TRANSFERUURTJE: 'Mourinho wil superster Duivels, Club slaat weer toe'

664
TRANSFERUURTJE: 'Mourinho wil superster Duivels, Club slaat weer toe'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge lijkt zijn tweede winteraanwinst zo goed als beet te hebben. Volgens de Italiaanse journalist Mirko Di Natale is Blauw-Zwart grotendeels akkoord met FC Dallas over de komst van Bryan Reynolds. Enkel de laatste details zouden nog besproken moeten worden. Aan uitgaande zijde melden de eerste ploegen zich dan weer voor Michael Krmencik. De krant Het Nieuwsblad weet alvast dat zijn ex-club Viktoria Plzen open staat voor een terugkeer. Daarnaast zouden ook ploegen uit Rusland, Griekenland en Turkije het dossier met de nodige interesse opvolgen.

Anderlecht wil in januari een pak spelers van de hand doen. Volgens het Griekse NovaSports is AEK Athene alvast bereid een handje te helpen met Ognjen Vranjes. De Bosnische verdediger werd vorig seizoen al met succes verhuurd aan de Grieken en daar mikt men op een nieuwe samenwerking. Voorlopig ondernam AEK nog geen actie, maar het bestuur zou het dossier van dichtbij opvolgen. Voor Bubaccar Sanneh, die eveneens moet beschikken, heerst dan weer amper interesse.

Volgens buitenlandse media heeft Joris Kayembe de interesse gelokt van de Franse eersteklasser FC Lorient. Daar zouden ze de Rode Duivel al een tijdje volgen en de club zou in de zomer een bod van vijf miljoen euro willen neerleggen. Er is wel één voorwaarde: Lorient moet zich handhaven in de Ligue I. Of Charleroi bereid is om mee te werken, is niet bekend.

Volgens Franse media heeft RC Lens zijn oog laten vallen op Musa Al-Tamari. De Jordaniër kwam pas afgelopen zomer naar België, nadat OHL hem voor 1 miljoen euro had overgenomen van APOEL Nicosia. Hij kan dus al een nieuwe transfer afronden.

BUITENLAND
Het Italiaanse CalcioMercato.it lanceerde een spraakmakend gerucht. Volgens het medium heeft José Mourinho onze landgenoot Romelu Lukaku aangeduid als het belangrijkste piste om Harry Kane op te volgen. Die zou op zijn beurt naar PSG kunnen trekken. Mourinho werkte eerder alvast samen met Lukaku. Internazionale lijkt echter niet bereid om zijn steunpilaar zomaar te laten gaan. De kans is klein dat de Italianen met minder vrede zullen nemen dat wat zij zelf betaalden aan Manchester United, een slordige 86 miljoen euro. Of het bestuur van Tottenham Hotspur ook zo ver wil gaan, valt af te wachten. Sowieso lijkt een transfer pas in de zomer van 2021 aan de orde.

Dele Alli lijkt voor een vertrek te staan bij Tottenham. Volgens The Sun zijn er naast de Franse kampioen PSG nog een viertal opties. Glasgow Rangers lijkt echter weinig kans te maken en zou enkel voor een huurbeurt in aanmerking komen. FC Barcelona en Internazionale worden eveneens genoemd, daar lijkt de interesse echter zeer beperkt. De meest opvallende naam is die van Manchester United, een rechtstreekse concurrent van Tottenham.

FC Barcelona wil Lionel Messi nog een tijdje houden, maar is ook al bezig met mogelijke opvolgers. Volgens Marca staan daarvoor drie spelers op de verlanglijst. De Spaans sportkrant denkt dat landgenoot Lautaro Martínez (Internazionale), maatje Neymar (Paris Saint-Germain) en Mohamed Salah (Liverpool) een grote kans maken om de nieuwe aanvalsleider te worden.

Club Brugge heeft Bas Dost beet, maar voor Eintracht Frankfurt wacht nu wel de lastige zoektocht naar een geschikte vervanger. Volgens Kicker is het vizier daarvoor op Luka Jovic gericht. De Serviër werd in de zomer van 2017 op huurbasis overgenomen van SL Benfica en brak vervolgens helemaal door in Frankfurt. Nadat de Duitsers de aankoopoptie in zijn overeenkomst hadden gelicht, werd hij voor een slordige 60 miljoen euro aan Real Madrid doorverkocht. Nu zou Frankfurt hem terug willen huren. 

Montréal Impact wil enkele spelers aantrekken. Volgens Canadese media is het niet uitgesloten dat Laurent Ciman terugkeert naar de Canadese club. De 35-jarige verdediger kreeg geen nieuwe overeenkomst bij Toronto FC. Voor Ciman zou een terugkeer zeer goed zijn, want daar zijn de beste zorgen mogelijk voor zijn dochtertje.

Real Madrid wil het contract van Sergio Ramos verlengen, maar de Spanjaard begint sowieso op leeftijd te geraken. Achter de schermen worden dan ook al mogelijke alternatieven onderzocht. Het medium All Football noemt alvast namen als David Alaba (Bayern München, maar na het seizoen einde contract), Pau Torres (Villarreal) en Jules Koundé (Sevilla).

LEES OOK: Grote naam op bank bij Duivels? "Van Bommel start met hém"

Krmencik zou een goede spits zijn voor Antwerp ...

Meest recent

Kylian Mbappé briest op verhit Ballon d’Or-debat

Kylian Mbappé heeft er een sterk jaar opzitten bij Real Madrid én Frankrijk. Op het WK ...

1
1
De Bruyne gooit toekomst bij Rode Duivels op tafel

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlander staat ...

15
15
Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

De Jupiler Pro League ligt nu bijna drie weken stil door een opvallend lange interlandbreak. De Rode ...

37
37
‘Unieke status’ Courtois bij Duivels ontleed: “Speciale regels”

Thibaut Courtois (ex-KRC Genk) laat de Nations League aan zich voorbijgaan. Mark van Bommel ...

33
33
Union slaat weer toe: goudhaantje van vijfde niveau

Union SG doet het elke mercato weer. Relatief onbekende spelers binnenhalen en die een kans geven ...

74
74
Nicolas Frutos slaat hard terug bij Sporting Charleroi

Sporting Charleroi is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Carolo’s staan op een vierde ...

51
51
Interlandbreak hakt erin bij KRC Genk: grote valkuil

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver, maar de competitie ligt nu drie weken stil voor een ...

68
68
Bizarre beelden: pletwals rijdt op ex-Engelse international

Vanuit Thailand komen zotte beelden overgewaaid. In de hoogste klasse werd ex-Engelse international ...

14
14
TRANSFERUURTJE: ‘Club vreest vertrek, Anderlecht grijpt in’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

357
357
Gianni Infantino gooit alles in de strijd met brief

De kritiek op Gianni Infantino was snoeihard de afgelopen weken. Na het WK kreeg de FIFA-baas enorm ...

63
63
Nicolas Frutos daagt Mario Kohnen bij Charleroi uit

Sporting Charleroi is sterk aan het seizoen begonnen. Met 18 punten uit zeven wedstrijden staan de ...

57
57
Atlético maakt Real belachelijk: Mourinho afgemaakt

De Madrileense derby tussen Real Madrid en Atlético Madrid blijft nazinderen. José ...

84
84
Israël woest na Ierse uitspraken: “Hypocriet en dom!”

De vlam zit al ferm in de pan voor de clash tussen Ierland en Israël. De Ierse bondscoach ...

109
109
KSC Lokeren pakt uit met comeback: ‘Schat aan ervaring’

KSC Lokeren heeft nog een aanwinst voorgesteld. De zomermercato zit er al een tijdje op, maar toch ...

81
81
Mark van Bommel legt lat erg hoog met straffe speech

Mark van Bommel is begonnen als bondscoach van de Rode Duivels. De Nederlander is de opvolger van ...

145
145
"Fenomenaal" - Hein gelooft ogen niet bij JPL-uitblinker

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop, inmiddels zijn al zeven speeldagen afgerond. En ...

247
247
Gemiste kans Van Bommel? "Verbazend dat hij er niet bij is"

Mark van Bommel heeft zijn eerste selectie als Belgisch bondscoach samengesteld. Daarin voorzag hij ...

234
234
Tresoldi-soap duurt voort: "De wereld is veranderd"

Club Brugge ziet deze week weer een waslijst aan internationals uitzwermen. Ook Nicolo Tresoldi zal ...

253
253
'Zidane drukt stempel: Mbappé krijgt drastische boodschap'

Mark van Bommel is begonnen aan zijn eerste interland-periode bij de Rode Duivels. En ook bij ...

165
165
"Minstens 10 jaar" - Club Brugge-voorspelling doet Anderlecht huiveren

RSC Anderlecht blijft de met voorsprong meest succesvolle club uit de geschiedenis van het Belgische ...

1084
1084
Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

KRC Genk heeft een tegenvalllende start van het seizoen achter de rug. Met 9 op 18 tellen de ...

252
252
Grote Mannaert-wending bij KBVB: doorbraak in de maak

De Rode Duivels trappen deze week hun campagne in de Nations League op gang. Ondertussen blijft het ...

156
156
‘Lammens afgemaakt: Van Bommel doet straffe ingreep’

Senne Lammens krijgt meteen een opvallend signaal van Mark van Bommel. Net nu de doelman bij ...

516
516
'Real zes punten achter: Mourinho viseert grote naam'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

238
238
Union haalt wéér ruwe diamant: "Interesse lang duidelijk"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

169
169

Meer sportnieuws