Clement laat zich uit over toekomst Kossounou

door
Clement laat zich uit over toekomst Kossounou

Club Brugge zag zondag een einde komen aan zijn reeksje van overwinningen in de vaderlandse competitie. Op eigen veld ging de titelverdediger immers met 0-1 onderuit tegen rivaal AA Gent. Blauw-Zwart speelde geen grootse partij, maar er waren wel enkele lichtpunten.


Achterin bijvoorbeeld, speelde Clinton Mata weer een ijzersterke match. Op het middenveld sprong de prestatie van Odilon Kossounou dan weer in het oog. Omdat Eder Balanta onvoldoende fit was, werd de Ivoriaan een rijtje vooruit geschoven. Daarmee kreeg hij onder meer de voorkeur op Mats Rits. Een gewaagde zet van coach Philippe Clement, maar Kossounou schaadde het vertrouwen van zijn trainer niet. De 19-jarige speelde een beresterke partij en zorgde ervoor dat de strijd op het middenveld in het voordeel van de thuisploeg beslecht werd.

De vraag is dan ook op welke positie de toekomst van Kossounou ligt. Clement houdt zijn opties in ieder geval open. "Of hij onze toekomstige nummer zes is, zullen we later pas kunnen zeggen. Hij was centraal achterin altijd al sterk en heeft nu ook op het middenveld een goede prestatie neergezet. Maar dat betekent niet noodzakelijk dat hij daar ook zal blijven staan. De basiself verandert immers vaak, aangezien we voor elke match de beste elf kiezen. Het kan dus zijn dat we tegen Eupen ervoor kiezen om een ander profiel op die positie te hebben", zei de trainer op de clubwebstek.

LEES OOK: Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Kossounou moet vaker uitgespeeld worden als middenvelder ...

Meest recent

‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

27
27
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

27
27
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

26
26
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

105
105
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

46
46
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

155
155
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

193
193
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

136
136
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

51
51
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

103
103
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

70
70
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

385
385
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

45
45
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

59
59
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

220
220
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

76
76
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

76
76
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

434
434
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

249
249
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

92
92
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

114
114
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

353
353
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

72
72
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

38
38
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

17
17

Meer sportnieuws