Boze Standard-fans maken hele club met grond gelijk in open brief

door
Boze Standard-fans maken hele club met grond gelijk in open brief

Standard is de jongste maanden aan een zeer zwakke reeks bezig en wist amper twee van zijn laatste veertien officiële wedstrijden te winnen. De Rouches zijn daardoor in de Jupiler Pro League weggezakt naar de achtste plaats en in de Europa League zijn ze al uitgeschakeld. De club kampt bovendien ook met financiële problemen en zal in januari wellicht enkele spelers moeten verkopen. De onvrede bij de fans groeit daardoor alsmaar meer.


Zo pakken de Ultras Inferno 1996 uit met een 'kerstbrief' waarin ze snoeihard zijn voor zowat alles en iedereen bij de club. De spelers, trainer Philippe Montanier, technisch directeur Benjamin Nicaise, CEO Alexandre Grosjean, voorzitter Bruno Venanzi en zelfs Standard-icoon en vice-voorzitter Michel Preud'homme moeten er allemaal aan geloven in de brief.

De fans sluiten hun brief dan ook af met hun verlanglijstje voor kerst. "We willen opnieuw gemotiveerde spelers, die bereid zijn om op elk moment hun truitje nat te maken; een paar ballen voor onze trainer zodat hij eindelijk zijn ploeg aanvallend en met lef laat voetballen; een sportief directeur die naam waardig; een voorzitter die meer bezig is met onze resultaten dan met zijn immobiliën; nogmaals meer duidelijkheid over de financiën en het bestuur van de club; en het stoppen van deze miscasts om echte versterkingen aan te trekken, die onze ploeg kunnen doen schitteren", klinkt het. "Het seizoen is nog niet voorbij. Er is nog genoeg tijd om veel cadeaus te krijgen, in plaats van ze altijd weg te geven aan andere ploegen."


LEES OOK: 'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Terechte kritiek?

Meest recent

Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

23
23
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

20
20
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

31
31
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

38
38
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

75
75
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

65
65
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

118
118
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

221
221
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

212
212
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

560
560
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

227
227
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

101
101
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

92
92
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

84
84
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

240
240
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

123
123
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

174
174
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

95
95
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

281
281
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

249
249
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

307
307
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

415
415
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

342
342
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

152
152

Meer sportnieuws