Club werkt aan onverwachte transfer: "Spreken met veel clubs"

door
Club werkt aan onverwachte transfer:

Club Brugge beleefde een bijzonder kalme zomermercato en lijkt ook in januari geen groots offensief te gaan inzetten, toch belooft het weer een drukke periode te worden voor Vincent Mannaert en co. Zo mikt de landskampioen zelf op gerichte versterking, met name dan een nieuwe spits. En er liggen nog meer dossiers op tafel.


Dat van Luan Peres bijvoorbeeld. De Braziliaanse verdediger, die zich niet kon doorzetten op Jan Breydel, wordt sinds augustus 2019 verhuurd aan Santos. Daar kwam de 26-jarige weer helemaal boven water en groeide hij uit tot een vaste sterkhouder. Maar zijn leenovereenkomst loopt eind deze maand af. De Braziliaanse club had gehoopt om zijn huurbeurt te kunnen verlengen tot na het kampioenschap, daarover werd echter geen akkoord gevonden.

Toch hoeft Blauw-Zwart niet te wanhopen. Zo blijken nog meer clubs hun zinnen te hebben gezet op Peres. "Met Santos werd nog geen progressie geboekt. Maar we onderhandelen met verschillende clubs", zo stelt Sports Officer Chief Roel Vaeyens bij Gazeta Esportiva. De kans dat Peres opnieuw bij Club aan de slag gaat lijkt zo goed als onbestaande. Ondertussen voeren de supporters van Santos op de sociale media wel actie tegen Blauw-Zwart, met kritische Tweets onder de hashtag #FicaLuanPeres (Laat Luan Peres blijven).

Of de Bruggelingen veel aan hem zullen verdienen valt overigens te betwijfelen, op het gespecialiseerde Transfermarkt wordt zijn marktwaarde rond het miljoen euro geschat.

LEES OOK: ‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Peres heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

10
10
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

13
13
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

23
23
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

52
52
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

67
67
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

240
240
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

48
48
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

15
15
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

87
87
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

106
106
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

61
61
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

663
663
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

199
199
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

108
108
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

381
381
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

179
179
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

363
363
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

209
209
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

322
322
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

97
97
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

251
251
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

473
473
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

462
462
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

213
213
UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

237
237

Meer sportnieuws