'Celtic wil transferplan Club Brugge dwarsbomen'

door
'Celtic wil transferplan Club Brugge dwarsbomen'

Club Brugge lijkt niet van pan om zich al te veel te roeren op de transfermarkt de komende maanden, al staan ze in het Jan Breydelstadion altijd open voor een opportuniteit. Mogelijk keert de landskampioen daardoor straks terug naar een oud doelwit dat op het einde van het seizoen zijn contract ziet verstrijken.


In de zomer probeerde Club al om Bright Osayi-Samuel binnen te halen, maar de winger besloot uiteindelijk na een bezoek aan het Belfius Basecamp om de aanbieding van Club naast zich neer te leggen. Hij bleef uiteindelijk bij Queens Park Rangers, maar verlengde zijn contract nog altijd niet. De Engelse tweedeklasser geeft de hoop om hem aan boord te houden stilaan op. n Britse media wordt Club opnieuw naar voor geschoven als gegadigde, maar ook Rangers en Crystal Palace zien zijn komst zitten. De felste concurrentie komt wellicht wel van Celtic.

UPDATE 19/12
Indien Club effectief interesse heeft in een nieuwe poging om Osayi-Samuel binnen te halen, zal het zich wel moeten haasten. Zo stelt Football Insider dat Celtic wel erg concreet is voor zijn komst. De Schotse kampioen zou klaar staan om de gesprekken te openen over een winterse transfer. Op die manier moet Celtic weliswaar nog een bepaalde transfersom betalen, maar kan het de concurrentie te snel af zijn. De Schotten zouden alvast openstaan voor verschillende formules, het is dus niet uitgesloten dat de flankaanvaller eerst het seizoen afwerkt bij QPR.

LEES OOK: 'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

Heeft Club nood aan een extra (flank)aanvaller?

Meest recent

'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

19
19
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

151
151
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

126
126
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

123
123
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

87
87
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

228
228
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

37
37
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

76
76
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

196
196
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

30
30
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

72
72
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

124
124
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

191
191
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

59
59
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

93
93
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

46
46
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

111
111
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

370
370
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

269
269
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

219
219
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

46
46
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

227
227
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

103
103
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

78
78
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

419
419

Meer sportnieuws