'Club legt bod van zeven miljoen euro op tafel'

door
'Club legt bod van zeven miljoen euro op tafel'

Club Brugge zette de kerstperiode zondagmiddag in met een domper en verloor op eigen veld met 0-1 van AA Gent. Coach Philippe Clement tilde echter niet te zwaar aan deze nederlaag en had het over slechts een ‘slipper onderweg’. Bovendien blijkt er nog extra versterking onderweg naar Jan Breydel.


Het is al langer bekend dat Blauw-Zwart in de komende wintermercato een extra spits wil aantrekken, dat werd inmiddels bevestigd door Clement en door manager Vincent Mannaert. Maar ook op andere posities wordt gespeurd naar opportuniteiten. Zo raakte afgelopen weekend bekend dat Club één van de ploegen is die mikt op de diensten van Bryan Reynolds. De 19-jarige Amerikaan staat momenteel onder contract bij FC Dallas en geldt als één van de grootste talenten in de MLS.

De interesse van de landskampioen wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Volgens de krant zou men in Reynolds een geschikte doublure/vervanger voor Clinton Mata zien. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano stelt zelfs dat Club Brugge inmiddels de onderhandelingen heeft geopend. Toch zal het niet evident worden om de komst van Reynolds, van nature een zuivere rechtsback, af te ronden.

UPDATE 08u52
Het lijkt Blauw-Zwart menens voor de Amerikaanse verdediger. Volgens die andere Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio, is Club momenteel het verst gevorderd in dit dossier. De landskampioen zou een bod hebben neergelegd van zo'n 7 miljoen euro. Voor Reynolds zelf zou een contract van vier seizoenen klaarliggen, met een salaris van 750.000 euro.

Roma is eveneens bezig met zijn komst, maar zou nog geen bod hebben neergelegd bij Dallas. Juventus zou dan weer contact hebben opgenomen met zijn management. De Oude Dame heeft echter al het maximumaantal van niet EU-spelers bereikt en zou mikken op een constructie waarbij Reynolds eerst verhuurd wordt aan Cagliari.

LEES OOK: Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

Zeven miljoen is te veel geld voor een speler die nog niets in Europa heeft bewezen ...

Meest recent

Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

14
14
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

20
20
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

167
167
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

22
22
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

33
33
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

37
37
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

267
267
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

43
43
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

123
123
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

79
79
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

206
206
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

141
141
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

261
261
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

303
303
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

229
229
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

111
111
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

153
153
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

103
103
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

139
139
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

121
121
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

174
174
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

52
52
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

200
200
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

278
278

Meer sportnieuws