Nieuw miljoenenbod dwingt Club tot het uiterste

door
Nieuw miljoenenbod dwingt Club tot het uiterste

Club Brugge kondigde eerder deze week de komst van Bas Dost aan, maar zou al snel willen uitpakken met zijn tweede winteraanwinst. Zo zou Blauw-Zwart volgens verschillende bronnen dicht bij de overgang van Bryan Reynolds staan. De Amerikaanse back zou voor de nodige miljoenen overkomen van FC Dallas.


Club zou dicht bij een overeenkomst met speler en club staan, maar de transfer is zeker nog niet helemaal rond. Volgens de bekende Juventus-watcher Romeo Agresti, van onder meer Goal.com, wil Juve het plan van Blauw-Zwart ondermijnen. De Italiaanse kampioen zou Reynolds een traject hebben voorgesteld waarbij hij dit seizoen verhuurd wordt (Cagliari?) en komende zomer aansluit bij de hoofdmacht in de Turijn. De jonge Amerikaan zou erg gecharmeerd zijn door dit project. Hij is naar verluidt ook bereid om in te gaan op dat voorstel.

Toch is de Belgische landskampioen nog niet verloren. Juventus slaagde er vooralsnog niet in om een akkoord te vinden met FC Dallas. Naar verluidt is het bod van de Bruggelingen ook hoger en geeft de MLS-club er de voorkeur aan om zaken te doen met Blauw-Zwart. Afwachten dus of de Oude Dame haar aanbieding zal verhogen.

UPDATE 16u23
Begin dit weekend leek Club nog bijna zeker van de komst van Reynolds, maar de deal is steeds verder uit de handen van de landskampioen aan het glippen. Transferspecialist Nicolo Schira stelt namelijk dat Juventus zijn bod inmiddels heeft opgetrokken tot zo'n 9.2 miljoen dollar, een slordige 7.5 miljoen euro. De Italiaan stelt wel dat Club Brugge nog steeds in de running blijft in dit dossier, maar Vincent Mannaert en co zullen dus tot het uiterste moeten gaan.

LEES OOK: Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

6
6
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

30
30
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

6
6
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

22
22
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

152
152
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

114
114
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

211
211
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

273
273
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

193
193
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

108
108
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

322
322
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

272
272
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

627
627
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

340
340
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

55
55
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

87
87
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

81
81
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

56
56
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

169
169
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

66
66
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

92
92
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

97
97
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

89
89
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

191
191
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

580
580

Meer sportnieuws