'Mysterie over blessure Van Crombrugge ontrafeld'

door
'Mysterie over blessure Van Crombrugge ontrafeld'

RSC Anderlecht werd begin dit seizoen meermaals rechtgehouden door een sterk keepende Hendrik Van Crombrugge. Maar de Brusselaars kunnen nu toch al een tijdje niet meer rekenen op hun sluitstuk. En het lijkt er niet op dat de terugkeer van de doelman voor meteen zal zijn.

Tijdens de voorbije interland-break moest HVC forfait geven voor de Rode Duivels. In eerste instantie leek er niet zoveel aan de hand en werd hij gewoon terugverwacht tijdens de volgende wedstrijd in doel bij Paars-Wit. Maar sindsdien kwam de doelman niet meer in actie. Bij La Dernière Heure weet men dat het gaat om een kwetsuur aan de hand, die hij opliep tijdens de slotfase tegen AA Gent. Oorspronkelijk leek het ook geen groot probleem, maar hij blijft er nu toch al enkele weken last aan hebben.

Veel details over zijn situatie werden niet vrijgegeven. Telkens stelde coach Vincent Kompany dat Van Crombrugge een test zou ondergaan voor de wedstrijd, maar de selectie halen zat er niet meer in. En ook de wedstrijd van vrijdag tegen Genk komt allicht nog te vroeg. Dat levert de club steeds meer zorgen op. Vervanger Timon Wellenreuther deed het weliswaar niet slecht, Van Crombrugge blijft toch van een iets hoger niveau.

UPDATE 21/12

Het blijft intussen al wekenlang zo goed als stil rond de blessure van Hendrik Van Crombrugge, wat toch een mysterie deed ontstaan over wat er nu precies aan de hand was. Bij Het Nieuwsblad menen ze dat mysterie nu te hebben ontrafeld.

Zo zou de blessure aan de hand van de doelman al even genezen zijn, maar kampt Van Crombrugge nu met een kuitblessure. Ook bij de krant tasten ze echter in het duister waarom er hier zo geheimzinnig over wordt gedaan. Vraag is dan ook wanneer Van Crombrugge terug tussen de palen zal staan. Dat zal echter ten vroegste in januari het geval zijn. 

LEES OOK: Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Vreemd?

Meest recent

'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

25
25
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

139
139
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

241
241
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

251
251
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

398
398
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

122
122
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

389
389
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

815
815
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

666
666
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

225
225
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

393
393
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

260
260
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

547
547
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

881
881
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

306
306
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

774
774
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

587
587
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

334
334
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

33
33
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

95
95
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

434
434
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

111
111
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

39
39
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

2272
2272
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

460
460

Meer sportnieuws