Nieuw miljoenenbod dwingt Club tot het uiterste

door
Nieuw miljoenenbod dwingt Club tot het uiterste

Club Brugge kondigde eerder deze week de komst van Bas Dost aan, maar zou al snel willen uitpakken met zijn tweede winteraanwinst. Zo zou Blauw-Zwart volgens verschillende bronnen dicht bij de overgang van Bryan Reynolds staan. De Amerikaanse back zou voor de nodige miljoenen overkomen van FC Dallas.


Club zou dicht bij een overeenkomst met speler en club staan, maar de transfer is zeker nog niet helemaal rond. Volgens de bekende Juventus-watcher Romeo Agresti, van onder meer Goal.com, wil Juve het plan van Blauw-Zwart ondermijnen. De Italiaanse kampioen zou Reynolds een traject hebben voorgesteld waarbij hij dit seizoen verhuurd wordt (Cagliari?) en komende zomer aansluit bij de hoofdmacht in de Turijn. De jonge Amerikaan zou erg gecharmeerd zijn door dit project. Hij is naar verluidt ook bereid om in te gaan op dat voorstel.

Toch is de Belgische landskampioen nog niet verloren. Juventus slaagde er vooralsnog niet in om een akkoord te vinden met FC Dallas. Naar verluidt is het bod van de Bruggelingen ook hoger en geeft de MLS-club er de voorkeur aan om zaken te doen met Blauw-Zwart. Afwachten dus of de Oude Dame haar aanbieding zal verhogen.

UPDATE 16u23
Begin dit weekend leek Club nog bijna zeker van de komst van Reynolds, maar de deal is steeds verder uit de handen van de landskampioen aan het glippen. Transferspecialist Nicolo Schira stelt namelijk dat Juventus zijn bod inmiddels heeft opgetrokken tot zo'n 9.2 miljoen dollar, een slordige 7.5 miljoen euro. De Italiaan stelt wel dat Club Brugge nog steeds in de running blijft in dit dossier, maar Vincent Mannaert en co zullen dus tot het uiterste moeten gaan.

LEES OOK: 'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

13
13
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

20
20
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

118
118
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

34
34
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

42
42
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

316
316
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

139
139
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

159
159
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

128
128
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

54
54
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

76
76
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

49
49
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

218
218
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

259
259
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

365
365
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

158
158
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

84
84
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

57
57
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

272
272
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

503
503
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

262
262
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

165
165
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

453
453
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

226
226

Meer sportnieuws