'Topcoach wil stunten met spraakmakende transfer Lukaku'

1471 stemmen
'Topcoach wil stunten met spraakmakende transfer Lukaku'

Romelu Lukaku vertrok in de zomer van 2019 bij Manchester United en ging voor de nodige miljoenen bij Internazionale aan de slag. Een uitstekende keuze, bij de Italiaanse topploeg is de Rode Duivel inmiddels uitgegroeid tot één van de grootste sterren. Toch bestaat de kans dat hij op termijn weer in de Premier League aan de slag gaat.


Het Italiaanse CalcioMercato.it komt namelijk met een spraakmakend gerucht. Volgens het medium heeft José Mourinho onze landgenoot aangeduid als het belangrijkste piste om Harry Kane op te volgen. De Engelse spits doet het dit seizoen opnieuw bijzonder goed bij Tottenham Hotspur, het is echter niet zeker of zijn toekomst ook bij de Londense club ligt. Zijn ex-coach Mauricio Pochettino wordt getipt als de topkandidaat om bij Paris Saint-Germain aan de slag te gaan en zou in de Franse hoofdstad graag opnieuw de samenwerking aangaan met Kane.

Dan zal de Franse club wel een smak geld moeten ophoesten. Al zou de spits ook beseffen dat hij in het Parc des Princes een veel grotere kans heeft om zijn palmares op te smukken. Indien het effectief tot een vertrek van Kane komt, zou Mourinho in Lukaku alvast een ideale opvolger zien. De Portugees werkte eerder al bij Chelsea en Manchester United samen met de Rode Duivel. Dat waren niet de beste passages van de aanvaller, maar inmiddels heeft hij zo'n stappen gezet dat de Special One helemaal overtuigd is.

Internazionale lijkt echter niet bereid om zijn steunpilaar zomaar te laten gaan. De kans is klein dat de Italianen met minder vrede zullen nemen dat wat zij zelf betaalden aan United, een slordige 86 miljoen euro. Indien Kane vertrekt beschikt Tottenham echter wel over een pak middelen. Daarnaast is het niet duidelijk of de clubleiding hetzelfde over Lukaku denkt als Mourinho. In ieder geval lijkt een transfer ten vroegste pas komende zomer aan de orde.

LEES OOK: Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Lukaku moet gewoon nog enkele jaren bij Inter blijven ...

Meest recent

Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

1
1
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

16
16
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

21
21
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

62
62
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

111
111
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

145
145
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

291
291
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

758
758
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

124
124
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

660
660
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

187
187
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

542
542
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

180
180
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

58
58
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

177
177
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

150
150
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

755
755
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

557
557
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

207
207
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

39
39
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

48
48
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

173
173
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

604
604
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

228
228

Meer sportnieuws