Leko blijft mysterieus over verhuis naar China

457 stemmen
Leko blijft mysterieus over verhuis naar China

Antwerp FC heeft het kalenderjaar afgesloten met een erg knappe overwinning. Op eigen veld haalde de Great Old zondagmiddag een achterstand op tegen Charleroi en won het uiteindelijk met 2-1. Een fraaie prestatie, toch ging het achteraf vooral over de toekomst van Ivan Leko.


Deze week geraakte immers bekend dat de coach eerstdaags al kan vertrekken op de Bosuil. Zo wil een Chinese topclub hem een dik gevulde zak centen aanbieden om hem te overtuigen in de Super League aan de slag te gaan. Volgens de laatste berichten zou Leko door de financiële aantrekkingskracht serieus aan het twijfelen zijn geslagen. Naar verluidt is het bestuur ook bereid om mee te werken indien de Kroaat beslist om op de aanbieding in te gaan.

Na de wedstrijd tegen de Carolo's werd Leko ook geconfronteerd met deze geruchten. Hij kon nog geen uitsluitsel geven. "Ik heb altijd genoten van mijn tijd hier, maar wat in de toekomst moet gebeuren zal dan gebeuren. Iedereen weet wat ik voel voor deze club. Mijn focus lag ook alleen op deze wedstrijd, nu die achter de rug is kan ik samen met mijn familie gaan overleggen wat het beste is", klonk het bij Eleven Sports.

Leko heeft zelf dus de knoop nog niet doorgehakt en zal eerst alles op een rijtje zetten in samenspraak met zijn naasten. De Kroaat benadrukt wel dat hij openlijk heeft gecommuniceerd tegenover Antwerp. "Ik ben altijd correct geweest naar mijn gevoel. Ik heb zeker geen spelletjes gespeeld. Zelf ben ik ook nergens gaan solliciteren, maar zo'n aanbiedingen kunnen altijd volgen. Het is een keuze tussen het hart en het hoofd. Wanneer ik zal beslissen? Dat weet ik nog niet."

LEES OOK: Leko hakt meteen knopen door voor opener tegen KV Kortrijk

Denkt u dat Leko zal vertrekken?

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

24
24
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

378
378
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

478
478
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

98
98
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

214
214
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

387
387
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

198
198
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

369
369
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

144
144
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

78
78
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

483
483
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

275
275
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1467
1467
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

81
81
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

124
124
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

58
58
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

489
489
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

431
431
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

332
332
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

371
371
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

67
67
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

255
255
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

124
124
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

532
532
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

177
177

Meer sportnieuws