'KRC Genk ziet prijs stijgen door interesse van Boca Juniors & co'

door
'KRC Genk ziet prijs stijgen door interesse van Boca Juniors & co'

KRC Genk maakte dinsdagavond bekend dat het een deal gesloten heeft met Atalanta omtrent de transfer van Joakim Maehle. De Deen speelt zondag tegen Waasland-Beveren zijn laatste wedstrijd in het blauw-witte shirt en vertrekt begin januari naar Italië. Dat betekent dat Genk na Nieuwjaar op zoek zal moeten naar een nieuwe rechtsback.


Het enige alternatief in de kern is immers de vorige zomer aangetrokken Daniel Muñoz, maar die wordt tegenwoordig ingezet als centrale verdediger. Daardoor moest afgelopen weekend tegen KV Kortrijk bij afwezigheid van Maehle de linksvoetige Uronen depanneren op rechts, maar ook dat kan natuurlijk niet blijven duren. Maar volgens Het Laatste Nieuws maakt Genk al werk van een nieuwe rechtsback.

Zo zou Genk onderhandelen over de komst van Angelo Preciado, een 22-jarige Ecuadoraan die in zijn thuisland voor Independiente del Valle speelt. Omdat het door de coronacrisis niet evident zal zijn om hem snel in België te krijgen, houdt Genk wel enkele alternatieven achter de hand. Bryan Reynolds zou daar één van zijn (zoals onze redactie eerder al meldde), maar hij geniet ook interesse van Club Brugge en enkele Italiaanse clubs. Alexander Bah (23), een landgenoot van Maehle die voor SonderjyskE uitkomt, lijkt daardoor haalbaarder.

UPDATE 24/12

KRC Genk is bijzonder concreet voor Angel Preciado en de gesprekken met Independiente del Valle zijn gaande. Een akkoord is er nog niet, want  Het Laatste Nieuws weet dat de prijs de hoogte is ingegaan. Dat komt doordat Boca Juniors, River Plate, Palmeiras en Flamengo de speler ook graag willen aantrekken. 

Genk is bereid een aantal miljoenen te betalen, maar het zal geen gekke bedragen op tafel leggen. Daarom haakte het af voor Bryan Reynolds, die 7 miljoen euro kost. De Amerikaan zal wellicht kiezen tussen AS Roma en Club Brugge.

LEES OOK: WK Clubs: Kane trapt Bayern naar monsterlijke kwartfinale

Trending:

Anderlecht vloekt: zomeraanwinst al in de lappenmand?
Anderlecht vloekt: zomeraanwinst al in de lappenmand?

Gaat Genk hem kunnen strikken?

Meest recent

'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

58
58
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

322
322
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

375
375
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

120
120
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

80
80
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

477
477
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

50
50
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1065
1065
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

336
336
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

906
906
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

356
356
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

603
603
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

492
492
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

220
220
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

80
80
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

661
661
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

671
671
'Genk drukt door: opvolger Tolu al in de wachtkamer'

Op formele bevestiging blijft het voorlopig wachten, maar met de lucratieve overstap van Christopher ...

290
290
'Anderlecht pikt fors graantje mee bij knaltransfer Sadiki'

Union deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken door miskende talenten elders weg te plukken. ...

333
333
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over de mogelijke overstap van Ardon Jashari naar AC ...

1380
1380
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

RSC Anderlecht haalde tot dusver al vijf zomeraanwinsten in huis, maar langs uitgaande zijde bleef ...

871
871
Anderlecht legt zoon ex-Rode Duivel onder contract

RSC Anderlecht heeft al vele jaren een uitstekende jeugdopleiding. De spelers die doorbraken ...

171
171
Niemand zag dit aankomen: Van Looy biecht op als Antwerp-fan

Eerder vandaag kon u al lezen dat Erik Van Looy weer enkele nieuwe kandidaten wist te strikken voor ...

244
244
Pocognoli velt oordeel over 'uittocht' bij Union SG

Union SG bereidt zich in alle rust voor op het nieuwe seizoen. Geen Europese voorrondes voor hen, ...

123
123
Anderlecht speelt gelijk: Olivier Renard is aan zet

We weten het wel: je moet geen drastische conclusies trekken na oefenmatchen, maar één ...

541
541

Meer sportnieuws