'Club legt bod van zeven miljoen euro op tafel'

1630 stemmen
'Club legt bod van zeven miljoen euro op tafel'

Club Brugge zette de kerstperiode zondagmiddag in met een domper en verloor op eigen veld met 0-1 van AA Gent. Coach Philippe Clement tilde echter niet te zwaar aan deze nederlaag en had het over slechts een ‘slipper onderweg’. Bovendien blijkt er nog extra versterking onderweg naar Jan Breydel.


Het is al langer bekend dat Blauw-Zwart in de komende wintermercato een extra spits wil aantrekken, dat werd inmiddels bevestigd door Clement en door manager Vincent Mannaert. Maar ook op andere posities wordt gespeurd naar opportuniteiten. Zo raakte afgelopen weekend bekend dat Club één van de ploegen is die mikt op de diensten van Bryan Reynolds. De 19-jarige Amerikaan staat momenteel onder contract bij FC Dallas en geldt als één van de grootste talenten in de MLS.

De interesse van de landskampioen wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Volgens de krant zou men in Reynolds een geschikte doublure/vervanger voor Clinton Mata zien. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano stelt zelfs dat Club Brugge inmiddels de onderhandelingen heeft geopend. Toch zal het niet evident worden om de komst van Reynolds, van nature een zuivere rechtsback, af te ronden.

UPDATE 08u52
Het lijkt Blauw-Zwart menens voor de Amerikaanse verdediger. Volgens die andere Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio, is Club momenteel het verst gevorderd in dit dossier. De landskampioen zou een bod hebben neergelegd van zo'n 7 miljoen euro. Voor Reynolds zelf zou een contract van vier seizoenen klaarliggen, met een salaris van 750.000 euro.

Roma is eveneens bezig met zijn komst, maar zou nog geen bod hebben neergelegd bij Dallas. Juventus zou dan weer contact hebben opgenomen met zijn management. De Oude Dame heeft echter al het maximumaantal van niet EU-spelers bereikt en zou mikken op een constructie waarbij Reynolds eerst verhuurd wordt aan Cagliari.

LEES OOK: ''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Zeven miljoen is te veel geld voor een speler die nog niets in Europa heeft bewezen ...

Meest recent

Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

141
141
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

711
711
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

23
23
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

279
279
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

93
93
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

249
249
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

444
444
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

128
128
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

100
100
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

239
239
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

187
187
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

186
186
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

613
613
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

489
489
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

538
538
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

232
232
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

822
822
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

696
696
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

158
158
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

263
263
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

478
478

Meer sportnieuws