'Club legt bod van zeven miljoen euro op tafel'

door
'Club legt bod van zeven miljoen euro op tafel'

Club Brugge zette de kerstperiode zondagmiddag in met een domper en verloor op eigen veld met 0-1 van AA Gent. Coach Philippe Clement tilde echter niet te zwaar aan deze nederlaag en had het over slechts een ‘slipper onderweg’. Bovendien blijkt er nog extra versterking onderweg naar Jan Breydel.


Het is al langer bekend dat Blauw-Zwart in de komende wintermercato een extra spits wil aantrekken, dat werd inmiddels bevestigd door Clement en door manager Vincent Mannaert. Maar ook op andere posities wordt gespeurd naar opportuniteiten. Zo raakte afgelopen weekend bekend dat Club één van de ploegen is die mikt op de diensten van Bryan Reynolds. De 19-jarige Amerikaan staat momenteel onder contract bij FC Dallas en geldt als één van de grootste talenten in de MLS.

De interesse van de landskampioen wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Volgens de krant zou men in Reynolds een geschikte doublure/vervanger voor Clinton Mata zien. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano stelt zelfs dat Club Brugge inmiddels de onderhandelingen heeft geopend. Toch zal het niet evident worden om de komst van Reynolds, van nature een zuivere rechtsback, af te ronden.

UPDATE 08u52
Het lijkt Blauw-Zwart menens voor de Amerikaanse verdediger. Volgens die andere Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio, is Club momenteel het verst gevorderd in dit dossier. De landskampioen zou een bod hebben neergelegd van zo'n 7 miljoen euro. Voor Reynolds zelf zou een contract van vier seizoenen klaarliggen, met een salaris van 750.000 euro.

Roma is eveneens bezig met zijn komst, maar zou nog geen bod hebben neergelegd bij Dallas. Juventus zou dan weer contact hebben opgenomen met zijn management. De Oude Dame heeft echter al het maximumaantal van niet EU-spelers bereikt en zou mikken op een constructie waarbij Reynolds eerst verhuurd wordt aan Cagliari.

LEES OOK: Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Zeven miljoen is te veel geld voor een speler die nog niets in Europa heeft bewezen ...

Meest recent

Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

8
8
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

36
36
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

84
84
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

113
113
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

13
13
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

113
113
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

230
230
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

140
140
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

72
72
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

38
38
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

275
275
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

70
70
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

181
181
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

300
300
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

98
98
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

185
185
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

152
152
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

73
73
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

112
112
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

206
206
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

185
185
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

680
680
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

148
148

Meer sportnieuws