'Mysterie over blessure Van Crombrugge ontrafeld'

459 stemmen
'Mysterie over blessure Van Crombrugge ontrafeld'

RSC Anderlecht werd begin dit seizoen meermaals rechtgehouden door een sterk keepende Hendrik Van Crombrugge. Maar de Brusselaars kunnen nu toch al een tijdje niet meer rekenen op hun sluitstuk. En het lijkt er niet op dat de terugkeer van de doelman voor meteen zal zijn.

Tijdens de voorbije interland-break moest HVC forfait geven voor de Rode Duivels. In eerste instantie leek er niet zoveel aan de hand en werd hij gewoon terugverwacht tijdens de volgende wedstrijd in doel bij Paars-Wit. Maar sindsdien kwam de doelman niet meer in actie. Bij La Dernière Heure weet men dat het gaat om een kwetsuur aan de hand, die hij opliep tijdens de slotfase tegen AA Gent. Oorspronkelijk leek het ook geen groot probleem, maar hij blijft er nu toch al enkele weken last aan hebben.

Veel details over zijn situatie werden niet vrijgegeven. Telkens stelde coach Vincent Kompany dat Van Crombrugge een test zou ondergaan voor de wedstrijd, maar de selectie halen zat er niet meer in. En ook de wedstrijd van vrijdag tegen Genk komt allicht nog te vroeg. Dat levert de club steeds meer zorgen op. Vervanger Timon Wellenreuther deed het weliswaar niet slecht, Van Crombrugge blijft toch van een iets hoger niveau.

UPDATE 21/12

Het blijft intussen al wekenlang zo goed als stil rond de blessure van Hendrik Van Crombrugge, wat toch een mysterie deed ontstaan over wat er nu precies aan de hand was. Bij Het Nieuwsblad menen ze dat mysterie nu te hebben ontrafeld.

Zo zou de blessure aan de hand van de doelman al even genezen zijn, maar kampt Van Crombrugge nu met een kuitblessure. Ook bij de krant tasten ze echter in het duister waarom er hier zo geheimzinnig over wordt gedaan. Vraag is dan ook wanneer Van Crombrugge terug tussen de palen zal staan. Dat zal echter ten vroegste in januari het geval zijn. 

LEES OOK: JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Vreemd?

Meest recent

Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

95
95
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

110
110
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

28
28
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

95
95
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

172
172
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

637
637
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

89
89
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

226
226
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

142
142
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

504
504
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

459
459
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

148
148
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

313
313
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

44
44
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

202
202
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

480
480
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

639
639
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

61
61
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

144
144
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

388
388
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

55
55
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

429
429
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207

Meer sportnieuws