de Turijn. De jonge Amerikaan zou erg gecharmeerd zijn door dit project. Hij is naar verluidt ook bereid om in te gaan op dat voorstel.

Toch is de Belgische landskampioen nog niet verloren. Juventus slaagde er vooralsnog niet in om een akkoord te vinden met FC Dallas. Naar verluidt is het bod van de Bruggelingen ook hoger en geeft de MLS-club er de voorkeur aan om zaken te doen met Blauw-Zwart. Afwachten dus of de Oude Dame haar aanbieding zal verhogen.

UPDATE 16u23
Begin dit weekend leek Club nog bijna zeker van de komst van Reynolds, maar de deal is steeds verder uit de handen van de landskampioen aan het glippen. Transferspecialist Nicolo Schira stelt namelijk dat Juventus zijn bod inmiddels heeft opgetrokken tot zo'n 9.2 miljoen dollar, een slordige 7.5 miljoen euro. De Italiaan stelt wel dat Club Brugge nog steeds in de running blijft in dit dossier, maar Vincent Mannaert en co zullen dus tot het uiterste moeten gaan.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

11
11
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

288
288
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

138
138
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

75
75
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

78
78
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

113
113
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

43
43
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

473
473
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

41
41
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

55
55
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

70
70
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

341
341
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

52
52
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

135
135
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

92
92
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

154
154
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

314
314
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

330
330
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

252
252
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

116
116
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

185
185
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

107
107
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

151
151
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

132
132

Meer sportnieuws