'Topcoach wil stunten met spraakmakende transfer Lukaku'

door
'Topcoach wil stunten met spraakmakende transfer Lukaku'

Romelu Lukaku vertrok in de zomer van 2019 bij Manchester United en ging voor de nodige miljoenen bij Internazionale aan de slag. Een uitstekende keuze, bij de Italiaanse topploeg is de Rode Duivel inmiddels uitgegroeid tot één van de grootste sterren. Toch bestaat de kans dat hij op termijn weer in de Premier League aan de slag gaat.


Het Italiaanse CalcioMercato.it komt namelijk met een spraakmakend gerucht. Volgens het medium heeft José Mourinho onze landgenoot aangeduid als het belangrijkste piste om Harry Kane op te volgen. De Engelse spits doet het dit seizoen opnieuw bijzonder goed bij Tottenham Hotspur, het is echter niet zeker of zijn toekomst ook bij de Londense club ligt. Zijn ex-coach Mauricio Pochettino wordt getipt als de topkandidaat om bij Paris Saint-Germain aan de slag te gaan en zou in de Franse hoofdstad graag opnieuw de samenwerking aangaan met Kane.

Dan zal de Franse club wel een smak geld moeten ophoesten. Al zou de spits ook beseffen dat hij in het Parc des Princes een veel grotere kans heeft om zijn palmares op te smukken. Indien het effectief tot een vertrek van Kane komt, zou Mourinho in Lukaku alvast een ideale opvolger zien. De Portugees werkte eerder al bij Chelsea en Manchester United samen met de Rode Duivel. Dat waren niet de beste passages van de aanvaller, maar inmiddels heeft hij zo'n stappen gezet dat de Special One helemaal overtuigd is.

Internazionale lijkt echter niet bereid om zijn steunpilaar zomaar te laten gaan. De kans is klein dat de Italianen met minder vrede zullen nemen dat wat zij zelf betaalden aan United, een slordige 86 miljoen euro. Indien Kane vertrekt beschikt Tottenham echter wel over een pak middelen. Daarnaast is het niet duidelijk of de clubleiding hetzelfde over Lukaku denkt als Mourinho. In ieder geval lijkt een transfer ten vroegste pas komende zomer aan de orde.

LEES OOK: 'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

Lukaku moet gewoon nog enkele jaren bij Inter blijven ...

Meest recent

Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

40
40
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

16
16
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

121
121
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

164
164
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

24
24
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

212
212
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

149
149
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

220
220
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

155
155
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

201
201
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

785
785
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

152
152
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

672
672
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

458
458
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

465
465
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

249
249
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

323
323
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

665
665
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

749
749
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

551
551
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

280
280
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

566
566
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

550
550
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

465
465
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

570
570

Meer sportnieuws