'Grote kuis in Lotto Park: Anderlecht zet negen namen op transferlijst'

door
'Grote kuis in Lotto Park: Anderlecht zet negen namen op transferlijst'

RSC Anderlecht gaat opnieuw een drukke transferperiode tegemoet. Sportief directeur Peter Verbeke zal weer creatief te werk moeten gaan met de weinige middelen die voor handen zijn, zeker nu de club ook een extra doelman wil aantrekken. Maar ook aan uitgaande zijde lijkt er heel wat beweging op komst.


De kern van Vincent Kompany is momenteel te groot, dat blijkt wekelijks uit het aantal spelers dat naast de wedstrijdselectie valt. Bovendien wil de club af van een aantal zware contracten. Bij La Dernière Heure maakt men dan ook melding van een grote kuis. RSCA zoekt onder meer een oplossing voor Zakaria Bakkali, Antonio Milic, Bubaccar Sanneh en Ognjen Vranjes. Zij komen al een tijdje niet meer in de sportieve plannen voor, maar wegen wel nog stevig door op het salarisbudget. Gezien hun gebrek aan speelminuten in de voorbije maanden zal het echter niet evident worden een nieuwe club voor hen te vinden.

Sowieso zal Paars-Wit voor het genoemde viertal vrede moeten nemen met zeer beperkte transfersommen, maar andere spelers zouden wel nog wat kunnen opbrengen. Zo stelt LDH dat de club ook bereid is om naar voorstellen te luisteren voor Michel Vlap, Landry Dimata en Peter Zulj. Zij vergaarden de afgelopen maanden nochtans wel de nodige minuten, maar zouden bij een goed bod dus mogen beschikken. Hetzelfde geldt voor Isaac Thelin, die terugkeert na een succesvolle huurbeurt aan Malmö.

Tot slot zou Ilias Takidine op huurbasis naar een andere club mogen trekken. De veelbelovende aanvaller werd afgelopen zomer weggeplukt uit de jeugdopleiding van KRC Genk, maar kon zich onvoldoende doorzetten. Om zijn ontwikkeling te vrijwaren is het echter noodzakelijk om de nodige speelminuten te maken. Een huurbeurt is dus de beste oplossing, zo beseft men binnen de club ook.

LEES OOK: Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Wie zou u zeker niet verkopen in januari?

Meest recent

Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

26
26
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

21
21
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

62
62
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

347
347
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

57
57
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

137
137
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

32
32
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

126
126
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

66
66
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

110
110
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

250
250
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

253
253
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

112
112
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

280
280
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

203
203
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

234
234
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

755
755
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

244
244
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

649
649
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

120
120
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

82
82
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

149
149
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

71
71
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

100
100
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

491
491

Meer sportnieuws