'Genk de mist in: doorgestuurde flop kan toptransfer versieren'

door
'Genk de mist in: doorgestuurde flop kan toptransfer versieren'

Even leek het erop dat het transferbeleid van KRC Genk had gefaald in haar missie om de kampioenenmakers van 2019, met ook Joakim Maehle die binnenkort andere oorden opzoekt, te vervangen. Intussen draaien de Limburgers echter weer mee in de top van het klassement, en behoren jongens als Paul Onuachu en Théo Bongonda wekelijks tot de uitblinkers. Misschien had ook iemand anders dus wel meer geduld verdiend.


We hebben het dan uiteraard over Ianis Hagi, destijds met veel tromgeroffel binnengehaald om in de voetsporen van Alejandro Pozuelo te treden maar nooit geslaagd in die opdracht. Na amper een halfjaar besloten Dimitri de Condé en co de 22-jarige Roemeen dan ook alweer door te sturen naar Glasgow Rangers, waar hij daarentegen wél al vrij snel zijn draai vond. De club van Steven Gerrard nam de tweebenige spelverdeler vorige zomer dan ook definitief over, waardoor ze in de Luminus Arena hun verlies wisten te beperken.

Met twee doelpunten en acht assists is Hagi ook dit seizoen echter weer beslissend bij de Schotse topclub, die in eigen land aan de leiding staat en haar Europa League-poule met onder meer Standard als koploper afsloot. Zijn naam circuleert volgens Fichajes daardoor terug volop bij diverse topclubs, waarbij vooral Sevilla opnieuw duchtig genoemd wordt. Al zijn ze ook in Italië de zoon van legende Gheorge Hagi niet uit het oog verloren. Mogelijk maakt hij straks dus een dure toptransfer. En moet Genk toch enigszins haar wonden likken.

LEES OOK: Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

Genk had meer geduld moeten hebben met Hagi

Meest recent

Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

62
62
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

281
281
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

264
264
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

178
178
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

111
111
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

198
198
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

372
372
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

53
53
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

106
106
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

51
51
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

230
230
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

168
168
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

58
58
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

56
56
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

90
90
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

191
191
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

129
129
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

116
116
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

399
399
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

94
94
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

102
102
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

791
791
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

247
247
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

294
294
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168

Meer sportnieuws