'KRC Genk ziet prijs stijgen door interesse van Boca Juniors & co'

door
'KRC Genk ziet prijs stijgen door interesse van Boca Juniors & co'

KRC Genk maakte dinsdagavond bekend dat het een deal gesloten heeft met Atalanta omtrent de transfer van Joakim Maehle. De Deen speelt zondag tegen Waasland-Beveren zijn laatste wedstrijd in het blauw-witte shirt en vertrekt begin januari naar Italië. Dat betekent dat Genk na Nieuwjaar op zoek zal moeten naar een nieuwe rechtsback.


Het enige alternatief in de kern is immers de vorige zomer aangetrokken Daniel Muñoz, maar die wordt tegenwoordig ingezet als centrale verdediger. Daardoor moest afgelopen weekend tegen KV Kortrijk bij afwezigheid van Maehle de linksvoetige Uronen depanneren op rechts, maar ook dat kan natuurlijk niet blijven duren. Maar volgens Het Laatste Nieuws maakt Genk al werk van een nieuwe rechtsback.

Zo zou Genk onderhandelen over de komst van Angelo Preciado, een 22-jarige Ecuadoraan die in zijn thuisland voor Independiente del Valle speelt. Omdat het door de coronacrisis niet evident zal zijn om hem snel in België te krijgen, houdt Genk wel enkele alternatieven achter de hand. Bryan Reynolds zou daar één van zijn (zoals onze redactie eerder al meldde), maar hij geniet ook interesse van Club Brugge en enkele Italiaanse clubs. Alexander Bah (23), een landgenoot van Maehle die voor SonderjyskE uitkomt, lijkt daardoor haalbaarder.

UPDATE 24/12

KRC Genk is bijzonder concreet voor Angel Preciado en de gesprekken met Independiente del Valle zijn gaande. Een akkoord is er nog niet, want  Het Laatste Nieuws weet dat de prijs de hoogte is ingegaan. Dat komt doordat Boca Juniors, River Plate, Palmeiras en Flamengo de speler ook graag willen aantrekken. 

Genk is bereid een aantal miljoenen te betalen, maar het zal geen gekke bedragen op tafel leggen. Daarom haakte het af voor Bryan Reynolds, die 7 miljoen euro kost. De Amerikaan zal wellicht kiezen tussen AS Roma en Club Brugge.

LEES OOK: KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Gaat Genk hem kunnen strikken?

Meest recent

Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

16
16
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

14
14
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

51
51
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

38
38
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

36
36
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

66
66
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

238
238
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

204
204
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

123
123
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

378
378
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

297
297
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1005
1005
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

620
620
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

229
229
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

171
171
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

369
369
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

168
168
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

333
333
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

251
251
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

220
220
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

422
422
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

287
287
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

437
437
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

212
212

Meer sportnieuws