'Verbeke aan zet voor eerste wintertransfer bij Anderlecht'

door
'Verbeke aan zet voor eerste wintertransfer bij Anderlecht'

Het is nog even wachten op het openen van de winterse transfermercato, maar Anderlecht wordt ondertussen al gelinkt aan meerdere transfertargets. De 19-jarige Bryan Reynolds is daar één van. 

De 19-jarige rechtsachter komt momenteel uit in de Amerikaanse MLS voor FC Dallas en zijn kwaliteiten zijn alvast veelbelovend. Volgens CBS heeft Anderlecht interesse in Bryan Reynolds, maar volgens andere media liggen ook City Football Group, Strasbourg en Juventus in de running. Volgens Andre Zanotta, sportdirecteur van Dallas, is de buitenlandse interesse in Reynolds niet verrassend.

"Ik ben het al gewoon dat jonge spelers de interesse wekken van Europese clubs", klonk het tijdens een virtuele persconferentie. "We moeten duidelijk zijn. Als het een goed aanbod is voor de club en de speler, dan zien we wel wat er gebeurt. Momenteel is er wel nog niets concreet. We blijven werken met Bryan alsof hij hier volgend seizoen nog zou rondlopen. Hij is nog maar 19 jaar, maar hij ontwikkelt zich nog volop. Hij heeft nog vele jaren en een grote carrière voor zich."

Anderlecht zal dus met een goede aanbieding moeten komen om het bestuur van Dallas te overwegen. Daarnaast moet het ook nog afrekenen met de belangstelling van Strasbourg, City Football Group en Juventus. Een uitgebreide analyse en meer achtergrond over Reynolds en zijn capaciteiten kan je HIER lezen. Head of Sports Peter Verbeke zal dus met de nodige argumenten over de brug moeten komen. 

LEES OOK: De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

Moet Anderlecht hem halen?

Meest recent

"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

8
8
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

36
36
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

82
82
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

53
53
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

74
74
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

125
125
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

69
69
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

58
58
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

59
59
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

88
88
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

215
215
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

170
170
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

157
157
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

71
71
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

67
67
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

135
135
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

192
192
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

283
283
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

164
164
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

108
108
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

211
211
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

406
406
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

73
73
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

126
126
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

544
544

Meer sportnieuws