'Anderlecht heeft vizier op nieuwe spelmaker gericht'

door
'Anderlecht heeft vizier op nieuwe spelmaker gericht'

Vincent Kompany en zijn manschappen nemen het vrijdagavond op tegen Charleroi, volgend weekend wordt het kalenderjaar afgesloten met een topper tegen Beerschot. Twee belangrijke duels gezien de stand in Jupiler Pro League. Maar ondertussen is men bij RSC Anderlecht ook al druk in de weer op de transfermarkt.


De situatie bij Paars-Wit is gekend: door de financiële problemen binnen de club moet men erg creatief te werk gaan om aanwinsten aan te trekken. Een deel van de strategie bestaat er uit om jonge spelers met veel potentieel vast te leggen alvorens zij zich in de kijker spelen van de meer vermogende clubs. De verwachte komst van spits Mykola Kukharevych is daar een goed voorbeeld van. Maar er worden natuurlijk nog meer ruwe diamanten gevolgd.

Zo stelt FootMercato dat Anderlecht één van de clubs is die hun vizier gericht hebben op Samba Diallo. Deze 17-jarige spelmaker komt momenteel uit voor de voetbalacademie 'Darou Salam de Dakar' en is ook een vaste waarde bij de nationale jeugdselecties van Senegal. Ondanks zijn prille leeftijd kon hij zich al in de kijker spelen bij scouts van verschillende Europese ploegen. Naast Anderlecht wordt ook Lille OSC genoemd, al zijn er nog meer clubs die hem van dichtbij volgen. RSCA zal zich dus moeten haasten indien het wil toeslaan, begin januari wordt Diallo immers 18 jaar en kan hij de overstap naar het Oude Continent maken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

Vindt u het transferbeleid van Anderlecht een succes onder Verbeke?

Meest recent

'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

9
9
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

26
26
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

165
165
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

196
196
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

201
201
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

282
282
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

233
233
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

126
126
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

43
43
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

216
216
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

57
57
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

491
491
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

412
412
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

155
155
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

246
246
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

43
43
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

875
875
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

142
142
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

542
542
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

282
282
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

65
65
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

633
633
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

478
478
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

232
232

Meer sportnieuws