'KRC Genk ziet prijs stijgen door interesse van Boca Juniors & co'

377 stemmen
'KRC Genk ziet prijs stijgen door interesse van Boca Juniors & co'

KRC Genk maakte dinsdagavond bekend dat het een deal gesloten heeft met Atalanta omtrent de transfer van Joakim Maehle. De Deen speelt zondag tegen Waasland-Beveren zijn laatste wedstrijd in het blauw-witte shirt en vertrekt begin januari naar Italië. Dat betekent dat Genk na Nieuwjaar op zoek zal moeten naar een nieuwe rechtsback.


Het enige alternatief in de kern is immers de vorige zomer aangetrokken Daniel Muñoz, maar die wordt tegenwoordig ingezet als centrale verdediger. Daardoor moest afgelopen weekend tegen KV Kortrijk bij afwezigheid van Maehle de linksvoetige Uronen depanneren op rechts, maar ook dat kan natuurlijk niet blijven duren. Maar volgens Het Laatste Nieuws maakt Genk al werk van een nieuwe rechtsback.

Zo zou Genk onderhandelen over de komst van Angelo Preciado, een 22-jarige Ecuadoraan die in zijn thuisland voor Independiente del Valle speelt. Omdat het door de coronacrisis niet evident zal zijn om hem snel in België te krijgen, houdt Genk wel enkele alternatieven achter de hand. Bryan Reynolds zou daar één van zijn (zoals onze redactie eerder al meldde), maar hij geniet ook interesse van Club Brugge en enkele Italiaanse clubs. Alexander Bah (23), een landgenoot van Maehle die voor SonderjyskE uitkomt, lijkt daardoor haalbaarder.

UPDATE 24/12

KRC Genk is bijzonder concreet voor Angel Preciado en de gesprekken met Independiente del Valle zijn gaande. Een akkoord is er nog niet, want  Het Laatste Nieuws weet dat de prijs de hoogte is ingegaan. Dat komt doordat Boca Juniors, River Plate, Palmeiras en Flamengo de speler ook graag willen aantrekken. 

Genk is bereid een aantal miljoenen te betalen, maar het zal geen gekke bedragen op tafel leggen. Daarom haakte het af voor Bryan Reynolds, die 7 miljoen euro kost. De Amerikaan zal wellicht kiezen tussen AS Roma en Club Brugge.

Gaat Genk hem kunnen strikken?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

109
109
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

27
27
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

28
28
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

89
89
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

86
86
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

66
66
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

118
118
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

49
49
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

149
149
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

124
124
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

166
166
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

377
377
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

247
247
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

796
796
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

499
499
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

535
535
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

699
699
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

345
345
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

531
531
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2211
2211
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws