'KRC Genk ziet prijs stijgen door interesse van Boca Juniors & co'

door
'KRC Genk ziet prijs stijgen door interesse van Boca Juniors & co'

KRC Genk maakte dinsdagavond bekend dat het een deal gesloten heeft met Atalanta omtrent de transfer van Joakim Maehle. De Deen speelt zondag tegen Waasland-Beveren zijn laatste wedstrijd in het blauw-witte shirt en vertrekt begin januari naar Italië. Dat betekent dat Genk na Nieuwjaar op zoek zal moeten naar een nieuwe rechtsback.


Het enige alternatief in de kern is immers de vorige zomer aangetrokken Daniel Muñoz, maar die wordt tegenwoordig ingezet als centrale verdediger. Daardoor moest afgelopen weekend tegen KV Kortrijk bij afwezigheid van Maehle de linksvoetige Uronen depanneren op rechts, maar ook dat kan natuurlijk niet blijven duren. Maar volgens Het Laatste Nieuws maakt Genk al werk van een nieuwe rechtsback.

Zo zou Genk onderhandelen over de komst van Angelo Preciado, een 22-jarige Ecuadoraan die in zijn thuisland voor Independiente del Valle speelt. Omdat het door de coronacrisis niet evident zal zijn om hem snel in België te krijgen, houdt Genk wel enkele alternatieven achter de hand. Bryan Reynolds zou daar één van zijn (zoals onze redactie eerder al meldde), maar hij geniet ook interesse van Club Brugge en enkele Italiaanse clubs. Alexander Bah (23), een landgenoot van Maehle die voor SonderjyskE uitkomt, lijkt daardoor haalbaarder.

UPDATE 24/12

KRC Genk is bijzonder concreet voor Angel Preciado en de gesprekken met Independiente del Valle zijn gaande. Een akkoord is er nog niet, want  Het Laatste Nieuws weet dat de prijs de hoogte is ingegaan. Dat komt doordat Boca Juniors, River Plate, Palmeiras en Flamengo de speler ook graag willen aantrekken. 

Genk is bereid een aantal miljoenen te betalen, maar het zal geen gekke bedragen op tafel leggen. Daarom haakte het af voor Bryan Reynolds, die 7 miljoen euro kost. De Amerikaan zal wellicht kiezen tussen AS Roma en Club Brugge.

Gaat Genk hem kunnen strikken?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

68
68
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

187
187
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

149
149
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

58
58
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

67
67
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

220
220
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

212
212
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

67
67
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

99
99
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

371
371
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

307
307
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

196
196
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

340
340
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

957
957
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

115
115
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

304
304
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

231
231
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

228
228
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

376
376
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

201
201
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

69
69
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws