'Club legt bod van zeven miljoen euro op tafel'

1630 stemmen
'Club legt bod van zeven miljoen euro op tafel'

Club Brugge zette de kerstperiode zondagmiddag in met een domper en verloor op eigen veld met 0-1 van AA Gent. Coach Philippe Clement tilde echter niet te zwaar aan deze nederlaag en had het over slechts een ‘slipper onderweg’. Bovendien blijkt er nog extra versterking onderweg naar Jan Breydel.


Het is al langer bekend dat Blauw-Zwart in de komende wintermercato een extra spits wil aantrekken, dat werd inmiddels bevestigd door Clement en door manager Vincent Mannaert. Maar ook op andere posities wordt gespeurd naar opportuniteiten. Zo raakte afgelopen weekend bekend dat Club één van de ploegen is die mikt op de diensten van Bryan Reynolds. De 19-jarige Amerikaan staat momenteel onder contract bij FC Dallas en geldt als één van de grootste talenten in de MLS.

De interesse van de landskampioen wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Volgens de krant zou men in Reynolds een geschikte doublure/vervanger voor Clinton Mata zien. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano stelt zelfs dat Club Brugge inmiddels de onderhandelingen heeft geopend. Toch zal het niet evident worden om de komst van Reynolds, van nature een zuivere rechtsback, af te ronden.

UPDATE 08u52
Het lijkt Blauw-Zwart menens voor de Amerikaanse verdediger. Volgens die andere Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio, is Club momenteel het verst gevorderd in dit dossier. De landskampioen zou een bod hebben neergelegd van zo'n 7 miljoen euro. Voor Reynolds zelf zou een contract van vier seizoenen klaarliggen, met een salaris van 750.000 euro.

Roma is eveneens bezig met zijn komst, maar zou nog geen bod hebben neergelegd bij Dallas. Juventus zou dan weer contact hebben opgenomen met zijn management. De Oude Dame heeft echter al het maximumaantal van niet EU-spelers bereikt en zou mikken op een constructie waarbij Reynolds eerst verhuurd wordt aan Cagliari.

LEES OOK: Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Zeven miljoen is te veel geld voor een speler die nog niets in Europa heeft bewezen ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

22
22
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

52
52
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

65
65
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

93
93
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

383
383
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

219
219
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

377
377
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

127
127
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

766
766
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

117
117
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

109
109
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

88
88
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

208
208
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

388
388
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

356
356
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

582
582
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1026
1026
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws