'Genk de mist in: doorgestuurde flop kan toptransfer versieren'

844 stemmen
'Genk de mist in: doorgestuurde flop kan toptransfer versieren'

Even leek het erop dat het transferbeleid van KRC Genk had gefaald in haar missie om de kampioenenmakers van 2019, met ook Joakim Maehle die binnenkort andere oorden opzoekt, te vervangen. Intussen draaien de Limburgers echter weer mee in de top van het klassement, en behoren jongens als Paul Onuachu en Théo Bongonda wekelijks tot de uitblinkers. Misschien had ook iemand anders dus wel meer geduld verdiend.


We hebben het dan uiteraard over Ianis Hagi, destijds met veel tromgeroffel binnengehaald om in de voetsporen van Alejandro Pozuelo te treden maar nooit geslaagd in die opdracht. Na amper een halfjaar besloten Dimitri de Condé en co de 22-jarige Roemeen dan ook alweer door te sturen naar Glasgow Rangers, waar hij daarentegen wél al vrij snel zijn draai vond. De club van Steven Gerrard nam de tweebenige spelverdeler vorige zomer dan ook definitief over, waardoor ze in de Luminus Arena hun verlies wisten te beperken.

Met twee doelpunten en acht assists is Hagi ook dit seizoen echter weer beslissend bij de Schotse topclub, die in eigen land aan de leiding staat en haar Europa League-poule met onder meer Standard als koploper afsloot. Zijn naam circuleert volgens Fichajes daardoor terug volop bij diverse topclubs, waarbij vooral Sevilla opnieuw duchtig genoemd wordt. Al zijn ze ook in Italië de zoon van legende Gheorge Hagi niet uit het oog verloren. Mogelijk maakt hij straks dus een dure toptransfer. En moet Genk toch enigszins haar wonden likken.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Genk had meer geduld moeten hebben met Hagi

Meest recent

Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

5
5
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

112
112
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

502
502
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

66
66
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

407
407
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

46
46
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

73
73
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

107
107
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

79
79
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

122
122
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

314
314
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

628
628
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

246
246
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

448
448
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

375
375
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

211
211
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

94
94
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

94
94
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

181
181
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

362
362
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

371
371
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

298
298
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

529
529
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

152
152

Meer sportnieuws