'Dure miskoop lijkt op weg naar uitgang bij Club'

door
'Dure miskoop lijkt op weg naar uitgang bij Club'

Club Brugge stond zondagmiddag weliswaar lange tijd tegenover tien man te spelen, maar dat maakte de zege op Antwerp er zeker niet minder verdiend op. Blauw-Zwart speelde gewoonweg een sterke partij op de Bosuil. Ook het jonge aanvalsduo deed het weer uitstekend.


Noa Lang werd zelfs verkozen tot Man van de Match, maar zijn maatje Charles De Ketelaere speelde eveneens zeer sterk. De 19-jarige werd andermaal uitgespeeld als diepste man, nochtans niet zijn natuurlijke positie. Maar CDK vult deze rol al een tijdje goed in en deed dat zondag opnieuw. Achteraf oogstte hij dan ook lof bij Philippe Clement. "Charles speelde weer een dikke match als spits", klonk het bij de trainer. Volgens Het Laatste Nieuws bestaat er dan ook geen twijfel over: De Ketelaere blijft op de spitspositie staan, tot in de wintermercato een nieuwe puntaanvaller wordt aangetrokken.

Dat lijkt tevens het einde van Michael Krmencik bij Blauw-Zwart. Bij HLN weet men dat er van de Tsjech, die begin dit kalenderjaar toch een stevige 6 miljoen euro heeft gekost, geen sprake meer is sinds zijn wanprestatie op Moeskroen. Om De Ketelaere ietwat te sparen, krijgt hij in de drie duels voor de winterstop misschien nog hier en daar wat minuten. Maar het heeft er alle schijn dat Krmencik in januari kan beschikken indien een (interessant) voorstel op tafel komt.

LEES OOK: De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Club moet Krmencik zo snel mogelijk verkopen ...

Meest recent

Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

3
3
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

7
7
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

206
206
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

21
21
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

232
232
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

432
432
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

201
201
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

413
413
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

206
206
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

293
293
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

847
847
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

380
380
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

431
431
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

118
118
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

224
224
Opvolger voor Mignolet: één grote favoriet, vier outsiders

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

291
291
Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

372
372
Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

53
53
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

477
477
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

91
91
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

70
70
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

29
29
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

256
256
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

538
538
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

173
173

Meer sportnieuws