'KRC Genk ziet prijs stijgen door interesse van Boca Juniors & co'

door
'KRC Genk ziet prijs stijgen door interesse van Boca Juniors & co'

KRC Genk maakte dinsdagavond bekend dat het een deal gesloten heeft met Atalanta omtrent de transfer van Joakim Maehle. De Deen speelt zondag tegen Waasland-Beveren zijn laatste wedstrijd in het blauw-witte shirt en vertrekt begin januari naar Italië. Dat betekent dat Genk na Nieuwjaar op zoek zal moeten naar een nieuwe rechtsback.


Het enige alternatief in de kern is immers de vorige zomer aangetrokken Daniel Muñoz, maar die wordt tegenwoordig ingezet als centrale verdediger. Daardoor moest afgelopen weekend tegen KV Kortrijk bij afwezigheid van Maehle de linksvoetige Uronen depanneren op rechts, maar ook dat kan natuurlijk niet blijven duren. Maar volgens Het Laatste Nieuws maakt Genk al werk van een nieuwe rechtsback.

Zo zou Genk onderhandelen over de komst van Angelo Preciado, een 22-jarige Ecuadoraan die in zijn thuisland voor Independiente del Valle speelt. Omdat het door de coronacrisis niet evident zal zijn om hem snel in België te krijgen, houdt Genk wel enkele alternatieven achter de hand. Bryan Reynolds zou daar één van zijn (zoals onze redactie eerder al meldde), maar hij geniet ook interesse van Club Brugge en enkele Italiaanse clubs. Alexander Bah (23), een landgenoot van Maehle die voor SonderjyskE uitkomt, lijkt daardoor haalbaarder.

UPDATE 24/12

KRC Genk is bijzonder concreet voor Angel Preciado en de gesprekken met Independiente del Valle zijn gaande. Een akkoord is er nog niet, want  Het Laatste Nieuws weet dat de prijs de hoogte is ingegaan. Dat komt doordat Boca Juniors, River Plate, Palmeiras en Flamengo de speler ook graag willen aantrekken. 

Genk is bereid een aantal miljoenen te betalen, maar het zal geen gekke bedragen op tafel leggen. Daarom haakte het af voor Bryan Reynolds, die 7 miljoen euro kost. De Amerikaan zal wellicht kiezen tussen AS Roma en Club Brugge.

LEES OOK: Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Gaat Genk hem kunnen strikken?

Meest recent

Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

15
15
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

13
13
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

117
117
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

28
28
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

86
86
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

36
36
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

259
259
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

115
115
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

51
51
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

32
32
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

57
57
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

135
135
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

96
96
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

51
51
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

240
240
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

92
92
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

71
71
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

235
235
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

154
154
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

967
967
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

241
241
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

504
504
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

552
552
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

402
402
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

126
126

Meer sportnieuws