Club werkt aan onverwachte transfer: "Spreken met veel clubs"

995 stemmen
Club werkt aan onverwachte transfer:

Club Brugge beleefde een bijzonder kalme zomermercato en lijkt ook in januari geen groots offensief te gaan inzetten, toch belooft het weer een drukke periode te worden voor Vincent Mannaert en co. Zo mikt de landskampioen zelf op gerichte versterking, met name dan een nieuwe spits. En er liggen nog meer dossiers op tafel.


Dat van Luan Peres bijvoorbeeld. De Braziliaanse verdediger, die zich niet kon doorzetten op Jan Breydel, wordt sinds augustus 2019 verhuurd aan Santos. Daar kwam de 26-jarige weer helemaal boven water en groeide hij uit tot een vaste sterkhouder. Maar zijn leenovereenkomst loopt eind deze maand af. De Braziliaanse club had gehoopt om zijn huurbeurt te kunnen verlengen tot na het kampioenschap, daarover werd echter geen akkoord gevonden.

Toch hoeft Blauw-Zwart niet te wanhopen. Zo blijken nog meer clubs hun zinnen te hebben gezet op Peres. "Met Santos werd nog geen progressie geboekt. Maar we onderhandelen met verschillende clubs", zo stelt Sports Officer Chief Roel Vaeyens bij Gazeta Esportiva. De kans dat Peres opnieuw bij Club aan de slag gaat lijkt zo goed als onbestaande. Ondertussen voeren de supporters van Santos op de sociale media wel actie tegen Blauw-Zwart, met kritische Tweets onder de hashtag #FicaLuanPeres (Laat Luan Peres blijven).

Of de Bruggelingen veel aan hem zullen verdienen valt overigens te betwijfelen, op het gespecialiseerde Transfermarkt wordt zijn marktwaarde rond het miljoen euro geschat.

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Peres heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

32
32
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

359
359
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

164
164
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

132
132
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

151
151
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

115
115
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

46
46
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

44
44
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

53
53
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

143
143
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

123
123
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

497
497
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

92
92
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

174
174
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

347
347
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

66
66
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1019
1019
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

511
511
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

187
187
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

991
991
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

170
170
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

465
465
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

866
866

Meer sportnieuws