'Mysterie over blessure Van Crombrugge ontrafeld'

stemmen
'Mysterie over blessure Van Crombrugge ontrafeld'

RSC Anderlecht werd begin dit seizoen meermaals rechtgehouden door een sterk keepende Hendrik Van Crombrugge. Maar de Brusselaars kunnen nu toch al een tijdje niet meer rekenen op hun sluitstuk. En het lijkt er niet op dat de terugkeer van de doelman voor meteen zal zijn.

Tijdens de voorbije interland-break moest HVC forfait geven voor de Rode Duivels. In eerste instantie leek er niet zoveel aan de hand en werd hij gewoon terugverwacht tijdens de volgende wedstrijd in doel bij Paars-Wit. Maar sindsdien kwam de doelman niet meer in actie. Bij La Dernière Heure weet men dat het gaat om een kwetsuur aan de hand, die hij opliep tijdens de slotfase tegen AA Gent. Oorspronkelijk leek het ook geen groot probleem, maar hij blijft er nu toch al enkele weken last aan hebben.

Veel details over zijn situatie werden niet vrijgegeven. Telkens stelde coach Vincent Kompany dat Van Crombrugge een test zou ondergaan voor de wedstrijd, maar de selectie halen zat er niet meer in. En ook de wedstrijd van vrijdag tegen Genk komt allicht nog te vroeg. Dat levert de club steeds meer zorgen op. Vervanger Timon Wellenreuther deed het weliswaar niet slecht, Van Crombrugge blijft toch van een iets hoger niveau.

UPDATE 21/12

Het blijft intussen al wekenlang zo goed als stil rond de blessure van Hendrik Van Crombrugge, wat toch een mysterie deed ontstaan over wat er nu precies aan de hand was. Bij Het Nieuwsblad menen ze dat mysterie nu te hebben ontrafeld.

Zo zou de blessure aan de hand van de doelman al even genezen zijn, maar kampt Van Crombrugge nu met een kuitblessure. Ook bij de krant tasten ze echter in het duister waarom er hier zo geheimzinnig over wordt gedaan. Vraag is dan ook wanneer Van Crombrugge terug tussen de palen zal staan. Dat zal echter ten vroegste in januari het geval zijn. 

LEES OOK: Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Vreemd?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

74
74
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

96
96
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

473
473
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

116
116
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

382
382
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

36
36
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

429
429
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

236
236
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

231
231
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

128
128
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1221
1221
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

53
53
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

313
313
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

191
191
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

244
244
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

197
197
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

213
213
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

498
498
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

893
893
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

702
702
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

269
269
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

148
148
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

239
239

Meer sportnieuws