'Club legt bod van zeven miljoen euro op tafel'

door
'Club legt bod van zeven miljoen euro op tafel'

Club Brugge zette de kerstperiode zondagmiddag in met een domper en verloor op eigen veld met 0-1 van AA Gent. Coach Philippe Clement tilde echter niet te zwaar aan deze nederlaag en had het over slechts een ‘slipper onderweg’. Bovendien blijkt er nog extra versterking onderweg naar Jan Breydel.


Het is al langer bekend dat Blauw-Zwart in de komende wintermercato een extra spits wil aantrekken, dat werd inmiddels bevestigd door Clement en door manager Vincent Mannaert. Maar ook op andere posities wordt gespeurd naar opportuniteiten. Zo raakte afgelopen weekend bekend dat Club één van de ploegen is die mikt op de diensten van Bryan Reynolds. De 19-jarige Amerikaan staat momenteel onder contract bij FC Dallas en geldt als één van de grootste talenten in de MLS.

De interesse van de landskampioen wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Volgens de krant zou men in Reynolds een geschikte doublure/vervanger voor Clinton Mata zien. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano stelt zelfs dat Club Brugge inmiddels de onderhandelingen heeft geopend. Toch zal het niet evident worden om de komst van Reynolds, van nature een zuivere rechtsback, af te ronden.

UPDATE 08u52
Het lijkt Blauw-Zwart menens voor de Amerikaanse verdediger. Volgens die andere Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio, is Club momenteel het verst gevorderd in dit dossier. De landskampioen zou een bod hebben neergelegd van zo'n 7 miljoen euro. Voor Reynolds zelf zou een contract van vier seizoenen klaarliggen, met een salaris van 750.000 euro.

Roma is eveneens bezig met zijn komst, maar zou nog geen bod hebben neergelegd bij Dallas. Juventus zou dan weer contact hebben opgenomen met zijn management. De Oude Dame heeft echter al het maximumaantal van niet EU-spelers bereikt en zou mikken op een constructie waarbij Reynolds eerst verhuurd wordt aan Cagliari.

LEES OOK: 'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Zeven miljoen is te veel geld voor een speler die nog niets in Europa heeft bewezen ...

Meest recent

Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

0
0
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

93
93
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

49
49
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

134
134
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

95
95
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

278
278
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

173
173
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

107
107
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

143
143
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

226
226
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

176
176
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

322
322
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

244
244
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

445
445
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

148
148
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

929
929
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

187
187
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

758
758
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

79
79
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

222
222
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

246
246
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

96
96
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

629
629
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

72
72

Meer sportnieuws