D'Onofrio sluit vertrek bij Antwerp niet uit

door
D'Onofrio sluit vertrek bij Antwerp niet uit

Groepswinst zat er uiteindelijk niet in, maar Royal Antwerp FC wist zich wel te plaatsen voor de volgende ronde van Europa League. Een erg knappe verwezenlijking gezien de club pas sinds 2017 weer op het hoogste niveau speelt. Het aandeel van Luciano D'Onofrio in die successen mag niet onderschat worden.


De voormalige sterke man van Standard werd destijds door voorzitter Paul Gheysens aangeduid als sportieve baas op de Bosuil. D'Onofrio tekende vervolgens een duidelijke structuur uit en wist de selectie jaar na jaar beter te maken met knappe en gerichte transfers. Uitstekend werk dus, de vraag is echter hoe lang hij nog bij Antwerp actief zal blijven. Zijn huidige contract loopt immers af na dit seizoen.

Tegenover La Dernière Heure geeft de sterke man echter aan dat hij nog geen beslissing heeft genomen en voorlopig alles dag per dag bekijkt. Zijn aflopende contract is volgens D'Onofrio slechts bijzaak. "Dat is niet de kwestie. Het is gewoon zaak om correct te zijn tussen mij en Paul Gheysens. We moeten kijken of er nog wil is om samen zaken te realiseren. Dat is een discussie die ik met hem zal voeren, we zijn volwassen genoeg", aldus D'Onofrio, die niet uitsluit dat hij een uitdaging bij een andere ploeg aangaat indien hij toch zou vertrekken.

LEES OOK: Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Denkt u dat Antwerp momenteel al zonder D'Onofrio verder kan?

Meest recent

'Plottwist bij RSCA: Renard hakt spitsenknoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

33
33
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

13
13
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

116
116
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

111
111
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

106
106
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

105
105
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

401
401
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

236
236
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

200
200
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

40
40
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

76
76
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

111
111
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

48
48
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

227
227
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

216
216
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

92
92
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

138
138
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

72
72
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

248
248
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

231
231
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

196
196
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

211
211
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

269
269
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

300
300

Meer sportnieuws