Club moet fors betalen voor tweede winteraanwinst

636 stemmen
Club moet fors betalen voor tweede winteraanwinst

Zo rustig als Club Brugge in de zomer op de transfermarkt bleef, zo verschroeiend begint het aan de wintermercato. Het bezorgde zijn fans al een mooi kerstcadeau door zich donderdagavond te verzekeren van de diensten van Bas Dost, maar het lijkt erop dat er snel ook een tweede aanwinst bij zou kunnen komen.


De voorbije dagen werd Club ook al nadrukkelijk gelinkt aan Bryan Reynolds, de 19-jarige rechtsachter van FC Dallas die eerder ook al in de belangstelling van Anderlecht en KRC Genk stond. Volgens de Italiaanse krant Il Tempo is Club goed op weg om zich van de diensten van de jonge Amerikaan te verzekeren. Ze zouden namelijk al een persoonlijk akkoord hebben met Reynolds en ook met Dallas zou een deal niet veraf zijn.

UPDATE 15u53
Club lijkt dus de frontrunner in het dossier van Reynolds, maar van een definitieve doorbraak is nog geen sprake. De speler zelf zou volgens Corriere dello Sport immers nog enkele voorstellen op zak hebben: twee uit Frankrijk, één van Juventus en ook AS Roma blijkt nog in de running. Bovendien zal Blauw-Zwart stevig in de buidel moeten tasten om FC Dallas te overtuigen.

De Amerikanen mikten initieel op een som van zo'n 10 miljoen dollar, een slordige 8 miljoen euro. Uiteindelijk zou het bedrag iets lager uitvallen. Zo maakt bovengenoemde bron gewag van zo'n 7.5 miljoen euro. Daarnaast zou Dallas ook 10 procent op de mogelijke doorverkoopsom verlangen. Toch een forse som voor een speler die nog alles te bewijzen heeft in het Europese voetbal.

LEES OOK: Club Brugge drukt door in dossier-Reynolds

LEES OOK: Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Zo'n bedrag is te hoog voor een speler die nog alles te bewijzen heeft in Europa ...

Meest recent

Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

3
3
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

5
5
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

10
10
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

56
56
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

214
214
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

63
63
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

45
45
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

158
158
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

56
56
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

54
54
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

103
103
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

86
86
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

37
37
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

54
54
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

335
335
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

55
55
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

210
210
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

262
262
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

66
66
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

184
184
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

264
264
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

199
199
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

128
128
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

393
393
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

259
259

Meer sportnieuws