AA Gent leeft helemaal op, nieuwe opdoffer Standard

door
AA Gent leeft helemaal op, nieuwe opdoffer Standard

AA Gent lijkt het goede spoor te hebben gevonden onder Hein Vanhaezebrouck. De Buffalo's boekten woensdagavond hun tweede zege op rij tegen een Waasland-Beveren in vorm: 3-0. Met Standard gaat het dan weer steeds verder bergaf, de Rouches verloren nu ook met 2-1 van KV Kortrijk.


AA Gent - Waasland-Beveren: 3-0
De vierde trainerswissel van het seizoen lijkt de goede te zijn voor Gent. Tegen WB speelden de Buffalo's één van hun betere wedstrijden en werd ook verdiend gewonnen. Castro-Montes trapte zijn ploeg al snel op voorsprong en vervolgens moest Jackers de bezoekers meermaals rechthouden. Begin tweede helft legde Yaremchuk de partij dan toch in een beslissende plooi, al liet Heymans nog een grote kans liggen. In de slotfase zorgde Bukari uiteindelijk voor de Gentse kers op de taart.

Scoreverloop:
1-0 (25') Alessio Castro-Montes
2-0 (53') Roman Yaremchuk
3-0 (90') Osman Bukari


KV Kortrijk - Standard:
 2-1
Bij Standard gaat het dan weer van kwaad naar erger. De Rouches stonden in Kortrijk al na twee minuten op achtervolgen na een doelpunt van uitblinker Dewaele. Vlak voor rust maakte Makarenko er zelfs 2-0 van. Na de pauze kwamen de Luikenaars iets beter voor de dag, onder meer dankzij de inbreng van Carcela. Maar verder dan de aansluitingstreffer van Lestienne geraakten ze niet meer. Standard blijft zo achter met een povere 8 op 27.

Scoreverloop:
1-0 (2') Gilles Dewaele
2-0 (37') Yevhen Makarenko
2-1 (76') Maxime Lestienne

LEES OOK: KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

Welke ploeg eindigt dit seizoen volgens u het hoogst?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

96
96
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

38
38
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

21
21
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

93
93
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

255
255
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

151
151
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

308
308
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

156
156
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

202
202
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

35
35
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

47
47
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

617
617
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

737
737
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

127
127
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

303
303
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

375
375
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

458
458
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

397
397
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

378
378
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

592
592
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

408
408
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

461
461
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

236
236
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws