Leko blijft mysterieus over verhuis naar China

door
Leko blijft mysterieus over verhuis naar China

Antwerp FC heeft het kalenderjaar afgesloten met een erg knappe overwinning. Op eigen veld haalde de Great Old zondagmiddag een achterstand op tegen Charleroi en won het uiteindelijk met 2-1. Een fraaie prestatie, toch ging het achteraf vooral over de toekomst van Ivan Leko.


Deze week geraakte immers bekend dat de coach eerstdaags al kan vertrekken op de Bosuil. Zo wil een Chinese topclub hem een dik gevulde zak centen aanbieden om hem te overtuigen in de Super League aan de slag te gaan. Volgens de laatste berichten zou Leko door de financiële aantrekkingskracht serieus aan het twijfelen zijn geslagen. Naar verluidt is het bestuur ook bereid om mee te werken indien de Kroaat beslist om op de aanbieding in te gaan.

Na de wedstrijd tegen de Carolo's werd Leko ook geconfronteerd met deze geruchten. Hij kon nog geen uitsluitsel geven. "Ik heb altijd genoten van mijn tijd hier, maar wat in de toekomst moet gebeuren zal dan gebeuren. Iedereen weet wat ik voel voor deze club. Mijn focus lag ook alleen op deze wedstrijd, nu die achter de rug is kan ik samen met mijn familie gaan overleggen wat het beste is", klonk het bij Eleven Sports.

Leko heeft zelf dus de knoop nog niet doorgehakt en zal eerst alles op een rijtje zetten in samenspraak met zijn naasten. De Kroaat benadrukt wel dat hij openlijk heeft gecommuniceerd tegenover Antwerp. "Ik ben altijd correct geweest naar mijn gevoel. Ik heb zeker geen spelletjes gespeeld. Zelf ben ik ook nergens gaan solliciteren, maar zo'n aanbiedingen kunnen altijd volgen. Het is een keuze tussen het hart en het hoofd. Wanneer ik zal beslissen? Dat weet ik nog niet."

LEES OOK: Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Denkt u dat Leko zal vertrekken?

Meest recent

Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

23
23
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

19
19
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

68
68
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

39
39
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

47
47
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

28
28
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

78
78
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

139
139
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

41
41
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

328
328
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

59
59
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

208
208
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

80
80
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

107
107
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

89
89
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

65
65
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

353
353
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

318
318
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

285
285
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

63
63
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

72
72
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

61
61
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

319
319

Meer sportnieuws